KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Není útulek jako útulek.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ochrana zvířat
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tapro
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: út 10.únor 2015, 17:37    Předmět: Není útulek jako útulek. Odpovědět s citátem

Vždy jsem na tyto stránky ráda chodila, protože se tady vždy sešlo plno lidí, kteří milují kočeny a snaží se jim pomáhat jak se jen dá. Poznala jsem tady skvělé útulky a útulkové tety, které kočkám věnují veškerý svůj čas, dotují péči ze svých peněz a když některá kočka onemocní, jsou z toho nešťastné. Když se otevřel útulek na Vysočině "Skrýšov" byla jsem nadšená, protože jsem z Jihlavy a měla jsem to kousek. Když jsem začala poznávat praktiky tohoto útulku (evidence žádná, faktury za veterinu jsme viděli asi dvě nebo tři, výběry na operace, které nikdy neproběhly, kočičky, které se nedají vůbec dohledat, karanténa tam sice je, ale nevyužívá se a jiné a jiné) z mého nadšení nezbylo nic, jen velká bezmoc. Poslední kapka pro mne byl příběh Žanetky: https://www.youtube.com/watch?v=aY017jNDl9M
Proto bych chtěla moc poděkovat lidem tady na fórum, že se o kočičky starají s láskou a dávají jim kus svého srdce.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ochrana zvířat Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: