KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Virtuální kočka
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Novinky a testy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měli byste "nervy" na virtuální kočku?
Jasně, chci to zkusit
71%
 71%  [ 40 ]
Ne, to by mne nebavilo
28%
 28%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
Petr Gašparík
Správce
Správce

PříspěvekDatum vložení: so 29.březen 2003, 19:09    Předmět: Virtuální kočka Odpovědět s citátem

Very Happy zdravím,

tak jsem tu s dalším projektem - Virtuální kočka.

O co jde Question
Virtuální kočka je pokus nasimulovat (více či méně úspěšně) chování kočky a umožnit návštěvníkům tohoto webu se o takovou číču starat.

Představa je taková, že po vytvoření/"zrození" nové virtuální kočky uživatelem začně tato žít nepřetržitým životem 24 hodin denně tu na serveru kocky-online.cz.
Při každém přihlášení pak registrovaný uživatel vidí, jak se jeho/jejímu miláčkovi daří, zda nestrádá, zda se nenudí a tak dále.
V akutních případech dokonce kočka pošle svému páníčkovi mail ("Mám hlad!", "Nudím se!")

Další nápady jsou jen na vás...

Aktuální problém číslo jedna je: Jak se taková kočka vlastně chová?
    Kolik hodin denně spí?
    Za jak dlouho sežere/spapinká plnou misku (jak dlouho jí vydrží)?
    Za jak dlouho se začne nudit, když si ji nikdo nevšímá?
    Jak dlouho vydrží bez potravy než dostane hlad?
    Jakrychle přibírá/hubne?

Předem díky za vaše připomínky, komentáře a nápady!

ČTĚTE PRAVIDLA fóra
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hana
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: st 28.leden 2004, 20:28    Předmět: Vyrtualna macka Odpovědět s citátem

Mne by sa to pacilo len kedy to bude? Ako to vymysliet? Ja viem je to tazke keby ste mi povedali co mam robit tak by som vam mozno pomohla. Hana Very Happy
Tina
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 23.únor 2004, 10:28    Předmět: Virtuální kočka Odpovědět s citátem

Já myslím, že je to super nápad, ať si každý, kdo chce kočku nejdřív zkusí, jaké to vlastně je Very Happy . Bylo by to fajn i pro děti, nebo pro někoho, kdo číču nemůže mít doma. Jen pak budou všichni závislí na netu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Roman Dubravský
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: po 23.únor 2004, 15:23    Předmět: Odpovědět s citátem

1/
Dospělá kočka 12 - 18 hodin, venku méně, v bytě více. Kotě spí skoro furt.

2/
Průměrná dospělá kočka sní asi dvě misky granulí nebo jednu 400g konzervu denně. Záleží také na kvalitě - výživnějšího krmení stačí méně a na rase - mohutnější kočky perské, britské, mainské ap. snědí 2x více než drobné orientální rasy.
Kočka pokud nemá velký hlad obvykle nesežere celou porci najednou. Vrací se k misce a průběžně ujídá.
Kotě se krmí častěji - pokud vyrůstá s matkou a postupně přechází na tuhou stravu tak ji dostává asi 4x denně.

3/
5 minut až půl dne Smile Podle rasy, stáří a povahy.

4/
Hlad samozřejmě dostane pokud se zpozdíte s krmením o 5 minut Smile Ale ve skutečnosti vydrží bez problémů několik dnů. Zvláště v období mrouskání. Nedostatek vody je horší.

5/
U dospělé kočky muže být tempo asi 0,5 kg za měsíc. Mnoho koček přibírá na zimu kilo i více a na jaře to shodí. V období růstu - prostě z 10-dekového kotěte vyroste zhruba za rok dospělá kočka 4-6kg a velké rasy rostou dál až do tří let věku a 10 i více kg váhy.

Myslím že PC verze Tamagochi existuje jako free, jen nevím jestli i jako kotě.

Hodně štěstí

Sylvia
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 23.únor 2004, 16:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Roman Dubravsky napsal:
1/
Dospela kocka 12 - 18 hodin, venku mene, v byte vice. Kote spi skoro furt.

Laughing Tak ja co si pamatam, tak nas Tepic, coby maca, nespal takmer vobec! Vtedy som zavrhla vsetky mudre knihy, ktore mi tvrdili, ze maciatko sa unavi za 15 minut hry a bude chciet spat. Hej, asi tak na dve minuty, aby potom pokracoval... Twisted Evil
Maciatko sa bez spolocnosti nudi stale a ked sa nenudi a neotravuje vas, tak je to znak, ze stvara nieco, co nema... Myslim, ze kto si zvoli ako virtualnu macku maciatko, mal by dostavat maily kazdu stvrt hodinku a ked na ne nebude reagovat, tak by mu mal spadnut pocitac Smile To by tak vystihlo moje skusenosti s jednym maciatkom Wink

Sylvia
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 23.únor 2004, 16:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Roman Dubravsky napsal:
1/
Dospela kocka 12 - 18 hodin, venku mene, v byte vice. Kote spi skoro furt.

Laughing Tak ja co si pamatam, tak nas Tepic, coby maca, nespal takmer vobec! Vtedy som zavrhla vsetky mudre knihy, ktore mi tvrdili, ze maciatko sa unavi za 15 minut hry a bude chciet spat. Hej, asi tak na dve minuty, aby potom pokracoval... Twisted Evil
Maciatko sa bez spolocnosti nudi stale a ked sa nenudi a neotravuje vas, tak je to znak, ze stvara nieco, co nema... Myslim, ze kto si zvoli ako virtualnu macku maciatko, mal by dostavat maily kazdu stvrt hodinku a ked na ne nebude reagovat, tak by mu mal spadnut pocitac Smile To by tak vystihlo moje skusenosti s jednym maciatkom Wink

Helena
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 23.únor 2004, 22:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že snad ani nejde nasimulovat situace jak nás kočky ovládají, každá je jiná a ví, jak zrovna na toho svého "dvounožce" . Vždycky si vzpomínám, jak jsem jako dítě četla s bratrem knížku Z deníku kocoura Modroočka a protože v naší rodině v té době neměl nikdo kočku, ale hodně příbuzných psa (který je samozřejmě ovládán svým pánem a rád) připadalo mi to až vymyšlené, že může takové poměrně malé stvoření dokázat ovládat celou rodinu (že jsem velmi rychle změnila názor, když jsem si k narozeninám vyprosila kočku Vám ani nemusím psát, že?) To se prostě tolik variant nedá naprogramovat.
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: út 22.březen 2005, 18:56    Předmět: Odpovědět s citátem

hahaha kav ezik e tva e hora az sam balgarka i mnoo mi e priatno da si pi6a sas vas Laughing Surprised Shocked Razz Mad Arrow Exclamation Question Rolling Eyes Wink Crying or Very sad Embarassed Razz
Zrzounek
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 31.březen 2005, 12:27    Předmět: spánek?? Odpovědět s citátem

tak to lidičky nevím nevím, ale ten můj rošták, spí tak 4 hodiny a to v případě že se doma nic neděje (tj. nikdo nepřichází, neodchází nebo nedělá nic s masem), to si zaleze do své skrýše a chrní ale max těch pět hodin:) a pak v noci asi 3 hodiny, jinak lítá jak čamrda Smile)

toť můj poznatek co se týčesp ánku a co se týše krmení - tak pokud má oblíbené granulky, sežere je hned, pokud má něco co mu moc nejdete, tak somruje a chodí kontrolovat obsah misek jestli se nezměnil, jinak uždibne jenv případě nutnosti .... Smile

Jste na tom stejně? Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dáša
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: čt 31.březen 2005, 13:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Kdože spí 12-18 hodin a kdo furt?!!!!Možná nudící se chudinky, ale bohužel naše kočičky se vůbec nenudí! Naše kočenky spí v noci od 11(a to musím jít i já, jinak jsou vzhůru) hodin do 3 hodin ráno, pak od 9-12 hodin dopoledne a nakonec od 6-8 hodin večer, koťata v pubertě ani tolik ne! Když si myslím, že je klid a tvrdě spinkaj, jde manžel zkontrolovat naši životní úroveň v lednici (pokolikáte už za ten večer) a koček je plná kuchyň! Také když chci koťatům přilepšit, zvuk otvírané konzervy přitahne kočky spolehlivě. Mezitím jde sousedka venčit pejska a ony se musí skrze dveře s Betynkou očuchat!
zachyz
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: ne 01.březen 2009, 15:10    Předmět: virtualni zviratko Odpovědět s citátem

dobry napad,bohuzel nevim zda ma clovek dosta casu aby byl porad u pocitace..i tak kdyz normalni clovek musi chodit do prace je doma se svymi mazliky celkem malo..i presto ze porad spi jako treba ted v nedeli odpoledne obe kocky lezi a nic s nimi nehne..

Kittah
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 01.březen 2009, 15:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám virtuální zvířátko na Facebooku, a tam je to vyřešené tak, že status pro hlad / spokojenost / čistotu začne padat, jen pokud je uživatel přihlášený - takže pokud někdo přestal tuhle aplikaci používat, tak to ukazuje stejně šťastné a nakrmené zvířátko, jako když tam byl naposledy.
zachyz
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: ne 01.březen 2009, 15:27    Předmět: jako na fecebooku Odpovědět s citátem

pokud by to bylo reseny nejak takhle tak klidne bych do toho sla.to je pak snadny se starat jenom kdyz se cloveku chce..ale je to pekny napad..

sppiderka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 03.březen 2009, 8:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Kittah napsal:
Já mám virtuální zvířátko na Facebooku, a tam je to vyřešené tak, že status pro hlad / spokojenost / čistotu začne padat, jen pokud je uživatel přihlášený - takže pokud někdo přestal tuhle aplikaci používat, tak to ukazuje stejně šťastné a nakrmené zvířátko, jako když tam byl naposledy.

Taky mám na facebooku zvířátko Smile Pod jakým jsi tam jménem?

Kittah
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 03.březen 2009, 9:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Jé a které? Very Happy Já si mám zvířátko na Pet Society a na Super Pets. Také jsem si vyrobila jedno na (fluff)Friends, ale to jsem moc nepobrala... navíc se to nehýbe.

Naposledy upravil Kittah dne ne 09.listopad 2014, 22:59, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Novinky a testy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Přejdi na: