KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Hledam granule
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Balisek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 14.květen 2014, 23:43    Předmět: Odpovědět s citátem

adilat napsal:
Asi celoživotně používat jako jediné granule ne ale střídat občas s jinými ano.

RC jsou často jediné řešení pro chronické nežravce nebo vybíravé kočky, které jen tak něco do tlamy nevezmou... Osobně mi např. RC zachránilo kocoura, když měl na kahánku kvůli selhání jater, já do něj musela za každou cenu dostat jídlo a navíc v podobě hepatické diety.

Granule lze samozřejmě střídat (alespoň se kočce nepřejí), případně i smíchat dva druhy dohromady. Minule jsem měla doma pytel něčeho, co kočkám vůbec nejelo. Tak jsem koupila něco jiného, co jedí s chutí a kombinovala to v poměru 1:1.

Teddy Bear Egyptian Beauty (Tedy), devon rex černý, *8.11.2011
Jumper Snow Arakan (Stič), siamský bílý, *17.8. 2007 + 13.4.2012
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 15.květen 2014, 22:19    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Súhlasím s Balískom,dávam 3 druhy granúl a len RC mi stále vyjedia do poslednej granulky,aj ráno si dajú a nebudia ,kým nachystám mäso a konzervu a hned ma upozornia,že majú prázdnu misku ,aj ked ostatné granule tam ešte sú.Lady má obdobia,ked odmieta mäso a konzervy,no RC grnulky si dá vždy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arabika
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 05.červen 2014, 23:28    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám v poslední době dobré zkušenosti se značkou Fitmin, kterou mi kočky jí radši než Happy cat. Můj citlivý kocour a mamky kočka po něm nezvrací. http://www.fitmin.cz/kocky/produkty/ a já kupuji 10kg za 810,- i s poštovným http://profizoo.cz/eshop/kocky/krmivo/suche/fitmin

Cico Ciciak
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: so 07.červen 2014, 12:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Byra napsal:
Doporučili byste mi prosím nějaké granule pro kočku (6 měsíců) je alergická na kuřecí. Cena tak do 150Kč/kg - bez kuřecího masa a moučky. Existuje něco?

Ale ale. Mačka a alergická na kuracie mäso? Či myslíte kuracie granule? Ktorý dobrák vet vám to povedal? Klame. Zistite si, z čoho vznikajú alergie u mačiek. Vznikajú pri kŕmení priemyselným sajrajtom. Žiadna mačka netrpí alergiou, pokiaľ žerie surové kuracie...

TerezaJ
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 07.červen 2014, 20:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Cico Ciciak napsal:
Byra napsal:
Doporučili byste mi prosím nějaké granule pro kočku (6 měsíců) je alergická na kuřecí. Cena tak do 150Kč/kg - bez kuřecího masa a moučky. Existuje něco?

Ale ale. Mačka a alergická na kuracie mäso? Či myslíte kuracie granule? Ktorý dobrák vet vám to povedal? Klame. Zistite si, z čoho vznikajú alergie u mačiek. Vznikajú pri kŕmení priemyselným sajrajtom. Žiadna mačka netrpí alergiou, pokiaľ žerie surové kuracie...

Tomu opravdu věříte?

Kdyby lidstvo vědělo, z čeho vznikají alergie, všichni by byli šťastnější. Ano, jsou kočky, které snesou maso, a nesnesou granule. Takové kočky jsou však alergické/přecitlivělé na něco jiného, než na maso. No a pak jsou zvířata alergická na kuřecí bílkovinu, a věřte nebo ne, těm je úplně jedno, jestli je kuře v granulích, v konzervě či syrové na talířku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 07.červen 2014, 22:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Cico Ciciak napsal:

Souhlasím s TerezouJ, mám s tím osobní zkušenost, silná a těžká alergie u zvířete na kuřecí svalovou bílkovinu. Bylo jedno, zda byla v syrovém, nebo denaturovaném (vařeném) stavu. Kdo nezažil, nevěří.

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 05.srpen 2014, 19:45    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás vede po vyzkoušení snad všech slušných značek BOZITA a je jedno jaký druh,ale vzhledem k ceně menšího balení koupím vždy v akci na vyzkoušení hodně testovacích balení po 400g a čičinky je dostávají jako pamlsky a já ušetřím sebe i číčáčky o skutečné kočičí bonbony a kočky se můžou utlouct.S nadšením jsem koupila ORIEN-jen číčáci moc nadšení nebyli-tady se ukázalo,že kvalitní granule nenadchnou,nebot postrádají chemická lákadla.Také vždy míchám alespon 3 druhy hodnotných značek.Jednou mě jeden prodavač v obchdě nalomil s tím,že mám( vzhledem k tomu,že i kvalitní světové značky -ale vyrobené levněji a tím pádem nekvalitněji v Polsku)kupovat výhradně Německá krmiva-myslím že jsou to např, Brit care,Happy cat,asi Bosch atd.,prý mají velice přísná kriteria,co vy na to?Pohanil mi Orijen,že prý měli v nějakých testech problemy s plísněmy,ale to hned určitě odstranili.

Byra
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 11.srpen 2014, 14:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Vixenne napsal:
Cico Ciciak napsal:

Souhlasím s TerezouJ, mám s tím osobní zkušenost, silná a těžká alergie u zvířete na kuřecí svalovou bílkovinu. Bylo jedno, zda byla v syrovém, nebo denaturovaném (vařeném) stavu. Kdo nezažil, nevěří.

Dáváme N&D jehněčí, jsou to snad jediné granule bez kuřecího. Zkusila jsem nabídnout granule Optima visán kitten s kuřecím a vyšly mě teda na 1500Kč/800g - tolik stálo vet. ošetření po prudké alergické reakci.
A to jsem si myslela, jak jim dopřeju Sad teď mám strach jakkoli změnit nebo nabídnout jiné granule

Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 03.červen 2016, 21:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile
Sofie25
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: so 07.leden 2017, 19:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste se podívat na www.juko-krmiva.cz, nabízejí více značek granulí a na stránce se dočtete i složení. Já mohu doporučit granule OPTIMAnova, které jsou složením výborné, ale také o něco dražší. Ale když srovnám kvalitu a cenu, tak cena granulí odpovídá. Na trhu jsou i dražší granule s horším složením.Druhy granulí OPTIMAnova Cat příchuť Rabbit a Salmon jsou bez kuřecího masa, obsahují pouze buď králika a nebo lososa.
radima
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: pá 31.březen 2017, 11:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, za sebe nyní můžu doporučit Calibru, krmíme s ním 3 měsíce a kočička nám jí bez problémů, což nebývalo zvykem. Kdybyste si k tomu chtěli přečíst bližší info, přikládám link na rádce výběrem http://pethome.cz/cs/blog/post/jak-vybrat-krmivo-pro-kocku
adilat
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 31.březen 2017, 13:31    Předmět: granule Odpovědět s citátem

Tak ten můj drahoušek se rozhodl. že zůstane u N&D bez obilovin a z nabízených vzorků si vybral Carnilove. Na kuřecí není ani náhodou alergický a míchám dohromady kuře , kachnu nebo krůtu a rybu - ta přetrvává k zbaštění jako poslední - Dmoušek rybičku, jehně, králíka zvěřinu atd ani náhodou nechce

v budoucnu čeká je přátelství pěkné
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Přejdi na: