KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Jak poznám kdy s ušima na veterinu?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Očkování, odčervení a další běžná veterinární péče
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 30.květen 2020, 4:38    Předmět: Jak poznám kdy s ušima na veterinu? Odpovědět s citátem

Milí kočičí přátelé,

protože můj miláček asi prolízá komíny Smile, a tak má často špinavá ouška, nic méně ouška jsou zdravá, tak to mne vedlo k zamyšlení jak v takovém případě poznat, kdy se obrátit na veterináře a kdy ne. Pokud kočičce vyčistíte ouška a po vyčištění se ji zašpiní do druhého dne, nejdéle do dvou dní, pak je to na návštěvu veterináře (parazit nebo bakterie), pokud se po vyčištění ouška do dvou dní nezašpiní, ale zašpiní se třeba po pěti dnech jde evidentně o špínu z venku, která se nalepí na vnitřní boltce uší tím jak kočička prolízá křoví nebo se válí v prachu. Je to vyzkoušeno, mám to na Felince ověřeno.

Hezké ráno přeje Čeníšek

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Očkování, odčervení a další běžná veterinární péče Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: