KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kočičí schválnosti a pomsty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Už se Vám někdy stalo, že se Vám kočka za něco pomstila?
ano
65%
 65%  [ 31 ]
ne
34%
 34%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 47

Autor Zpráva
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 10.březen 2008, 7:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo, moje geniální Corry pozná a miluje hedvábí. Dokáže vytahat hromadu hedvábných šátků úchytovým výřezem ptoutěného "šuplete" a pak se v nich slastně provalovat. A protože to je zboží, které maluji na prodej, mám z toho velikou radost. Ale ovšem, ona to nedělá jako pomstu, ji to těší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adushe
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: út 29.červenec 2008, 11:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Pixie je mrška vyčůraná a hlavně hrozně urážlivá. Posledně když měla průjem, tak jsem jí chtěla umýt jenom zadeček a ta potvůrka mi nejenom dodrápala půlku těla, ale pak se mnou dokonce ani "nemluvila"... Vždycky přišla ke mně, sedla si tak na metr daleko a otočila se zády ke mně. Pak vždycky jenom sem tam na mě nenápadně koukne, jak na to reaguju já a když jsem neoblomná i já, tak za hodinku za mnou přijde jakože na usmířenou Laughing

Nuuna
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 29.červenec 2008, 11:34    Předmět: Odpovědět s citátem

aren napsal:
Já si teda myslím, že to kočička neudělala schválně, ale povedlo se ji mě málem odrovnat Very Happy A jak jednoduše Very Happy
Stačilo použít troubu (kterou jsem já trouba zapoměla zavřít) jako krytý záchůdek. A pak si počkat, až ji panička pořádně rozpálí hodlajíc něco dobrého upéct. Při otevření trouby za účelem vložení chutné krmě jsem upustila nejen připravovanou krmi, ale málem vyklopila i předvčerejší oběd a zachránila se útěkem na zahradu Shocked Shocked To byl puch na guinessovku, možná, že ta trouba už nebude nikdy k použití, a kdoví jestli celá kuchyň Shocked Laughing Laughing

aren ja tady hystericky placu smichy!!!!! Laughing To je proste GOL Laughing

www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 29.červenec 2008, 23:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje kočky se nemstí. Ale dnes ráno se mi Sam potuloval kolem nachystané snídaně, ačkoliv jsem na něj důrazně volala, že to není pro něho. Stačil okamžik, a strhnul na zem chleba s uzeným, shodil lupen salátu, vrhli se na to s Corry, a každý s kouskem masa pelášil pryč a hltal ho v běhu (zlepšili se, dřív strhli jen to, co leželo na chlebu, ale pak zjistili, že ukradli salát) A pak vám přede mnou tancoval, poskakoval do strany natočený bokem, úplně jako náš pes, když vyzýval k honičce. A pokukoval na mě!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6
Přejdi na: