KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Shazování věcí

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zuzin
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: st 05.únor 2014, 21:41    Předmět: Shazování věcí Odpovědět s citátem

Dobrý večer,
máme dva kocoury - 7 měsíců, sourozenci, zatím nekastrovaní. Poslední dobou nám ten jeden, zda se to tak dá říct, dělá naschvály. Kupříkladu skáče na linku a shazuje skleněné půllitry, které si táta od dětství střádá. Zrovna před chvílí sundal další.. Ale nejsou to jen sklenice, byla to i mísa, kytka, atd...
Nevím, čím by to mohlo být, obou si všímáme stejně, začali chodit i ven, celý den s nimi vždy někdo je.
Máte s tímto někdo zkušenosti? Předem díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 8:35    Předmět: Odpovědět s citátem

7 měsíců-to jsou zrovna v pubertě.Počítejte s tím,že se uklidní tak do 2 lat a po kastraci:-)U nás to bylo to samé,kocour měl šílenou pubertu:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 9:46    Předmět: Re: Shazování věcí Odpovědět s citátem

zuzin napsal:
Dobrý večer,
máme dva kocoury - 7 měsíců, sourozenci, zatím nekastrovaní. Poslední dobou nám ten jeden, zda se to tak dá říct, dělá naschvály. Kupříkladu skáče na linku a shazuje skleněné půllitry, které si táta od dětství střádá. Zrovna před chvílí sundal další.. Ale nejsou to jen sklenice, byla to i mísa, kytka, atd...
Nevím, čím by to mohlo být, obou si všímáme stejně, začali chodit i ven, celý den s nimi vždy někdo je.
Máte s tímto někdo zkušenosti? Předem díky.

Puberta jak vyšitá Smile, domácnost je třeba přizpůsobit kočkám, aby nemohly nic zničit, to se nedá nic dělat... Smile

zuzin
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 11:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslela jsem si, že v tom ta puberta bude, ale ne tolik Very Happy.
Díky za odpovědi Smile

bengalka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 23:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Tak to mám asi doma třináctiletého puberťáka... Náš senior to totiž dělá pořád. Dává tak najevo,že zrovna nutně teď něco potřebuje a já nejsem dostatečně rychlá Very Happy Tak se na mě dívá a shazuje dokud nevstanu a nezačnu našemu veličenstvu sloužit. Mno, ale co by jsme pro naše miláčky neudělaly,že? Wink

zuzin
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: pá 07.únor 2014, 12:13    Předmět: Odpovědět s citátem

No výborně Very Happy
My jsme právě měli kocourka už předtím a u něj se skoro žádné zlobení neprojevovalo (to, že 3x slítnul schodiště nahoru a dolů jako blesk, nepočítám Very Happy), žádné shazování věcí, žádné okusování a podobně.
Každý je holt jiný Very Happy Smile

blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 07.únor 2014, 12:55    Předmět: Odpovědět s citátem

bengalka napsal:
Laughing Laughing Tak to mám asi doma třináctiletého puberťáka... Náš senior to totiž dělá pořád. Dává tak najevo,že zrovna nutně teď něco potřebuje a já nejsem dostatečně rychlá Very Happy Tak se na mě dívá a shazuje dokud nevstanu a nezačnu našemu veličenstvu sloužit. Mno, ale co by jsme pro naše miláčky neudělaly,že? Wink

My máme doma 7 letou Mišulku, holčičku mazlinkovatou, velmi, ale opravdu velmi společenskou. Ale když se nudí mění se v poťouchlíka bobrovitého...... všechno okusuje, kytky, křesla, nohy od židle, madla na kuch. lince, obložení v předsíni atd. Vyletím ze židle, že jí jdu vynadat, shodit (jen křiknutí nepomáhá) a jen k ní dojdu, je to zase andílem mazlinkovatý. prostě mě chce zvednout ze židle, všeho musím nechat a jít se mazlit s kočkou. Pubertou to určitě není. Wink

Belluška a Lucinka *2009 - dvojčata
Sofinka *2015 čili Fofolka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 07.únor 2014, 13:07    Předmět: Odpovědět s citátem

No to náš Samík (4 roky)když ho to chytne,lítá taky jako raketa po bytě.Když chce zapojit do hry i mě,tak ví co na mě platí.Začne lézt po závěsech a zácloně a kouká na mě těma černýma šibalskýma očkama,protože ví,že to já vystartuju a hraju si s ním na honěnou:-)A že to dělá cíleně,to jsem si všimla:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kytka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 07.únor 2014, 17:22    Předmět: Odpovědět s citátem

No vida, a já jsem podle našich holek (2,5 a 1,5) usoudila, jak jsou kočky, když vyrostou, opatrné. Když byly malé, občas něco, co jsem včas neodklidila z cesty, shodily. Dnes se obratně proplétají kolem květináčů a k nehodě dojde v podstatě jen tehdy, když jim květináče trochu přestavím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjjaaannniii
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: so 08.únor 2014, 9:29    Předmět: Odpovědět s citátem

My měli kocoury dva, v pubertě si vystačili a nic kromě kytek neničili, letos po vánocích nám na rohožce před domem přistála dvě koťátka, asi nějaký dobrodinec Sad , no, samozžejmě, že je máme doma, jak jinak, že jo Wink , a je pěkné je pozorovat, jak ti starší ( oba mají 3 a půl roku) s nimi začali zase dovádět, ale jen pokud si myslí, že se nedíváme, jakmile zjistí, že je sledujeme, odchází důstojně s ocasem nahoru a výrazem - já? já bych se s tím potěrem nikdy nezahodil Laughing

Balisek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 08.únor 2014, 19:14    Předmět: Odpovědět s citátem

A vy nevíte, že žádné věci nesmí ležet na jiných věcech?Smile Moje kočky pravidelně provádějí systematickou kontrolu bytu a jakmile narazí na jakýkoliv volně loženený předmět na lince či stolu, jediným máchnutím packou letí na podlahu. Alespoň mě nutí mít vše uklizenéSmile.

Teddy Bear Egyptian Beauty (Tedy), devon rex černý, *8.11.2011
Jumper Snow Arakan (Stič), siamský bílý, *17.8. 2007 + 13.4.2012
bengalka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: ne 09.únor 2014, 0:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Při mých miláčcích jsem už si taky udělala rekvalifikaci na profesionální uklízečku. Very Happy Obzvlášť teď,když náš nejmladší přírůstek přišel do puberty a začal značkovat. Evil or Very Mad Rolling Eyes

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: