KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Ztratil se náš milovaný modrý kocourek Vlček!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petrask
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: út 05.listopad 2013, 23:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufejme, že hasiči nebudou chtít zásah zaplatit, jinak je Vlček nejdražší kocour v širokém okolí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tery18
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: út 05.listopad 2013, 23:55    Předmět: Odpovědět s citátem

právě, mohli ho hned předat...a my jsme na něj ještě nadávali, že nás nemá rád a úplně na nás kašle...chudinka...
syčí krásně! Very Happy to jsem u něj snad ještě neviděla, paní z útulku říkala, že syčí hlavně na kočky-holky a na koťata...Very Happy asi i na lidi...jsem strašně zvědavá, jestli mě zítra pozná...

Naposledy upravil Tery18 dne út 05.listopad 2013, 23:59, celkově upraveno 1 krát

bílý kocourek HUDÍK (duben 2009 - 23. 7. 2010) 1 rok a 2 měsíce ranní mazel - v kočičím nebi

(1989-2001) nejmilovanější první kocour Kubíček - v kočičím nebi
Tery18
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: út 05.listopad 2013, 23:57    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, z toho placení výjezdu mám taky obavy....Sad

právě vypadal ve formě, taky jsem do něj cpala předtím ten Roboran na srst...to minule jak se vrátil po 10 dnech vypadal teda hrozně!

bílý kocourek HUDÍK (duben 2009 - 23. 7. 2010) 1 rok a 2 měsíce ranní mazel - v kočičím nebi

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 06.listopad 2013, 0:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Po stromech lézt teda neumí, ale určitě Vás hned pozná... Very Happy
Holt chtěl být v televizi...někdo pro to udělá cokoliv... Laughing
Doporučuju vydatně přikládat na kmen a trénovat lezení dolů pozpátku...příště byste to k náhradě dostat asi mohli... Very Happy

Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 06.listopad 2013, 20:49    Předmět: Odpovědět s citátem

I dnes ti to moc slušelo, hvězdo. Very Happy
krmič
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 06.listopad 2013, 21:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem to viděl v televákách, tak jsem se musel podívat, jestli to někdo komentuje na netu. A ono jo, už delší dobu Wink
Ale hrál kocourek krásně, skoro jsem si říkal jako by to bylo schválně naaranžované, jako v Hollywoodu Very Happy

Tery18
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 06.listopad 2013, 23:58    Předmět: Odpovědět s citátem

dnešní přeslazená happy end reportáž je zde:

http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-tn-6-11-2.html
(čas 01:52)

no schválně naaranžované to tedy rozhodně nebylo Very Happy milerádi bysme si tuhle šarádu odpustili. Dokonce jsem v tom útulku přes reportéry mluvila telefonicky s tím záchranářem a ještě se smál kdyby zase něco, tak stačí zavolat jejich tým Very Happy naštěstí k úhradě mi nikdo nic nedal...
ale o Vlčka už bylo větší množství zájemců, já jsem naštěstí hned řekla, že má ulomený kus zubu, tak mi ho vydali.
Radši jsem je tam upozornila, že je možný, že tam Vlček třeba skončí zase - nepoučitelnej, tak už si ho budou pamatovat Very Happy
Prý si zabral kukaň pro sebe a na všechny syčel, individualista...Very Happy no nevim, jestli mě zrovna poznal, byl ve stresu (já taky), najednou tolik koček (setkal se zatím jen s jedním nekastrovaným kocourem ze sousedství, kterého se panicky bojí a řve při tom jak na lesy hrůzou) a smečka psů...počůral se pak cestou do přepravky...ale doma vrněl jak blázen!!! Very Happy sežral spousty jídla a v podstatě kdykoli se na něj člověk jen podivá, už vrní...to dřív teda opravdu sporadicky...

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 07.listopad 2013, 13:42    Předmět: Stratil se náš milovaný modrý kocourek Vlček. Odpovědět s citátem

Je to výborná správa,že Vlček je už doma a v poriadku.Držíme mu všetky tlapky ,aby sa poučil a presvedčil ,kde je mu najlepšie.Predsa je ta telka na niečo dobrá.
marcelaul
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 04.červen 2015, 16:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4
Přejdi na: