KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Co jsem za rasu?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jaké plemeno je pro mne vhodné?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alík
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 15:44    Předmět: Co jsem za rasu? Odpovědět s citátem

Zdravím. Jeden pan veterinář mi položil otázku na kterou jsem nebyla schopná odpovědět. Jaké rasy je Váš kocourek??? Kocourka jsme získali od paní, která ho taky od někoho dostala, takže nevíme co je za rasu. Nepoznáte to? Srst má zrzavo bílou (bílá uplně září) polodlouhou a nádherně jemnou. Oči má taky trochu do zrzava až jantarova. Jeho mňoukání je takový jiný, jakoby jemnější, ne tak hlasitý jako u jiných koček.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:07    Předmět: Odpovědět s citátem

No, na to by asi neumelo odpovedet hodne lidi Smile My mame kdovijakou "smesku", takze bych taky nevedela. Rekla bych ze ten nas je prava poulicni smes Very Happy Pokud to nepozna veterinar, kdo uz to ma poznat ze....Smile

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SuE
Správce
Správce

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:09    Předmět: Re: Co jsem za rasu? Odpovědět s citátem

Alík napsal:
Zdravím. Jeden pan veterinář mi položil otázku na kterou jsem nebyla schopná odpovědět. Jaké rasy je Váš kocourek???

Aliku, Vas kocourek je skutecne prekrasny! A rasa? Dlouhosrsta kocka domaci!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SuE
Správce
Správce

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Nuuna napsal:
Pokud to nepozna veterinar, kdo uz to ma poznat ze....:)

Posuzovatel na vystava, pripadne zkuseny chovatel. Na usudek veta, pokud o nem neni vylozen znamo, ze se specializuje na kocky, bych moc nedala - co se tyka kocicich plemen, maji v tom slusnych "hokej". Kazda dlouhosrsta kocka je persanka, kazda znakova kocka zase siamky (i kdyz je to colorpoint britka :-).

Na druhou stranu neni moc divu - kdyby meli rozumet plemenum kocek, psu, koni, papousku a dalsich zvirat, ktera osetruji... bohate staci, kdyz vedi, jak ti nasi mazlici funguji "vevnitr" :)

Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, uz mlcim, bylo to mysleno spise jako vtip, nez jako kritika veta.

www.napomockockam.cz
pipa1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:23    Předmět: Odpovědět s citátem

já byla teď nedávno na kastraci u veterináře a na zdi mu visel plakát, na kterém jsem se dozvěděla, že moje Majda von Jaroslavice near Zlin, je brazilská kočka obecná.
No, ještě abych ji začala snad vykat laughing3

SuE
Správce
Správce

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:28    Předmět: Odpovědět s citátem

pipa1 napsal:
... plakát, na kterém jsem se dozvěděla, že moje Majda von Jaroslavice near Zlin, je brazilská kočka obecná.

Naozaj? A ktera z tech krasavic, jez mate u sebe v albu to je, tak kocka z daleke Brazilie? Ta tribarevka?

pipa1 napsal:
No, ještě abych ji začala snad vykat laughing3

Nevahejte ani moment! Smile Takova vzacnost!! Aby se neurazila, ze se ji nedostava dostatecne uctiveho zachazeni a neemigrovala od Vas Laughing

pipa1
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:34    Předmět: Odpovědět s citátem

ano SuE, ta tříbarevka. Na plakátu měla totiž podobnou trojúhelníkovou hlavu, jako mají orientálky. No a moje "vyhublina" se jí tak podobala, že jsme se tomu fakt nasmáli.
Aha, díky za radu. Emigrovat totiž chce každé ráno Very Happy

maaja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:40    Předmět: Odpovědět s citátem

to Alík: mě Váš kocourek strašně připomíná kočku blanky.b, dělá to ten kožíšek a skvrna přes čumákSmile.

SuE
Správce
Správce

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:44    Předmět: Odpovědět s citátem

maaja napsal:
to Alík: mě Váš kocourek strašně připomíná kočku blanky.b, dělá to ten kožíšek a skvrna přes čumák:).

Nooo, podoba tady je, ale ta blancina kocka je skutecne jedinecna. Blanka doufam, promine, ale ta kundicka, co ma jeji cica pres cumak, to je proste unikum!

Image 1147

Kacatko
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda SuE, co vy v tom hned nevidíte... Rolling Eyes

SuE
Správce
Správce

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 16:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Kacatko napsal:
Teda SuE, co vy v tom hned nevidíte... :roll:

No jo, to mam z toho, ze pracuju s pubertalnimi detmi :-)

Kacatko
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 17:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je samozřejmě jiná. Pro deformace způsobené oborem mám pochopení angel7

Johanka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 25.duben 2008, 22:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně kočička na fotce přijde šmrnclá sibiřskou nebo ragdolem (až na ty oči a skvrny), ale já tomu nerozumim. Laughing Náš veterinář koukal do očkovacího průkazu a říkal rag...co? No, tak se na ní podíváme. Laughing

Vzdálená podoba s kocourkem Skipperem tady... http://www.eulalie-ragdoll.com/fotogalerie.html

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.duben 2008, 9:44    Předmět: Odpovědět s citátem

No musím se přiznat,že ač se mi kočky líbí,nevyznám se v rasách. Asi to bude tím,že nejsem rasista Laughing Laughing Laughing Teprve nyní,když se o určité kočičce píše,hledám v atlasu,jak vlastně vypadá. Ale máte všechny (a všichni) krásné kočičky a kocourky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jaké plemeno je pro mne vhodné? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12
Přejdi na: