KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Oživení smečky - Nicco

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak jsme se našli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké jméno se vám líbí nejvíce?
Nicco
35%
 35%  [ 6 ]
Bertík
17%
 17%  [ 3 ]
Vendelínek
47%
 47%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
Dominie
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: ne 01.červenec 2012, 21:08    Předmět: Oživení smečky - Nicco Odpovědět s citátem

Tak, a máme ve smečce dalšího kocourka, tentokrát jen a jen mého Very Happy Pořídila jsem si ho k narozeninám, rodiče ho přijali bezproblémově, říkají mu všemožně, já mu říkám ze srandy Vendelíne Laughing Je to malej brouček, mazlivej, ale i akční, jak se na správné kotě patří Laughing zezačátku po otevření přepravky se schoval ke mě pod postel, tam za ním přišel náš kocour, očichali se, a pak si starší kocour šel hodit spánek na kuchyňskou linku Laughing Pak malej Nicco zalezl pod gauč a starší Mikeš kolem gauče chodil a mňoukáním se snažil ho vylákat ven Laughing Prostě dvojka jak se patří Smile

Nevydrží chviličku ležet, přijde za vámi, lehne si, pak začne válet sudy, drápkama v LEŽE se začne přitahovat o koberec, a tímhle způsobem okolo vás obkrouží Laughing Mazíleček Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 01.červenec 2012, 21:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Je krásnej, gratuluju a hodně zdraví, jméno to hlavní není. Ale je to celý Venda, Vendelín.
Dominie
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: ne 01.červenec 2012, 21:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkujeme! Teď spokojeně spinká s plným bříškem. Zítra ho jdeme odčervit, protože bývalí majitelé to neudělali. Doufám že není pozdě, na to že ho měli na zahradě, neodčerveného Evil or Very Mad Ale stačil jeden pohled a musela jsem ho mít.
Dominie
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 02.červenec 2012, 20:19    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=bsxtL5tqO1w&feature=BFa&list=HL1341251514 Very Happy Very Happy
Terez16
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 03.červenec 2012, 13:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Kocourek je překrásný, přeju s ním jen samou radost. Na odčervení určitě nebude pozdě.

Dominie
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 09.červenec 2012, 18:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Dominie
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 27.srpen 2012, 18:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Oživím téma Smile

elissa
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 29.srpen 2012, 12:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásný kocourek!!! Very Happy Smile
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 01.září 2012, 20:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc hezký,koukám,že začíná aportkovat Very Happy

Dominie
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 05.prosinec 2012, 18:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc děkujeme!!!! Je to můj miláček Smile Aportuje pořád, hlavně rád leze na všechny poličky, a až všechno shodí, tak mi to donese ať mu to házím Laughing Nebo stačí když slyší šustět papír a hned je ve střehu, a když mu kuličku z papíru nehodím tak nervózně mňouká. Taky nás rád kouše do noh, když je máme mimo postel a spíme - probuzení k nezaplacení. Nebo se občas vzbudím a on mi leží přes celý obličej Laughing Předběžně k Vánocům dostal nový oboječek .. když jsem ten růžový, posázenýma kamínkama v obchodě viděla, hned jsem mu ho musela vzít Laughing Doma mu říkají buzíčku ale já na něj volám "princezno" Laughing

Moje sestra si pořídila štěně rotvajlera, tak spolu vždycky dovádí a on je spokojenej, protože je větší jak ten pes .. ale to se brzo změní Laughing

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak jsme se našli Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: