KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Reklamace na Mall.cz
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Co se nevešlo jinam
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ElenM
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 11.červen 2010, 14:54    Předmět: Reklamace na Mall.cz Odpovědět s citátem

Objednala jsem na Mall.cz pytel granulí pro kočky. Doručen byl PPL, vnější obal nepoškozen. Po otevření byla ale na pytli 18 cm díra šikovně přelepená páskou. Napsala jsem na Mall.cz, že chci výměnu zboží a přiložila fotky pytle poškozeného. Byla mi nabídnuta:
1/ sleva 20% nebo
2/ vrácení zboží
Rozhodla jsem se pro slevu, napsala toto úterý email a žádná odpověď. Email jsem opakovaně odeslala ve středu, ve čtvrtek a ani dnes nic. Má zde někdo podobné zkušenosti? Pokud ano, jaké prosím?
Děkuji za ně.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zajda007
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 11.červen 2010, 15:03    Předmět: Odpovědět s citátem

S Mall jsem nikdy problém neměla, zaklepat. Ale určitě bych to řešila telefonicky.

zajda007
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 11.červen 2010, 15:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je postup reklamace http://www.mall.cz/reklamace

ElenM
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 11.červen 2010, 15:09    Předmět: reklamace Odpovědět s citátem

Budu to řešit písemně i telefonicky. Telefonát mi umožní se účinně vyvztekat a dopis bude dokladem, že se věc vůbec řeší Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ElenM
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 12.červen 2010, 11:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom pro ujasnění - s reklamačním řádem jsem se obeznámila před koupí. Zde jde o to, že druhá strana přestala komunikovat. Proto se ptám, zda někdo nemá podobné, špatné, zkušenosti. Moje známá u nich před lety kupovala fontánu pro kočky. Přišla poškozená, pak se vše táhlo několik týdnů a druhá strana nebyla moc ochotná.

Ainny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 11.srpen 2010, 7:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem neskutečně vytočená přístupem mall.cz. V červnu jsem u nich objednávala pár věcí + kočkolit. Termín dodání byl dvakrát odložen. Pohrozila jsem jim zrušením objednávky, obratem přišel e-mail, že mám zásilku čekat následující den. Dočkala jsem se, ale... pytel s kočkolitem byl rozpáraný a část kočkolitu rozsypaná. Na moji stížnost mi bylo řečeno, že ho mám poslat zpět. To jsem neudělala, protože před dovolenou už nebyl čas shánět Zverlit jinde.
V jednom z omluvných e-mailů mi napsali, že zdržení posoudí a v případě nároku mi pošlou slevový kód na 500,- Kč. Toho jsem se pochopitelně stále nedočkala...
Já blázen jsem včera udělala objednávku na krmení s tím, že jim dám ještě jednu šanci. Vše co jsem chtěla bylo skladem. Ale co se nestalo - odpoledne přišel e-mail, že jedno z balení mají poslední a je poškozené, takže se dodání opět odkládá... Předpokládám, že kupónu se zase nedočkám, i když jde o nedodržení podmínek z jejich strany.
Včera jsem jim posílala dva naštvané e-maily. Odpověď zatím nemám ani na jeden. Počkám až trochu vychladnu a pak asi zvednu telefon...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ElenM
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 11.srpen 2010, 11:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Nám dorazil pytel krmiva, který měl ve spodní části díru 18 cm a ta byla přelepena průhlednou páskou a tak jsem měla pocit, že v akci prodávají poškozené zboží těm, kdo si je nechají dodat poštou či PPL. Na mé emaily reagovali jen na počátku. Pak nic. Opakovaně, každý den email a žádná reakce. Pak jsem jim volala, ale omluva či ochota věc vyřídit, no nic moc. Tak jsem napsala doporučený dopis, přiložila fotky poškozeného zboží a v závěru dopisu jsem upozornila, že pokud nebudou reagovat a věc řešit, budu usilovat o nápravu dalšími cestami, které zákon dovoluje. Pak byli ochotni až moc, dokonce mne uháněli, ať se pro peníze zastavím. Celkově jsem ale z celé věci dobrý pocit neměla.

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 11.srpen 2010, 12:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si pouze vyjímečně objednala u Mall granule, protože je mají v akci a vše proběhlo, jak mělo, včera přišly v pořádku...

MALL.cz
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: čt 12.srpen 2010, 15:05    Předmět: Odpověď z MALLu Odpovědět s citátem

Hezký den z MALLu,
radila jsem s obchodníkem, který zodpovídá za oddělení s krmivem pro domácí mazlíčky. Prosí Vás o zaslání čísla objednávek, abychom problémy mohli prověřit. Nemělo by k nim totiž vůbec docházet, chceme proto zjistit, kde nastala chyba a napravit ji.
Děkuji moc, jsem k dispozici na e-mailu michala.gregorova@mall.cz.
Michala Gregorová

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ainny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 12.srpen 2010, 15:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem se dočkala odpovědi... za první objednávku nárok na slevu nemám neb byla prodleva zaviněna dodavatelem. Zajímavý ale je, že po pohrůžce storna objednávky mi byl obratem zaslaný rozpáraný pytel steliva.
Byla mi sice nabízena výměna, ale letět na poštu s desetikilovým pytlem, z kterého se sypalo stelivo, to se mi opravdu nechtělo. Nemluvě o tom, že ho kočičky už akutně potřebovaly.
Za prodlevu z tohoto týdne jsem už slevu dostala. Doufám, že je kód přenosný, protože jsem se rozhodla ho věnovat jednomu z OS.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MALL.cz
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: čt 12.srpen 2010, 15:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Ainny, kód je určitě přenosný, omlouváme se za komplikace.
Michala

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ainny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 12.srpen 2010, 15:50    Předmět: Odpovědět s citátem

MALL.cz napsal:
Ainny, kód je určitě přenosný, omlouváme se za komplikace.
Michala

Super, díky - už píšu SZ jeho příjemci. Smile

eriny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 23.srpen 2010, 7:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Z Mall.cz jsem objednavala nekolikrat, krmivo, hracky, i jine nez chovatelske potreby, krome lednice, kterou jsem si nechala dorucit, si pro vse chodim osobne a platim az pri prevzeti. Uz jsem se naucila objednavat zasadne zbozi, ktere je skladem, u toho se mi nestalo, ze by nebylo do dvou dnu pripraveno k vyzvednuti (zbozi ktere se musi objednavat u dodavatele jsem se totiz ve slibovanem terminu snad jeste nikdy nedockala, to ale plati pro vsechny mnou vyzkousene e-shopy). Bohuzel ale musim potvrdit, ze ve vetsine pripadech byl obal poskozeny a to i pri osobnim vyzvednuti, konzervy potlucene, krabice roztrzena a prelepena. Vyrobek jako takovy, ale nikdy poskozen nebyl, nicmene to nepusobi moc dobre...

v nebíčku černí kluci Mňouk, Romeo a Montík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanKarty
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 10.únor 2014, 18:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Take mám bohaté zkušenosti s objednáním zboží z Mall.cz. Já to mám do skladu trošku dále, takže většinou používám přepravní služby. V zásadě si nemůžu na nic moc stěžovat. Obal jsem nikdy výrazně poškozený neměl, se zbožím byl spokojený. Jen jednou se balíček zatoulal a už se ho nepodařilo dohledat, ale to napravdě nebyl problém Mallu. Ale co při nakupování na internetu považuju za důležité je účastnit se slevových programů. Třeba pro Mall jich je spousta např. tady http://www.kuponslevovy.cz/obchody/mall-cz/ jsou předně vypsány. Ono nakupovat za plné ceny je v dnešní době víceméně blbost. A když pak na doručeném zboží najdu nějakou mušku, předtím jsem však využil nějakou slevičku, můžu si alespoň říci, že jsem si tu malou kompenzaci už vybral. Takže řečeno sportovní terminologií 1:1 Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.duben 2014, 23:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Mall.cz objednávám pravidelně kočkolit. Obvykle si jej nechávám poslat domů, ale jednou jsme si jej vyzvedávala přímo na pobočce. Než na mne došla rada, viděla jsem, jak bez průtahů probíhá reklamace pytlů s krmivem načatým myšami, a když jsem sama vracela zboží (KONG pro psy) z důvodu nezájmu o hračku, peníze do 14 dnů přišli na můj účet v plné výši.

Tatínek měl méně dobrou zkušenost s Mall.sk, ale tam šlo o problém s dodavatelem zboží pro e-shop a nedodržení doby doručení.

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Co se nevešlo jinam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Přejdi na: