KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Nador po vakcinaci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tatiana Božíková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 9:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak snad nebude hned zle, já jsem za poslední měsíce řešila a naší Micinky bouli na žebřech hned 2x. Vždy to vybujelo během chvilky, a objevila jsem to, až to měla jako švestku. A ani jednou to nebyl nádor. Jednou to byl granulom, nějaký zhluk hnisu, já nevím, jak to popsat, a podruhé něco podobného, zrovna se z toho pomalu dostává. Ten první se řešil operací, ten druhý ATB, hned druhý den po návštěvě veta jí to prasklo, tekla jen krev. Absces to nebyl, ale každopádně je to už skoro zahojené, jen má kolem takovou tlustou kůži.
Asi nás ty kočky nikdy nepřestanou udivovat, co si na nás připraví, aby nás postupně také připravili o nervy. Nejvíc mě pak pobaví veterinář, když k němu pološílená přiběhnu s další lahůdkou, co jsem objevila a vet mi řekne : To se zvládne, myslete pozitivně!! V tu chvíli si rozmýšlím, jestli mám dřív uškrtit kočku, nebo veta. Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 9:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Tatiana Božíková napsal:
Nejvíc mě pak pobaví veterinář, když k němu pološílená přiběhnu s další lahůdkou, co jsem objevila a vet mi řekne : To se zvládne, myslete pozitivně!! V tu chvíli si rozmýšlím, jestli mám dřív uškrtit kočku, nebo veta. Embarassed

Ale on má pravdu, Tatiano... Laughing

Tatiana Božíková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 9:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, a kočička mé známé, o které jsem psala v únoru, ještě žije, nádor se neoperoval, protože by to bylo moc složité, sice by přežila, ale možná by přišla o hybnost nohy, nebo i o celou nohu i s lopatkou, prostě do toho nešli. Zato nádor je už hodně veliký Crying or Very sad . Kočka se drží, někdy má bdobí, že nežere, ale zatím ani moc nezhubla. Ale už to asi moc dlouho trvat nebude. Crying or Very sad . Ona totiž známá je dost cimprlich, nechává konzumaci léků na kočce, sama jí třeba tabletu do tlamky nedá, jedině že jí kočka s nečím skonzumuje. A to je někdy problém. Spíš často. Já to teda rozhodně na kočce nenechávám, a léky vždy do nich nervu, ať se jim to líbí, nebo ne.
Jak dlouho může kočička žít s diagnostikovaným sarkomem, neoperovaným? Její byl diagnostikovaný v lednu, našla ho o vánočních svátcích.

Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 10:08    Předmět: Odpovědět s citátem

TAk já to nechám hned příští týden vyndat, to bude lábuž, protože zrovna budu mít i jinak děsně práce... někdy mám pocit, že už padnu... po létech se mi zřejmě vyjevila borelióza, dosavadní léčby nebyla dostatečná...

POkud to bude zhoubné, chci nasadit konopí a Ovosan. Nic levného. Co by člověk pro ty miláčky neudělal...

Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 10:18    Předmět: Odpovědět s citátem

JEště bych jen dodala, že už nedávno se mi to místo nezdálo, ale pak jsme ho hmatali a hmatali a měli dojem, že se jedná o vyčnělý konec žebra... tak teď už se mi to fakt nezdá. S ním je fakt ten problém, že se u něj všechno utopí v sádle Mad
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 10:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad to dobře dopadne...naše pražská Mášenka je u nás právě rok...po dvou operacích rychle za sebou se už žádná další bulka neobjevila a Mášence se daří velmi dobře... Smile, ledviny jsou stabilizované a Mášenka váží skoro 4 kg... Smile, skoro se bojím, abych to nezakřikla...
Přeju Vám, Nadik, ať to taky dobře dopadne...

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 10:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Tatiana Božíková napsal:

Jak dlouho může kočička žít s diagnostikovaným sarkomem, neoperovaným? Její byl diagnostikovaný v lednu, našla ho o vánočních svátcích.

To se asi moc odhadnout nedá, záleží na tom, co to je...
Někdy to roste pomalu, ale někdy velmi rychle....
Škoda že nešlo operovat, bez nohy žít kočička může, ale ten nádor ji zabije... Sad

Tatiana Božíková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 26.květen 2012, 13:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že kdyby to jen trošku šlo operovat, takže to vet operuje, bohužel, bylo to na hrozně blbém místě, někde na lopatce, různě propletené s nervama, vet mi to vysvětlovat, jak jsem psala, říkal, že to je jeden z nejhorších nádorů, co viděl. Confused . Známá za ním se Sindy jezdí, má přijít znova snad ve středu příští týden, tak budu zase moudřejší, jak se to vyvíjí. Ale určitě k ničemu dobrému Confused .
amalka
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: so 11.leden 2014, 23:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlínko nechci vypisovat vše znovu je to příliš bolestivé. Tady jsou i reakce ostatních.
amalka
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: so 11.leden 2014, 23:33    Předmět: Odpovědět s citátem

pavlínko tady je vše
Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 12.leden 2014, 11:49    Předmět: Odpovědět s citátem

nám se objevil znovu, počtvrté... na žebrech... pomalu se s miláčkem už loučím, ani nevím, jestli bych ho chtěla trípit další operací Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

dvě kočky během půl roku mi bere rakovina, to je hrozné Crying or Very sad

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 12.leden 2014, 15:20    Předmět: Odpovědět s citátem

To je tedy smůla, opravdu, to je mi moc líto, Nadik.... Sad Sad Sad

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 12.leden 2014, 18:41    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Je mi to veľmi ľúto Nadikhindo, s rakovinou sa veľmi ťažko bojuje.
Nadikhindo
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 08.únor 2014, 10:44    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle je jedna z nejtěžších věcí, co člověka může potkat Crying or Very sad
rozhodla jsem sde počtvrté neoperovat, protože už by se musel brát kus svalu, což je velmi bolestivé, a nádor ted roste tak rychle, že by byl zřejmě do 2 měsíců zpátky - a pokaždé je agrasivnější Crying or Very sad
zároven v člověku hlodá takové to, co kdyby s touhle operací přišla to skoro nulová šance ....kdyby se provedla před 14 dny. za 2 týdny se nádor zněkolikanásobil Crying or Very sad
šoneček se zatím cítí dobře, má malou tvrdou bulku na boku, ta ale pelichá.
nechci to nechat dospět do stadia otevřeného vředu, za život měl 7 operací kastraci nepočítaje a myslím, že už si bolesti užit dost Sad
dávám fénixovy slzy, antioxidanty, sanicell, mažu konopnou mastí.

a stejně v jednom pořád hlodá takové to.... co kdyby Crying or Very sad

Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 08.únor 2014, 11:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně štěstí, vím, jak se cítíte.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6
Přejdi na: