KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Prosba za Orlovské kočky

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Pomáhám v útulku
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LenkaBabu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 23.leden 2012, 14:18    Předmět: Prosba za Orlovské kočky Odpovědět s citátem

Zdravím, drazí přátelé v kočkách,
po dlouhé době zde zase píšu, majitelka orlovského útulku mě poprosila o pomoc, na internet se moc často nedostane.
Před pár dny jsem jí napsala zprávu, že bych jí ráda koupila nějaké granule, konzervy...a co přesně by ji potěšilo. Dneska mi odepsala, zněla celkem zoufale a poprosila mě mimo jiné, jestli bych se nemohla na fóru zeptat, zda nemá někdo přebytečnou ledvinovu dietu. Moc by ji ale potěšily i třeba konzervy - z DM, Schleckera, klidně i granule...a samozřejmě i peníze na účet, těma se veterinář platí nejlépe, před pár dny nechala na veterině přes 8 tisíc.
S našimi věcmi tam asi zajedeme osobně, pokud by tedy chtěl přispět někdo z FM nebo Ostravy, rádi naložíme všechny věci do našeho auta Wink
Pokud by chtěl někdo pomoct a poslat věci poštou nebo na účet, ráda napíšu podropnosti přes zprávu.
Děkuju moc!!

LenkaBabu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 23.únor 2012, 13:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrdě oznamuji, že dnes veze manžel Jarce celkem slušný balík, v obálce dokonce bylo i 1500 Kč a já tímto děkuji manželům Sýkorovým, Schusterovým, Dobešovým a Surovcovým love4

Image 12417

Snad bude kočkám chutnat Smile

Kočky Orlová
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: pá 24.únor 2012, 8:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,

za orlovské kočky a především za sebe z celého srdce děkuji Lence a jejímu manželovi, manželům Sýkorovým, Schusterovým, Dobešovým a Surovcovým za spoustu kočičího papání a finanční příspěvek. Zároveň zdravíme kočičí kamarády z Opavy, kteří nám poslali své foto. Jsou to nádherné kočičky a kocourci a jejich paníčkové úžasní lidé, kteří jsou ochotni pomoci tam, kde je to zapotřebí. Ještě jednou mnohokrát všem děkuji, mám obrovskou radost.

PS: Snad jsem na nikoho nezapomněla, protože celou akci zorganizovala Lenka.

Zdraví
Jarka a kočky z Orlové a okolí

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LenkaBabu
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 12.červenec 2012, 13:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Milí kočkopřátelé,
chtěla bych vás požádat, jestli by se opět nenašla nějaká korunka pro orlovské kočky. Byly teď často na veterině, ať už kvůli nemocem nebo kastracím, jejich milé a ochotné majitelce tedy nezbývá dost peněz pro jídlo. Vím, že koček v nouzi je plno, že spousta z vás pomáhá finačně jinde, že je doba dovolených...přesto, je těsně po výplatách...nenašla by se u vás na účtu nějaká stovka navíc?
Více informací ráda podám přes soukr. zprávu.
Děkuji předem všem dobrým duším.

miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 31.srpen 2012, 14:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,připojuji se k prosbě pro Kočky Orlová,nedostává se peněz na testy kocourka Robinka,každá korunka se hodí...Kdo by chtěl pomoci,písněte ,prosím,sz,napíšu další informace,moc děkuji...

Zuza
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 25.duben 2013, 14:26    Předmět: Akce na Fleru pro paní Jarku z Orlové! Odpovědět s citátem

Tímto bych ráda dala na vědomí, že na Fleru aktuálně probíhá akce ve prospěch koček paní Jarky z Orlové! Smile

V nabídce máme všechno možné, jak s motivy kočičími, tak i jinými, prosím nakoukněte do nabídky zde:

http://www.fler.cz/flerbox?fid=138959

Zboží je přidáváno do akce průběžně, po dobu celé akce, tj. minimálně do konce června. Zboží je na více stránkách, proto prosím zalistujte (viz tlačítko dole na stránce). Nakupovat na Fleru se dá i bez registrace, není tedy nezbytně nutné se kvůli nákupu registrovat.

Paní Jarce se dá taky pomoci nákupem věcí v aukcích, info o aukcích najdete na této fb stránce:

http://www.facebook.com/KockyUJarkyOrlova

Díky za pozornost i případné nákupy Smile

Za flerklub Zvířata v nesnázích
Zuzana Horáková

Kočky Orlová
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 10.říjen 2013, 22:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý večer všem,
obracím se zde po delší době s prosbou o pomoc pro jednoho venkovního kocourka. Kocourek má zlomenou čelist a je nutná operace, která bude stát min. 5 tisíc. Já jsem momentálně na nemocenské, v péči mám několik desítek dalších kočiček, i některé další nemocné, takže nejsem schopna sama operaci zaplatit. Kocourek je hodný, nechal se bez problémů odchytit i vyšetřit. snaží se i jíst. Mám ho vyfoceného, ale neumím tady vložit fotku, ale pokud byste ho někdo chtěli vidět, pošlu foto do mailu. Nemám doma internet, takže pokud mi budete někdo psát, odpovím hned, jakmile se dostanu někde k internetu.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Pomáhám v útulku Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: