KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kapsičky Felix
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anicka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: pá 17.srpen 2012, 16:16    Předmět: Kapsičky Felix Odpovědět s citátem

Ahoj, jaký máte názor na kapsičky Felix? Zdáli se mi v obchodě za dobrou cenu, ale nevím jak je na tom a kvalitou. Jaké máte zkušenosti? Smile Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dorotka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 17.srpen 2012, 17:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalita o ničom, tak ako aj konzervy tejto značky Sad

Elza 05/2010 Mačička z ulice
blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 17.srpen 2012, 18:57    Předmět: Odpovědět s citátem

kvalita sice nic moc, ale alespoň kočky po něm neprůjmují. Určitě je daleko lepší než Whiskas a jemu podobné.
Většina depozit s ním krmí, protože je cenově dostupný a není to úplný sajrajt.

Belluška a Lucinka *2009 - dvojčata
Sofinka *2015 čili Fofolka
dorotka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 17.srpen 2012, 21:18    Předmět: Odpovědět s citátem

No, je pravda, že ním väčšina depozitov kŕmi, pretože je aj lacnejší ako whiskas...a pri veľkom počte mačičiek sa väčšinou inak nedá, ale tak ak má človek len jednu, alebo dve mačičky, tak sú určite kvalitnejšie aj kapsičky aj konzervy ako Felix...

Elza 05/2010 Mačička z ulice
Janko
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 29.srpen 2012, 18:04    Předmět: Catz finefood Odpovědět s citátem

Já to dostal jednou jako pozornost pro kočku a skončilo to u venkovanek.Teď kupuju už jenom ryby,ale dneska jsem udělal vyjímku,kupoval jsem zrní pro činčilu a viděl jsem tam novou kapsičku
http://www.catzfinefood.de/
Složení vypadá dobře,ale ještě jsem jí to nedával.Cena v kameňáku 27 na webu 29,-

Gino
činčilák * 11.1993 + 22.10.2015
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lukas
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 29.srpen 2012, 19:55    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je dle me urcite lepsi Animonda za 21Kc plechovka, s dle obsahu napr. maso a výrobky živočišnéhi původu, (85% hovězí maso, 10% kuřecí maso, 5% králičí maso), minerální látky.

Chutnal jsem i lososa a musim rict, ze tam byl jenom losos a sem tam zrnko ryze, stava zadna mozna tak toho lososa. Coz u Whiskasu se rict neda, takze ja osobne dodelam posledni Whiskas a Felix a objednal jsem Animondu , Almo Nature a Bozitu.

wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 30.srpen 2012, 10:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj kocour je miluje.Ale ne ty české ale německé.Mají tam jak jsem počítala asi 24 druhů.které u nás vůbec neprodávají.Takže jezdím tam,mám to kousek.Ještě má rád kapsičky od Mullera.Ty nejlvalitnější jak se tady píše nechce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Apsalar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 30.srpen 2012, 10:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím, že je to nic moc, ale občas kočkám tyto míň kvalitní kapsičky kupuju, protože jak Felix, tak Whiskas milujou - kuřecí, hovězí a telecí. Jinak je krmím kvalitníma granulema, tak si myslím, že se jednou za čas nic nestane Smile
Bafinka
Anonymní

PříspěvekDatum vložení: so 01.září 2012, 9:39    Předmět: Odpovědět s citátem

já kupuji teď granule NATURAL cat ADULT předtím měla Happy cat Supreme Grain-Free . No kapsičky střídavě, ale problém je že jí chutnají pouze ty nejhorší jako je z Globusu taková ta oranžová kapsička.Na co musím koukat je země původu jak je to z česka nečichne k tomu nevím co tam dávají, francie a německo jí ,,chutná" vyjídá pouze ten sosík jinak většinou po 3.hodinách to dojídá pes. Paštiky ty vůbec neregistruje. Co se týče masíčka musí to být kousíček libového to sní pár kousku a odchází. Je nějaká celá zmlsaná. Tak teď jsem si říkala že zkusím koupit nějaké kvalitní kapsičky třeba Miamor RAGOUT nebo Animonda. Jo a z německa jí chutnala a to snědla i pár kousků Kitkat. Rolling Eyes
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 01.září 2012, 21:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Naši chlupatci rádi rybí kapsičky Felix,ale Bozitu a Animondu Carny odmítají,přitom složení je dobrý Rolling Eyes

Inoušek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 02.září 2012, 10:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty moje potvůrky jsou taky pěkně zmlsaný. Nejraději mají syrové kuřecí masíčko. Brit care , Siny cat, Gourment, Bozita, Shelba apod. vůbec nežerou. Samozřejmě Felix jim šmakuje. Na základě rad děvčat z fora jsem nakoupila na zoohitu knzervičky a kapsičky. Prošel Applaws a Schesir, jsem ráda , že aspon něco. Wink

vilicek
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 06.září 2012, 19:55    Předmět: Odpovědět s citátem

zkusila jsem Felix a ani se neobtěžoval......
Taktéž mi po granulích Purina a RC odmítl Brit...ale tam jsem to očuchala a musím říct, že ho chápu, ty první voněly i mněSmile
Confused

Naposledy upravil vilicek dne út 01.srpen 2017, 23:17, celkově upraveno 1 krát
Lukas
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: po 17.září 2012, 19:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak me cica taky Felixe zbasti, nevim jestli je lepsi jak Whiskas, ale ted zase resim problem stim, co tomu mlsounovi mam davat. Animondu kterou sem bral za uspech ze snedla, tak druhy den uz nechce, ale 200g za den nesni, takze sem byl rad ze dala na 2dny, Bozitu musim skusit proste jeste jehneci a kureci (doufam, ze to uspeje) Almo nature tak tam jeste ze ta konzervicka je mala, tam by to +- slo no a co dal nevim, RC kitten granule ty jedou, to sni 50g denne, ale nevim jeslti je lepsi ji davat teda jenom granule a nebo 3x do tydne Felixe ci Whiskas k tem granulim. Rolling Eyes

Marijka
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 17.září 2012, 22:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Jogin3 – některé kočky se ofrňují nad déle otevřenými konzervami, na druhý den už jim nejedou, protože to, jak se říká, okorá. Nevím, jestli konzervy nějak uzavíráte, existují umělohmotná víčka na konzervy nebo zkuste otevřenou konzervu do druhého dne „uzavřít“ alobalem.

Bichette
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 18.září 2012, 9:56    Předmět: Odpovědět s citátem

jogin3 napsal:
Jinak me cica taky Felixe zbasti, nevim jestli je lepsi jak Whiskas, ale ted zase resim problem stim, co tomu mlsounovi mam davat. Animondu kterou sem bral za uspech ze snedla, tak druhy den uz nechce, ale 200g za den nesni, takze sem byl rad ze dala na 2dny, Bozitu musim skusit proste jeste jehneci a kureci (doufam, ze to uspeje) Almo nature tak tam jeste ze ta konzervicka je mala, tam by to +- slo no a co dal nevim, RC kitten granule ty jedou, to sni 50g denne, ale nevim jeslti je lepsi ji davat teda jenom granule a nebo 3x do tydne Felixe ci Whiskas k tem granulim. Rolling Eyes

No já bych Whiskas fakt nedávala, zaprvé je to hnus, kdybyste koupil kus masa, tak uděláte líp a hlavně je to plné dochucovadel, takže je jasné, že to kočkám jede, nicméně budete mít problém dát cokoliv kvalitního, kde dochucovadla a jiné hnusy nejsou, protože to po Whiskasu nebude kočka chtít. Co se týče Bozity, tak např. u nás je velký rozdíl, jestli dám tu v omáčce, nebo tu v želé. Mám hodné kočky, na stravu bezproblémové, ale omáčku milují a když dostanou tu s želé, tak se trošku ofrňují, sice to snědí, ale omáčku mají raději.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3
Přejdi na: