KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Dělíte se?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dělíte se se svými mazlíčky o jídlo?
Ano, zobou i z našeho talíře
20%
 20%  [ 6 ]
Ano, ale dostanou na svůj talířek
41%
 41%  [ 12 ]
Ne, vždyť mají svého dost
24%
 24%  [ 7 ]
Ne, ale obslouží se sami
13%
 13%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 29

Autor Zpráva
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 03.listopad 2008, 23:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Lucie Skřivanová napsal:
Když ono je to tak těžké - odolat těm kulatejm loudícím očím.

No právě! Ony tak smutně koukají, že si člověk připadá jak dozorce v koncentráku! Hlavně Corry to umí, dívá se moudrým, teskným pohledem: "já jsem ta věčně odstrkovaná, ale já si nestěžuju. Já vím, že jsem jen obyčejná kočka bez siamských znaků, ale aspoň najíst bys mi dát mohla. Aspoň trrrrošičku..." (to co siamky zblajznou, ona pohrdavě očichá, odejde a zdálky se smutně dívá, komediantka!) Samozřejmě, že dostane (všechny dostanouz, protože se hned seběhnou), a pokud je to šikovný špalíček šunky, ne plátek, začne ho honit jako myšku po celé místnosti. Jo, ta je vyhladovělá!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva Van
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.listopad 2008, 13:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Spousta podobných "vyděračů" jako u nás a obdivuju ty, kteří to opravdu vydrží a jejich kočičky nesomrují.
Nela si sama nikdy nic nevzala a seděla na židli čekajíc, co dostane.
Od té doby, co máme "malého zmetka" se snaží taky něco získat a tak čeká i u talíře.
Tamynka (kočka od množitele) se musela asi hodně ohánět, aby si něco uhájila. A tak k tomu přistupuje pořád, ikdyž už o nic nemá nouzi. Celodenní přísun granulek tří druhů a večer kapsičky. Občas nějaký jiný pamlsek.
Jakmile se otevře lednice, je z Tamyka dravec. A Nelince je to pak asi líto, tak se taky připomíná.

i-cats Nela *07/2005; Tamy *06/2008; Cody *10/2009; Chucky *asi 09/2011
www.napomockockam.cz
barakka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.listopad 2008, 13:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem si přečetla dotaz od Eva Van, začala jsem si myslet, že jsem tyran. Vždy jsem si myslela, že kočičky (ani jiná domácí zvířata) by neměly baštit to, co my. Mají přeci dobré granule, taštičky, kapsičky atd. Ne že bych jim nechtěla dát něco z naší stravy, ale spíš mi to přijde nezdravé - proč jim huntovat žaludky naší stravou? Nicméně moje rodina je jiného názoru a tak předpokládám, že když se nedívám, občas někomu něco ´upadne´. Je ovšem pravda, že svou neoblomností jsem ´vycvičila´naši Týnku tak, že pokud jím třeba na sedačce, tak sice příjde mrknout co to voní, ale ani jí nenapadne žebrat, nebo mi strčit tlamičku do talíře...Teď mě ještě čeká to vysvětlit mrňousovi...
Amet
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 04.listopad 2008, 13:57    Předmět: Odpovědět s citátem

U nas jsou zastoupeny oba mozne extremy v somrovani. Koroura vetsinou ani nezajima, ze neco jime, natoz aby se obtezoval sedet vedle nas a potupne zebrat. Zato kote je pravy opak. Jakmile zachyti jakykoliv naznak, ze se nekde objevi jidlo, tak spusti takovej mnaukot az si pripadam jako naprosty tyran zvirat. Sousedi si i nas asi musi myslet pekny veci Confused . Jedine co ji odradi je cuchnuti k cibuli Smile
blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.listopad 2008, 14:03    Předmět: Odpovědět s citátem

A teď něco pro zasmání, sice je to z psího soudku, ale snad to nevadí.

Mám kamarádku, která má rotvajlera a dobrmana kříženého s čímsi.
Kamarádka na tom není finančně moc dobře a tak rodina 2dospělí +3 dorůstající děti večeřeli chleba s máslem a marmeládou. Na manželovu otázku "jak to, že psi mají maso, když já jím chleba s marmeládou" mu s klidem odvětila "oni by to nežrali".

No není to úžasné Laughing Laughing

Eva Van
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 04.listopad 2008, 14:20    Předmět: Odpovědět s citátem

blanko máte vtipnou kamarádku. Takových je potřeba víc.

barakka: tyran není nikdo z nás. ty vypadají jinak...
Snažim se "zmetka" krotit i bouchnutím do stolu, ale pomáhá to jen na chvilku. Neškemrá jen když pojedla kapsičku.
Večeři podáváme ve stylu nejprve kočky kapsičky a pak teprve něco nám. Přítel by taky občas vyměnil talířky. Kolikrát to kočičí vypadá líp, jak to naše. A to si o sobě myslím, že jsem celkem dobrá kuchařka downtown Podle kuchařky zvládnu všechno, ale občas chybí obrázek, jak by to mělo vypadat

i-cats Nela *07/2005; Tamy *06/2008; Cody *10/2009; Chucky *asi 09/2011
www.napomockockam.cz
Yasmine
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 04.listopad 2008, 15:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Simba a Mourek loudi, zvlast, kdyz prijdu domu od reznika nebo z rybiho obchodu. Maso a ryby citi na mile a to si vzdy vyslechnu hlasite stezovani, ze jsem s tim vybalovanim straaaasne pomala.
Sunkou rozhodne kocky nekrmim kvuli obsahu soli.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martina079
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 05.listopad 2008, 10:28    Předmět: Odpovědět s citátem

blanka.b napsal:
A teď něco pro zasmání, sice je to z psího soudku, ale snad to nevadí.

Mám kamarádku, která má rotvajlera a dobrmana kříženého s čímsi.
Kamarádka na tom není finančně moc dobře a tak rodina 2dospělí +3 dorůstající děti večeřeli chleba s máslem a marmeládou. Na manželovu otázku "jak to, že psi mají maso, když já jím chleba s marmeládou" mu s klidem odvětila "oni by to nežrali".

No není to úžasné Laughing Laughing

Teď jsem se fakt nasmála,představa ja náš pes nebo kočky divně koukají na misku a v ní chleba s marmeládou,mě totálně dostala smíchy na kolena Very Happy Very Happy Very Happy

merit
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 06.listopad 2008, 18:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako se nesmějte, ale náš Šimonek jí neuvěřitelné věci. O chlebu a čočce ani nemluvím, ale minule mě dostal, když vylízal misku od kečupu, a dneska sežral dvě olivy. Víc jsem mu nedala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martina079
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 06.listopad 2008, 20:18    Předmět: Odpovědět s citátem

ano veřím,že některé kočky či pejskové snědí cokoliv Wink ,náš pes občas krade z nákupu i brambory Laughing ,ale maso by za chleba s marmeládou určitě nevyměnil Laughing
Eleonora
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: po 08.prosinec 2008, 20:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Freud se občas obslouží sám. Jednou jsem vytáhla šunku a sýr na stůl a šla se koupat.. pak na mě ten rošťák čekal u dveří s kolcem šunky u tlamičky... rozbalování mu rozdodně nedělalo problém Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kittah
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 08.prosinec 2008, 21:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš Pišta jednou ohlodal kokosový perník, a pozor, napřed musel rozervat obal!

Vašek mi včera koštoval mandarinku, taky jsem se divila.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: