KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kouká vaše kočka na televizi?:)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koukají vaše kočičí polovičky na televizi?
Ne, považuje ji jen za další část nábytku
23%
 23%  [ 11 ]
Ne, používá jí jen na vyhřívání a válení se
6%
 6%  [ 3 ]
Ano, občas se mnou sleduje TV
60%
 60%  [ 28 ]
Ano, a dokonce má své oblíbené pořady a dává najevo nelibost, pokud pořad přepnu
8%
 8%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 46

Autor Zpráva
Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2008, 12:09    Předmět: Kouká vaše kočka na televizi?:) Odpovědět s citátem

Některé hlasy tvrdí, že kočka nekouká na televizi, protože na obrazovce není schopná rozeznat co se tam děje. Já mám doma kočku, která ale dokazuje přesný opak. Nejoblíbenějším pořadem jsou "Nejzábavnější zvířata na zemi". A film 8 statečných o severských psech taky ušel.Laughing Pokud kanál přepnu, častuje mne kočičák vyloženě nas*aným(nastvanym) pohledem který říká naprosto vše....Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=ADmg_jpvfXM

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Amet
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2008, 13:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Nas kocicak je jediny v domacnosti, ktery se semnou kouka na prirodopisne dokumenty. Nejradsi ma, kdyz vidi jak zvirata lovi, to vydrzi koukat cely vecer. Tuhle se dokonce chtel pripojit k liskam, ktere lovili nejake ptaky, ale bohuzel narazil na sklo Smile. Jakmile kameraman zabere louku nebo jinou nudnou vec, tak kocour ztraci pozornost a kdyz se behem chvilky neobjevi dalsi zvirena, tak odchazi venovat se necemu zabavnejsimu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midol
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2008, 13:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám zvláštní zkušenost. Skoro každá naše nová kočka na televizi koukala, Rozárka dokonce "pochopila", že by ty zvířátka mohla jít zezadu do televizoru vylovit. Jakmile ale po opravdu jen pár dnech zjistily, že se jedná o bohapustý podvod, televize je přestala jednou provždy zajímat. Nereagují už ani na mňoukavé či pištivé zvuky.

majitelka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2008, 14:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Amet napsal:
Nas kocicak je jediny v domacnosti, ktery se semnou kouka na prirodopisne dokumenty. Nejradsi ma, kdyz vidi jak zvirata lovi, to vydrzi koukat cely vecer. Tuhle se dokonce chtel pripojit k liskam, ktere lovili nejake ptaky, ale bohuzel narazil na sklo Smile. Jakmile kameraman zabere louku nebo jinou nudnou vec, tak kocour ztraci pozornost a kdyz se behem chvilky neobjevi dalsi zvirena, tak odchazi venovat se necemu zabavnejsimu.

já to mám taky tak-nejvíc Conninku baví létající ptáci,prostě takový imaginární lov,ale nejlepší je když ještě vydávají nějaké zvuky to na mě vždycky tak vykuleně kouká Shocked ,ale když je tam něco co jí nebaví tak se pro změnu na televizi vyhřívá Laughing Laughing Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pipa1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2008, 17:06    Předmět: Odpovědět s citátem

tak já mám doma 5. možnost. Když televizi pustím a sednu si na gauč, Filip seskočí na zem a lehne si pod televizi. Očividně mi tím dává najevo svou nelibost s tím, že se věnuju takové ošklivé krabici místo jemu. computer
To samé mi oba dělají s knihou, když si chci číst: najednou je to to nejlepší místo na ležení study .

sava
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 17.červenec 2008, 17:14    Předmět: Odpovědět s citátem

u nás je jasan velkým divákem hlavně večer. rozložím sedačku v obýváku, takže televize je moje umrtvovadlo. zalehne do důlku v peřině a čumí se mnou. (tedy hlavně, když jsem sama doma. v případě, že tam jsme s manželem oba, většinou spí tzv. u sebe)
neo ze začátku sledoval hlavně kreslené, ale teď už nějak otupěl.

magicstan
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: po 21.červenec 2008, 17:16    Předmět: Odpovědět s citátem

naši kocouři na televizi koukají jen občas, ale nejdéle vydrželi u pohádky Oggy a škodíci, mám teorii o tom, že protože je to dělané pro malé děti a nemluví se tam, jen to vydává různé podivuhodné zvuky, tak je to zaujalo, jinak náš nejmladší Píďa kouká na různé přírodopisné dokumenty na naší plazmové televizi, ale většinou u toho tak po 10min usne
LenkaS
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: po 20.říjen 2008, 18:56    Předmět: Odpovědět s citátem

náš kočičák koukal, ale jen na Dobu ledovou Very Happy

http://www.kocky-online.cz/forum/album_showpage.php?pic_id=3558&user_id=2827

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jáňa
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 20.říjen 2008, 19:59    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás toothy7 poctivě sledují fotbal, závody motorek a formuli 1
voříšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 20.říjen 2008, 22:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, že kočky na telku koukají Very Happy . Sice mi kamarádka - sama kočkařka - citovala jejího známého, který jí vědecky objasnil, že kočka na TV koukat nemůže prostě už jen proto, že televizní obraz je jaksi (neumím zopakovat jak) tvořen a kočičí oko není od přírody uzpůsobeno k tomu, aby takto vytvořený obraz vidělo. Dodnes si na to často vzpomínám a chechtám se, když začíná Ulice a ze střechy se zvedne hejno holubů, což okamžitě zvedne z křesla Šamín. Nejprve se je snažila ulovit z obrazovky, ale co máme LCD, nakukuje i za obrazovku. Holubi z Ulice je Šamínin evergreen, ale s oblibou si dá fotbal, hokej, favoritem je stolní tenis, miluje i sjezd na lyžích a - jak už tady několikrát padlo - přírodopisné dokumenty. Ale fakt je, že Habíb nechává televize dost chladnou. Ta možná tu věděckou definici kočičího oka s jeho nemožností vidět televizní obraz zná. Zkusím o tom zítra říct i Šamín ...

černý miláček Sami - přešla přes Duhový most 19. 1. 2007 jako 8měsíční koťátko

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sppiderka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 21.říjen 2008, 9:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u nás se Sárinka dívá nejraději na přírodopisné dokumenty kde jsou ptáčci Razz ale nepohrdne ani fotbalem. A když byla před Vánoci ta reklama na Vodafone s tou čivavou převlečenou za soba, tak to jen zazněla ta znělka a letěla jak splašená k televizi a packou pořád na tu čivavu šahala Laughing
Lin
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 21.říjen 2008, 10:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to my mame asi intelektualky, ktere zasadne na TV nekoukaji... Confused
Spis je pritahuji knihy, zvlaste kdyz je nekdo zrovna cte. Ani casopisem nepohrdnou..

katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 21.říjen 2008, 10:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím vás, ta je ale chytrá! Moje kočky nezajímá monitor vůbec, jen Abby se o něj někdy hřeje.
celesta
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 21.říjen 2008, 10:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Katjo, zkuste udělat pokus..já to udělala na každou naši kočku jen jednou, protože se pak vždycky strhlo peklo..našla jsem na you tube nějaké odkazy rádoby vtipných videí, kde kočky prapodivně mňoukají, případně provádějí kočičí sex..ne, fakt nejsem uchylák, to bylo regulerní chovatelské instruktážní video Exclamation no prostě chce to video, kde je hodně těch pravých kočičích zvuků..a to byste měla vidět, co se u nás potom vždycky strhlo..už jim to chudáčkům nechci raději dělat, oni ty kočky tak zoufale všude v tom monitoru, na něm a za něm hledaly..

Kulich von mateřská školka-zlatíčko
Pahejlek-kocourek třínohý, nejmladší člen posádky
www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobtail
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 21.říjen 2008, 10:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Také se s manželem smějeme tomu, že prý kočky nedokážou vidět plochý obraz Laughing . U nás vedou kreslené filmy, asi ty postavičky jsou lépe vidět Wink . Minulý týden s námi Cookie koukala na Dobu ledovou a Anabell zase ráda sleduje spořič obrazovky Philips na DVDčku - běhá tam po obrazovce takové barevné kolečko Laughing

Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4
Přejdi na: