KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kočičí schválnosti a pomsty
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Už se Vám někdy stalo, že se Vám kočka za něco pomstila?
ano
65%
 65%  [ 31 ]
ne
34%
 34%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 47

Autor Zpráva
macluc
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:03    Předmět: Kočičí schválnosti a pomsty Odpovědět s citátem

Tak zase musím přispět s troškou do mlýna. Dnes ráno mě můj úžasný kocourek trošičku vytočil. Protože měl průjem tak jsem dala trochu dietku a navíc jsem měla tento týden hodně práce takže jsem se mu moc nevěnovala. (Teď si nemyslete, že byl doma sám....je tam s ním ségra, babča, taťka a její kámošky) ale jemu to zjevně nestačilo... Mám takového úžasného koníčka a to vyrábění zvířátek a šperků z korálků. Za tímto účelem jsem od hodné kolegyně a jejího klienta dostala 3 Kg korálků. Všech možných druhů a barev. Takže po večerech pilně přebíráma třídím barvičku k barvičce, druh k druhu. Už se mi na stole povaluje přes úctyhodných 20 druhů. A nakonec jsem začala třídit největší a těch jsem měla skoro přes půl pytlíčku. Proč to ale píšu. Dneska ráno jsem vstala a když už jsem byla skoro na odchodu a natahovala si ponožky tak jsem zjistila, že šlapu na koberci po něčem tvrdém a že je tím posetý celý koberec. Ten mizera si ze stolu vytáhl ty největší a nejvýraznější korálky, rozžvýkal plastový obal a korálky vysypal po celém pokoji. Samozřejmě jsem přišla pozdě do práce, protože jsem lezla po koberci a sbírala korálek po korálku. Naštěstí se mi jich valnou většinu podařilo sezbírat. Kamarád mi neustále tvrdí, že se zvířata tedy i kočky řídí pudově a ne rozumem. Tak mi řekněte jakto, že si vybral právě ty korálky ze všech těch pytlíčků, kde jich bylo nejvíc. Buďto se mu líbily a nebo věděl, že mě tím naštve.... každopádně se mu to podařilo, zlotřilcovi jednomu. A co VY? Taky Vás vaše zvířátko nějak vypeklo a nebo Vám provedlo nějakou pomstu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Syd
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:23    Předmět: Hezké téma:-) Odpovědět s citátem

a vděčné a věčné. Nebudu tady líčit jak mi kočenky něco zničily, aby z toho nebyla nějaká vzrušená debata zda je to k smíchu nebo k pláči. Myslím že kočenky mají vysoce vyvinutý cit pro drobné naschválnosti - mě obvykle trestají za to, když si jich nevšímám. Jeden skáče na kuchyňskou linku, protože VÍ, že mě to zvedne Twisted Evil . Druhý vyskočí na stolek a tlapinkou poshazuje všechno, co tam najde:-) Kočka mojí maminy občas stahá z ramínek její nažehlené načinčané halenky (pokud se skříň zapomene zavřít) a vyválí se v nich, už si i jednu odtáhla na své WC:-) a mohla bych pokračovat...nezlobte se na mě, připadá mi to zábavné a čert vem zničené věci i tu práci, kterou si dáme s úklidem. Hlavně že jsme všichni zdraví.
macluc
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Syd,

Vy jste si můj příspěvek špatně vyložila...Já nechtěla strhnout debatu jestli je to k smíchu nebo k pláči. Ale spíš jsem chtěla abyste sem přispívali nějakou kuriozitou abychom se tomu mohli všichni zasmát. Tak to bylo myšleno.....

Syd
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:30    Předmět: Já vím, pochopila jsem, Odpovědět s citátem

jen že minule když jsem líčila jak mi kotě stáhlo pekáč s upečeným perníkem, tak tu někdo říkal že je mu vždycky do pláče, proč to ty kočky dělají...Já jsem ráda, že ten plech nespadl na to kotěSmile i když ony kočenky dokážou z místa činu bleskurychle zdrhnout, to je fakt. Já myslím že všechny "výtržnosti", které kočky vyvedou, mají upoutat pozornost člověka...aby si s nimi hrál, pokud možno do úmoru Laughing , lezl po koberci, házel hračky....takže tak Wink
macluc
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:34    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom souhlasím, ale já jsem prostě zvědavá osůbka a zajímá mě jaká kočíčí čísla a výtržníky má kdo doma.... Mě děla ještě takovou jednu libůstku...když chci v sobotu spát ráno, protože nemusím vstávat do práce a on si chce hrát, tak nejenom že neskutečně kvičí jako káně (kvičí proto, že mňoukat neumí a moc mu to nejde) ale ještě mi vyskočí na konferenční stolek, nohama při seskoku ze stolu dolů z něj shodí nějaký předmět, který si vybere a pak si s ním hraje. Minule to byl skřipec do vlasů, předtím pilník. A já musím vstát a vzít mu to a na to on čeká, protože potvorák ví, že už znovu neusnu a že mu půjdu nasypat nový přísun granulek a budu si s ním hrát....
Syd
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:34    Předmět: Tak jeden veselej: Odpovědět s citátem

Very Happy
nejstarší kocour (říkáme mu revizní technik, všechno musí kontrolovat a revidovat a prolejzat), se vyšplhal po naší obývací stěně. Na poličce nad televizí byla umístěná těžká skleněná váza, v ní chvojí (o vánocích), a ten mizera se tam takovým způsobem ometal, až posunul vázu na samý kraj poličky. Myslím že chyběly dva, tři milimetry a měli bychom po nové televizi. V tu chvíli by se ve mě krve nedořezal, bála jsem se pohnout aby si to kocour nevyložil jako signál ke hře na honěnou a neshodil vázu úplněSmile

macluc
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Jé a ten perník je nějaký oblíbený, to mi před rokem udělala kočka. Pekla jsem perník v remosce a ona se kolem ochomejtala tak dlouho až tu remosku shodila...perník se rozbil na padrť a ještě se přiškvařilo lino...číča dostala vyhubováno a perník jsem pekla znovu....
Syd
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:40    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím kvičením jste mě rozesmála, fakt Laughing Též ten samý nejstarší kocourek dělá to, že když si ho nějakou dobu nevšímám, zaleze na nejvzdálenější místo ode mě (v našem případě pračka v koupelně) a začne vyluzovat srdceryvné pokníkávání, člověk by řekl že je tam kotě a ne sedmikilový kocour. Nato já jdu, pomazlím ho, a za hodinu je tam zas. Mimochodem jsem ani jednu naši kočku neslyšela doopravdy pořádně mňoukat:-)
macluc
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 11:59    Předmět: Odpovědět s citátem

a já už si začala myslet, že má čičák nějakou vadu a že je to divné, když neumí mňoukat...ne ale vážně ségra mu díky tomu kvičení začala říkat káně a ne Garfíku....a vůbec s tímhle útulkovým jménem je problém...taťka ho neumí vyslovovat a tak ho překřtil na Karfiola Laughing ...chudinka malej....ten to teda schytal...
AndreaO
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 12:01    Předmět: Re: Já vím, pochopila jsem, Odpovědět s citátem

Syd napsal:
jen že minule když jsem líčila jak mi kotě stáhlo pekáč s upečeným perníkem, tak tu někdo říkal že je mu vždycky do pláče, proč to ty kočky dělají...Já jsem ráda, že ten plech nespadl na to kotěSmile i když ony kočenky dokážou z místa činu bleskurychle zdrhnout, to je fakt. Já myslím že všechny "výtržnosti", které kočky vyvedou, mají upoutat pozornost člověka...aby si s nimi hrál, pokud možno do úmoru Laughing , lezl po koberci, házel hračky....takže tak Wink

Do placu? To muselo byt podarene Laughing Asi malo na ten pernik chut. Nezabudnem, ked sa Lancelot pustil do piskoty mojej mamy. A nie pekne z kraja plechu, ale rovno zo stredu... Jedine co ma na tom prekvapilo, bola reakcia mojej mamy. Vzdy sa velmi zlostila, ked maciaci nieco vyviedli. Ale kedze Lancelot presne vedel, ze to nesmie a tvaril sa asi takto: Mna to tak hrozne mrzi, ale ked ta piskota bola takaaa dobraaa...
Tak sa mu to prepieklo bez kriku Very Happy

Jana Bu.
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 12:02    Předmět: já se včera Odpovědět s citátem

musela smát - mám teď doma nově asi čtyřměsíčního kocourka. Když viděl kokršpaněla, tak syčel a udělal "velkou kočku", ale pořád po něm pokukoval. No a včera si vyhlídnul chvilku, kdy byl kokřík u křesla, vletěl na křeslo, ujistil se, že tlama kokra míří jinam a šťouchl do něj packou - pak bleskurychle utekl nahoru na křeslo a čekal....byli pochváleni za statečnost oba Smile
macluc
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 12:13    Předmět: Odpovědět s citátem

takle statečná byla kočka když příjmala mého předchozího čičounka vetřelce z útulku... nejprve na něj syčela a pak když seděl na židli, se nepozorovaně připlížila k němu ze zadu a sekla ho packou do zadku a utekla, nebo ho do zadku kousla a utekla...takle ho trápila týden a pak se z nich stali až do čičounkova skonu nerozluční kámoši.... nového čičáka naše paní domácí číča zatím nepřijala...kdykoliv ho zmerčí tak na něj syčí jako had...
Syd
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 12:16    Předmět: Odpovědět s citátem

My říkáme "velké kočce", že dělá "veverku" - miluju když naježí všechny chlupy, a ocásek mají čtyřnásobnýSmile
Ještě si pamatuju, jak mi jeden kocourek kdysi dávno ožral a ohryzal kuřecí řízky, které jsem nechávala rozmrznout ve dřezu...čert ví proč to udělal, nikdy si syrové kuřecí nevzal, když jsem mu ho nabízela:-) Co myslíte že jsem udělala? Nic, uvařila jsem jakože se nic nestalo, můj tehdejší partner by ho asi roztrhnul vejpůl. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí Laughing

Syd
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 12:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli také máte nějaké aktuální fotečky na "Ohodnoť mou kočku", tak je dejte k dobru, ať víme o kom se mluví Wink
macluc
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2006, 13:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě to udělám..... Ale kde to najdu? Nějak to nemůžu najít...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí perličky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6
Přejdi na: