KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Tříbarevná kočička v Opavě

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Inka Karenová
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: so 05.listopad 2016, 12:38    Předmět: Tříbarevná kočička v Opavě Odpovědět s citátem

se zatoulala v noci z 3. na 4.11.2016, v Opavě, mezi ulicemi Otická, Skřivánčí. Váží cca 5 kg, má krásný hustý kožich, slyší na jméno Kája.
Jakékoliv informace prosím na tel. 737364019 nebo na e-mail.
inka.karenova@seznam.cz

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Inka Karenová
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: so 05.listopad 2016, 23:18    Předmět: Tříbarevná kočička v Opavě nalezena ! Odpovědět s citátem

Musím potvrdit radu, kterou jsem až tak moc nebrala vážně. Hledat ztracenou micku pozdě večer, spíš v noci, kdy už je všude klid.

Nevěřila bych tomu, že se mi můj miláček neozve, když budu chodit ve sklepě a medovým hlasem ho volat. Neozval. Po dva dny jsem byla ve sklepě panelového domu nesčetněkrát a byla jsem si jistá, že tam micinka není, protože jinak by přece určitě přišla - vždycky přijde na zavolání a vůbec teď, už dva dny bez jídla a vody. Takže sklep jsem už vyloučila.

Až jsem hodně zoufalá vyrazila po dvou dnech obcházet v hlubokou noc okolí domu a volat a hledat a brečet a jenom tak pro jistotu jsem zavolala směrem do sklepa - a ozvalo se MŇAU !!! A byla tam !!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 06.listopad 2016, 21:53    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je paráda, moc gratuluju že máte kočulku zase doma Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: