KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Problémy s močením

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Web - diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vladusha
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 11:01    Předmět: Problémy s močením Odpovědět s citátem

Dobrý den.Můj čtyřletý kocourek má takový problém.Už asi dva dny chodí po bytě a snaží se vymočit...Jenže mu to nejde.Občas se vyčůrá, ale většinou mu to nejde...Bojím se o něj.Poraďte co by to mohlo být...A taky divně mňouká když třeba odejde ze záchodku..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radava
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 11:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, sama píšete, že má problém s močením... může to být kamínek, může to být zánět, cokoliv, ale nejdůležitější je to, abyste s ním co nejdřív navštívila veterinu a tam veterinář(ka) zjistili skutečnou příčinu a odstranili ji.
Tady žádná rada nepomůže, pomůže opravdu jen vet... a to co nejdřív,at se kocourek zbytečně netrápí.

Tobiáš, rezatý blesk
Čenda, rozvážný pán v letech
Rozárka, černobílé sluníčko
Silver, venkovní pirát
Barnabáš, kocourek, co si nás našel
Squatteři Sofie a její tři koťata Zorro, Jack Sparrow a Bonnie
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 11:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Jděte na veterinu, je to vážné. Pan doktor Kernal je dnes ve Velebudicích od 13. hodin.
Radava
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 11:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Radava napsal:
Dobrý den, sama píšete, že má problém s močením... může to být kamínek, může to být zánět, cokoliv, ale nejdůležitější je to, abyste s ním co nejdřív navštívila veterinu a tam veterinář(ka) zjistili skutečnou příčinu a odstranili ji. Pokud si kocourek spojí bolest při močení se záchodkem, může se vám taky stát, že časem začne čurat jinde, a bude doufat, že tam ho to bolet nebude...
Tady žádná rada nepomůže, pomůže opravdu jen vet... a to co nejdřív,at se kocourek zbytečně netrápí.

Tobiáš, rezatý blesk
Čenda, rozvážný pán v letech
Rozárka, černobílé sluníčko
Silver, venkovní pirát
Barnabáš, kocourek, co si nás našel
Squatteři Sofie a její tři koťata Zorro, Jack Sparrow a Bonnie
Vladusha
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 11:18    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Moc děkuji za pomoc...A nevíte kolik by taková návštěva u veta stála?Totiž jsme momentálně ve finanční tísni... :/ ...
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 11:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Kocourek se trápí už minimálně dva dny, měla jste jít hned v pátek a ne o víkendu. Do pondělí taky může umřít v bolestech.
Tatiana Božíková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 11:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, rozhodně neváhejte, a běžte k veterináři, jestli to bude " jenom " zánět močových cest, drahé by to být nemělo, ošetření a antibiotika, když je to veterinář z menšího města. To nejsou ceny ošetření jako v Praze. Ale každopádně, to chce vyšetřit, kdyby tam byla obstrukce, kámen, ucpání, kocourkovi jde o život, tady je každá minuta drahá. Vím, o čem mluvím, mám bohužel s nečůrajícími, ucpanými kocoury, bohaté zkušenosti. Snad to bude jen ten zánět, jestli jste vy někde měla zánět močových cest, tak víte, co je to za bolest.
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 12:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Pan doktor je slušný, určitě vás nesedře z kůže. Jinde píšete, že kocourek není vykastrovaný i o tom by bylo dobré se poradit. Kastrace u kocourka na tomto pracovišti je bez problémů a není drahá. tel476 703 196.
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 30.červen 2013, 20:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak to dopadlo?
Janiis
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 19.září 2013, 0:43    Předmět: ? Odpovědět s citátem

Nezlobte se na mě, je to jen a jen můj názor ale pokud bych já byla v podobné finanční situaci a měla nemocného kocoura raději bych si vzala půjčku nebo sehnala peníze kde se dá jen abych mu pomohla. Je jako člen rodiny, jako dítě. Nešla by jste se svým dítětem ( je to příklad, pokud dítě nemáte tak to berte jen jako příklad ) k doktorovi kvůli tomu že nemáte na rozhazování? Těch pár stovek se vždycky musí v tomto případě najít. Každé zvíře stojí peníze a s náhlými výdaji za veterinární ošetření se musí počítat, pokud na to člověk nemá tak si nemá zvíře pořizovat.

http://zachrankocku.cz/

http://www.kockyaumeni.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Barbora S.
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: po 28.duben 2014, 18:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Janiis:
Jen bych se zastala Vladushy - myslím, že to nemyslela tak, že by jí bylo zatěžko dát veterináři peníze, ale pokud je ve finanční tísni, musí to řešit. Já jsem několikrát vyrazila akutně s veterináři s pár stovkama v peněžence, o nichž jsem věděla, že nebudou stačit, a i když jsem se dušovala, že peníze přinesu do druhého dne a dám jakoukoliv zástavu, vždycky na mě koukali jako na neplatiče a byli dost nevrlí...

Já jsem Figara získala náhodou a samozřejmě jsem počítala s určitými výdaji. Zbožňuju ho jako dítě, ale upřímně řečeno, kdybych tenkrát věděla, že jeho lékařská péče bude stát průměrně přes 10tis. ročně, asi bych mu hledala lépe zajištěný domov. Donedávna jsem při studiu vydělávala na půl úvazku kolem 8000 měsíčně, ze kterých jsem toho vážně moc uspořit nemohla. Nebýt rodičů a přítele, tak bych na léčbu prostě neměla... I když... Možná bych těm jeho kukadlům stejně neodolala Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Web - diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: