KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kočka mi olizuje nos...
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Vztahy s kočkou
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Olizuje Vám kočka nos?
Ano
40%
 40%  [ 8 ]
Ano, a to důkladně
20%
 20%  [ 4 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Ne, maximálně se dotkne čumáčkem
35%
 35%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 20

Autor Zpráva
schmudlik
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 06.leden 2009, 23:17    Předmět: Kočka mi olizuje nos... Odpovědět s citátem

Zakládám hlasování Smile
Jedno z našich koťátek (Princezna) mi při mazlení (nebo když se chce mazlit) olizuje nos, a to docela důkladně. Někdy i kolem nosu, ale frňák je ten hlavní cíl Laughing Při tom, jak je důkladná, někdy zabrousí i do nosních dírek a já pak nemůžu dýchat. Přítel mi na to řekne: "Má tě ráda. Tak drž!" Jenže dýchat se musí (pusou to sice taky jde, ale nosík je lepší Wink ). Takže jí pak začnu uhýbat. Ale ona se nedá! Cool Very Happy Přidrží si mě tlapkou a násilím mě začně opět čistit! Až DO nosu se dostane jenom v noci, takže jedinou možností je vstát a utéct Laughing
Tak si říkám, jestli náhodou není křížená se psem Very Happy
Dělá vám kočka něco podobného? Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 06.leden 2009, 23:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše Mikro je zvyklá líbat po francouzsku toothy9 - bez pořádné líbanice nebaští, před jídlem prostě musí být líbačka a oblejzačka! Problém je, že má poněkud "dračí" dech :-& silent confused4
Arabika
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 7:44    Předmět: Odpovědět s citátem

No moje zrzavé nedochuče je dost mazlivé a když se chce mazlit, tak taky mi začne olizovat nos,ale né tak důkladně Laughing a pak dostanu pár hlaviček, pokračuje přestěhováním na klín a drbáním bříška a hlavičky. Wink
A můj pažravý kocour,když ho to chytne, tak se začne otírat o obličej až tak, že si spíš otírá sliny,chrochtá u toho a také mu pěkne z tlamy táhne, máme z toho vždy velkou radost. Twisted Evil

katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 7:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, mazlíci mi čichnou k nosu a začnou ho olizovat bolestivě ostrým jazýčkem. Nečistí mi ho, ale souhlasila bych s vaším přítelem, že je to projev lásky. Jen členům smečky se myjí ouška!

sava
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 7:58    Předmět: Odpovědět s citátem

u nás neo ducne a lízne až má člověk pocit, že se mu spustí z nosu krev, jasánek olizuje ruce, nohy, záda, uši a manželovi oba s velkou úctou olizují jeho pleš

Amet
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 8:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Nase cica mi olizuje kompletne cely oblicej a to hlavne po ranu, kdyz kocicaky pustime do loznice. Musim uznat, ze je to lepsi nez peeling Laughing
kocici.mama
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 8:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, to znám. Šmudla mi sice nos jen tak lehce olízne (asi na ochutnání), a pak se o to víc soustředí na uši. Nejdřív si je důkladně umyje (přece to je čístotná kočička!), pak se pověsí na lalůček a cucá a cucá. Když se pokouším pohnout, oběma tlapkama si podrží moji hlavu a pokračuje. Čas od času si musím uši prostřídat, aby ta jejich délka pak byla souměrná ...
pipa1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 9:04    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, taky mám od pořízení Majdy nosánek vypeelingovaný jedna báseň. Filip toto nikdy nedělal, ale teď se od Majdy naučil olizovat mi ruce, když ho hladím.

Majda Tříbarevná I.
Errol Výtečník
Majda Tříbarevná II.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 9:47    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
a manželovi oba s velkou úctou olizují jeho pleš

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Venkovní kocour Bobánek (teď se zřejmě přestěhoval do nějakého sklepa) při mazlení strašně slintá. Z audiencí u Bobánka se vracím s mokrou botou a jeho největší specialitou je pouštění čůrku slin do rukávu love3

Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 9:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u nas se myji nejvice ruce a paze, obcas krk, ale oblicej zatim ne. Rozarka jednou dokonce zacala olizovat priteli hola chodidla Laughing Truhla mala...

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pipa1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 10:08    Předmět: Odpovědět s citátem

jééé, fůůůůj. Shocked
Ale já jsem včera byla svědkem, jak Majda umývala zadeček Filipovi. Tak jsem jí hned říkala: Jo, jo, tady myješ zadní stranu a pak mi chodíš dávat pusinky Embarassed Shocked Embarassed
Aspoň kdyby si vyčistila zuby, ale ono nééé. Zubní pasta je odpuzovač koček. Wink

Majda Tříbarevná I.
Errol Výtečník
Majda Tříbarevná II.
Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 10:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevim, jestli je lepsi ten zadecek nebo nohy

www.napomockockam.cz
pipa1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 07.leden 2009, 12:16    Předmět: Odpovědět s citátem

to záleží, jestli ty nohy jsou z alabastru Wink

Majda Tříbarevná I.
Errol Výtečník
Majda Tříbarevná II.
Lucii
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 22.leden 2009, 16:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Což o to, nos.. to je ještě dobrý... ale ta naše mi pravidelně každý ráno myje oči! Ale tak důkladně, že byste snad ani nevěřili Laughing .. Jakmile uhnu (ono přece jen ten drsný jazýček se v koutku oka nedá vydržet dlouho Wink ), okamžitě se snaží k oku zase dostat a líže a blíže... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucii
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 22.leden 2009, 16:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak teda občas vezme zavděk i ucho nebo třeba ruku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Vztahy s kočkou Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Přejdi na: