KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

PROFIZOO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StarryCatEyes
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: so 03.říjen 2015, 20:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem se obrázky vůbec nezaobírala. Ale když si kliknu na granule grain free, je to v nadpisu a odpovídá tomu i složení, neočekávám, že mi pak domů přijde low grain verze... Takže proto tomu nerozumím a bojím se je tam objednat.
Děkuji za odkaz. Tam zase odpovídají "běžné" ceně, i když možná o pár korun méně. Možná objednám tam.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JaSu
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 04.říjen 2015, 10:19    Předmět: Odpovědět s citátem

StarryCatEyes napsal:
Já jsem se obrázky vůbec nezaobírala. Ale když si kliknu na granule grain free, je to v nadpisu a odpovídá tomu i složení, neočekávám, že mi pak domů přijde low grain verze... Takže proto tomu nerozumím a bojím se je tam objednat.
Děkuji za odkaz. Tam zase odpovídají "běžné" ceně, i když možná o pár korun méně. Možná objednám tam.

No, na to jsem se právě snažila poukázat.
Na ilustračním fotu je grain free, ale podle ceny je to low grain.
Profizoo mám blízko, ale už jsem přišla na několik nesrovnalostí, co se týká nabízeného zboží. Ten obchod, na který jsem vám dala odkaz, je v tomhle ohledu naprosto spolehlivý, navíc v té nabídce, jak se tam zobrazuje, je to pečlivě rozlišené. Všimněte si, grain free mají zelený list na obale, low grain žlutý.
Nechci jim dělat reklamu, ale zase na druhou stranu si myslím, že forum slouží i k radám, nebo předáváním zkušeností.
Já už tam granule kupuju několik let, i solidní ceny některých kvalitních konzerv, a nemusím je kupovat v balení po šesti, jako na téměř cenově stejném Zoohitu.
Navíc, pokud jeden den objednáte do 14.00 hodin, druhý den máte zboží doma (při dobírce).
Pokud platíte převodem, dostanete oznámení o přijaté platbě a druhý den máte zboží doma.
Já jsem s nimi opravdu spokojená.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StarryCatEyes
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: ne 04.říjen 2015, 17:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Po přečtení ještě jiných diskuzí jinde do Profizoo rozhodně nepůjdu.
Díky za doporučení.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: