KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Bude po kastraci "vědět", že je něco jinak?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Výhody/nevýhody kastrace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janian
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 20:55    Předmět: Bude po kastraci "vědět", že je něco jinak? Odpovědět s citátem

Dobrý den, zítra je náš kocour objednaný na kastraci.. Má už rok a půl, do dneška nás "nezlobil", kromě zahrady neznačkoval, opravdu žádný problém, ale teď se den nevrátil, asi byl za nevěstou, tak jsem si řekla, že nastal čas... Máma mi pořád říká, že by mu to neudělala, že to určitě pozná, že je s ním něco jinak... Prosím, co si o tom myslíte? Kocour je doma a ven chodí v noci, ráno už je nachystaný u dveří, že chce pustit dovnitř... Jsem z toho v nervech, jestli mu nedělám něco špatného...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arabika
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 21:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Špatného nic neděláte, spíš se chováte jako zodpovědný majitel. Wink Mám 3 kocoury a určitě to nepoznali a jsou ještě mazlivější. nezapomínejte, že Vám třeba obstřik zahrady nevadí,ale co když to dělá u sousedů? a taky paní nevěsta někde porodí, přeci nechcete mít podíl na dalších koťatech? Podle mě je to jen a jen dobrý nápad, kocour je do 24h. jako by se nic nestalo...

Janian
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 21:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji Vám moc. Pročítám si tady podobná témata a jsem na tom dost podobně - zítra budu určitě řvát...
Arabika
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 21:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Janian napsal:
Děkuji Vám moc. Pročítám si tady podobná témata a jsem na tom dost podobně - zítra budu určitě řvát...

Tak to je jasné,ale nic špatného neděláte, nebojte, bude to dobrý, kočičky jsou na tom hůř... Držíme palečky,ale myslím, že to není nutné,tedy spíš Vám držíme palečky Wink

Janian
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 21:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji ještě jednou... Sákriš, kdyby aspoň značkoval doma, abych měla opravdu pádný důvod. Vy mi je dáváte, ale stejně mi to pořád šrotuje. No zítra v devět nástup, jinak už to nebude... Uaa!
Lu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 21:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedělejte si starosti ani nervy. Dávala jsem kastrovat tři kocoury, všichni tři byli vždycky do druhého dne OK. Pochybuji, že si uvědomují, co se stalo, tak zvířata nepřemýšlí. Prostě berou situaci tak, jak je. Jeden z nich už nežije, ale po kastraci byl perfektní mazel. Ostatní dva jsou taky přítulové a hodní chlapci. Pak máme ještě jednoho kocoura, kterého jsme si brali z útulku už kastrovaného. Býval to pouliční rváč, dnes je naprosté zlatíčko. Všichni jsou normálně aktivní, žádní líní povaleči.
Nic špatného neděláte, naopak, je to zodpovědné.

Lu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 21:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Janian napsal:
Děkuji ještě jednou... Sákriš, kdyby aspoň značkoval doma, abych měla opravdu pádný důvod. Vy mi je dáváte, ale stejně mi to pořád šrotuje. No zítra v devět nástup, jinak už to nebude... Uaa!

On by určitě dříve nebo později začal značkovat i doma a pak byste na tu veterinu určitě spěchala! Je to šílený smrad, to se doma dost dobře nedá.

Janian
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: čt 31.říjen 2013, 21:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě je mi divné, že rok a půl a doma nic... Možná fakt doma nemá potřebu obhajovat území, venku ano.
Tak snad opravdu dělám dobře a zvládneme to...

Ještě jednou moc děkuji za ujištění a uklidnění...

Janian
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: pá 01.listopad 2013, 20:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vás, tak pro kocourka jsme si jeli v jednu, už byl probuzený, chodil pořád po domě, nejdřív trošku šejdrem, spal jen chvilku. A teď kouká z okna, že už by šel klidně ven, pohoda. Moc Vám děkuji!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Výhody/nevýhody kastrace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: