KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Trička

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Co se nevešlo jinam
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Na tričku by se mi líbila:
Kresba
75%
 75%  [ 6 ]
Foto
25%
 25%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
Ainny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 23.srpen 2005, 7:09    Předmět: Trička Odpovědět s citátem

Protože mi trička připadají jako výborný návrh, tak jsem si dovolila založit toto téma, protože mi připadá pohodlnější ho rozebírat tady. Pod článkem zanikne a hůř se to hledá. Navíc diskuze pod článkem časem zapadne. Zaznělo už dost nápadů a názorů, tak přicházím taky s tím svým. Mně osobně by se líbilo tričko s obrázkem na tenhle způsob (pochopitelně bez názvu www stránek Wink ): www.temere.com/kuba.jpg. K tomu třebas nějaký citát a na záda text o útulcích nebo odkaz na kocky-on line.
Co se velikosti týká asi by byla nejlepší obyčejná trička. Moje dcera sice vše plandavé zavrhuje, ale ty mini hadříky vyjdou podstatně dráž a tady jde přeci o to, aby si triko koupilo, co nejvíc lidí za rozumnou cenu a zároveň byly co nejnižší náklady na výrobu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 23.srpen 2005, 14:10    Předmět: co na triko Odpovědět s citátem

No to já bych zase byl spíš pro fotku (jak už jsem psal u příspěvku s náramky), nebo třeba i pár fotek "slepených" vkusně dohromady - něco jako je třeba banner "spousta koťat" - ostatně podle mne mají bannery i dost dobré texty, který by na triku neměl chybět, aby bylo jasno co tím chceme říct (čímž vyjadřuji uznání tvůrcům ;-). U kresby se bojím, že né každému padne výtvarně do noty - někdo chce Borna, jiný Picassa (já osobně ani jednoho nemusím, ale třeba zrovna tak kresba z webu je dobrá :-), jenže tady by nastala otázka autorských práv, neb tito pánové si za svoje kresby nechávají slušně platit :-/
Jinak co se týká velikosti, tak by se asi měly zvolit aspoň tři - S (pro štíhlé slečny a paní, či nějaký ten dorost) L - pro ty mohutnější a XXL - pro ty co chtějí triko hoooodně volné :-) Myslím, že tady by rozdíl v ceně nemusel být tak markantní, většinou se víc platí při různém druhu potisků.

Mikejla - http://sweb.cz/shiba/miki.htm (trojbarevka)
a Elsa - http://sweb.cz/shiba/elsa.htm (zrzka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MagdaT
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: út 23.srpen 2005, 16:34    Předmět: tričko Odpovědět s citátem

Já nepsala, že chci Picassa, já psala, že kdyby to byla kočka třeba i od Picassa, tak si ji koupím (s Paris H., samozřejmě).
MagdaT
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: út 23.srpen 2005, 16:36    Předmět: ale vážněji Odpovědět s citátem

Jsou lidi, kteří malují kočky a byli je ochotni propůjčit na trika - Iva Hüttnerová, například, nebo F.PON.... Čapci, Josef i Karel myslím už nepodléhají autorským právům a jejich kočka Jůra a podobné by na triko byly ideální.
Lu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 23.srpen 2005, 17:56    Předmět: Tričko s kočkou Odpovědět s citátem

Jo, jo, jo, je to fakt dobrý nápad. Byla bych taky spíš pro nějakou povedenou kresbu a na zádech nějaký pádný nebo vtipný nápis. Nejlepší by byla obyč bavlněná trička v několika velikostech. To by asi docela zabralo. Alespoň bychom se my kočkolidi (jak se říká "kočkobáby") v davu poznali.

Módní model nebo prťavé tílko, jak se navrhovalo na debatě k článku, nechci. Na večírky s celebritami nechodím a stejně by to určitě nebylo ono, zvláště opuštěné obyčejné kočindy asi celebrity moc nevzrušují. Na tom se hvězdná sláva nezískává Laughing .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renda
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 15.září 2005, 14:31    Předmět: Jsem pro kresbu, Odpovědět s citátem

určitě se najde někdo, kro kreslit umí, má rád číči, a udělá to - právě pro ty kočky - zadarmo. Chtělo by to něco jako na tom webu, fotky na tričkách většinou nevypadají nic moc - není vidět, co na tom obrázku vlastně je. Kresba, která bude vytvořená cíleně na triko, lidi nadchne. Rozdílnému vkusu se fotkou nevyhnete - někdo má rád perské, někdo mourky, a někdo zase briťule... Laughing Laughing Laughing
Janynka
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: ne 13.listopad 2005, 14:25    Předmět: Re: Jsem pro kresbu, Odpovědět s citátem

renda napsal:
určitě se najde někdo, kro kreslit umí, má rád číči, a udělá to - právě pro ty kočky - zadarmo. Chtělo by to něco jako na tom webu, fotky na tričkách většinou nevypadají nic moc - není vidět, co na tom obrázku vlastně je. Kresba, která bude vytvořená cíleně na triko, lidi nadchne. Rozdílnému vkusu se fotkou nevyhnete - někdo má rád perské, někdo mourky, a někdo zase briťule... Laughing Laughing Laughing

Pokud se nevyžaduje výtvor od někoho slavného, klidně se nabízím.
Myslím, že se špetkou fantazie a nadšení se to dá zvládnout. Wink
Jinak se přimlouvám za velikost XXL, ti menší v ní můžou třeba spát Laughing

MyLittleJane@seznam.cz

lele.
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: čt 24.listopad 2005, 11:05    Předmět: tricka Odpovědět s citátem

Posledni dobou premyslim, ze si sama nejake kocici tricko s apelujici vyzvou vyrobim. Proto jsem rada, ze jsem narazila na tuto diskuzi. Myslim si, ze shoda v pozadavcich nikdy nenastane. Ja bych si plandave tricko nekoupila, protoze bych ho nemela kam nosit. Pokud by se nabizela tricka pouze plandava, radsi poslu dve stovky na ucet jen tak, nez kupovat neco, co se mi nelibi. Jiny si zase nekoupi "holcici" strih, protoze se v nem neciti. Divala jsem se schvalne do katalogu par reklamek, a tricka jak standardni (plandava), tak "holcici", se daji sehnat pomerne za rozumnou cenu. Potisk taky neni nejak silene drahy. Cim vetsi odber, tim nizsi cena, samozrejme. Verim, ze do 250Kc by se "holcici" tricko s potiskem veslo, plandave jeste levneji (treba tricka unicef jsou taky zhruba za takovou cenu). Vyrabet tricka za stovku podle me nema smysl, kdyz uz to ma k necemu byt, tak at je to kvalitni. Kazdopadne ja hlasuju pro dve varianty strihu.
Co se tyce motivu, nemam rada velke rozplacle obrazky pres cela zada (resp. prsa), mnohem estetictejsi je mensi obrazek a nejaky decentni text, at uz je to odkaz na webove stranky zabyvajici se ochranou kocek (jako tyto) nebo vtipny textik, neco, jako mela americka organizace Only Hope (v prekladu: zvire je zodpovednost, chces-li hracku, porid si pritele" - to me fakt pobavilo Smile ). Az si nejake tricko vyrobim, dam sem fotku, at vite, o cem placam Smile

renda
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 24.listopad 2005, 12:14    Předmět: text bych, Odpovědět s citátem

priznavam se, nenosila, to mi prijde prilis prvoplanovite. At jsou penizky z tricek na kocky, ale nosit tricko s napisem??? Ja nevim, u mne jakakoliv "reklama" tohoto typu vyvolava zcela opacne reakce (coz neznamena, ze kdyz vas s napisem potkam, na kocicky zanevru Smile ) Ale urcite bych byla pro udelat aspon moznost napis-nenapis, at ti, co na to maji podobny nazor jako ja, mohou ta tricka nosit i jinam nez do postele Smile Smile Smile
lele.
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: čt 24.listopad 2005, 13:15    Předmět: Re: text bych, Odpovědět s citátem

renda napsal:
priznavam se, nenosila, to mi prijde prilis prvoplanovite.

souhlasim, prilis velke a/nebo agitacni texty nevypadaji dobre. Ale neco neutralniho, vtipneho a maleho muze byt v pohode (opet cerpam z Only Hope: "mam jen dve kocky" pod tim malinkym pismem "tech sedm pod posteli se nepocita"). Nebo znate unicefacke tricko se ctyrmi kresbami slunicek v decentnim prouzku pres prsa? Takove ctyri kreslene kocici hlavy by vypadaly super. Moznosti jsou miliony. A v jednoduchosti je krasa.

MagdaT
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: čt 24.listopad 2005, 15:57    Předmět: počet koček Odpovědět s citátem

"tech sedm pod posteli se nepocita". Oprava: Těch sedm v posteli se nepočítá....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Co se nevešlo jinam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: