KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kočka trousí bobky po bytě

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka je nečistotná
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gabča
mimčo
mimčo


Založen: 08. 05. 2006
Příspěvky: 13
Bydliště: PS

PříspěvekDatum vložení: ne 20.listopad 2022, 16:12    Předmět: Kočka trousí bobky po bytě Odpovědět s citátem

Nemůže mi prosím někdo vysvětlit, proč kocour, nebo kočka (oba kastrovaní, 18 a 17 let, 2 roky spolu) mi trousí bobky po bytě. Děje se tak asi 2 měsíce. Za naší přítomnosti se to neděje, jen když nejsme doma, takže nevíme, který z nich. Kocour s námi žije celý život v bytě, kočičku jsme si vzali ze zahrady hluchou a celou zanícenou. Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabriela
kočička/kocourek
kočička/kocourek


Založen: 04. 08. 2010
Příspěvky: 73

PříspěvekDatum vložení: ne 18.prosinec 2022, 5:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém fyzický nebo psychický. U tak starých koček /nemám zkušenost s kocoury/ může jít podle mě klidně o problém s vyprazdňováním - moje kočka to dělá, když má zácpu... I když jak to popisujete, stejně dobře to může být problém psychický. To je těžké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka je nečistotná Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na:  

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB  © 2001, 2002 phpBB Group
Template © BMan1

Příspěvky vyjadřují stanovisko čtenářů, nikoliv provozovatelů serveru. Kočky-online.cz nenesou odpovědnost za obsah příspěvků.