KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Vyhřívaná podložka pro kočku?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 18.březen 2019, 10:40    Předmět: Vyhřívaná podložka pro kočku? Odpovědět s citátem

Chtěla bych Felince pořídit vyhřívanou podložku. Dvě jsem vybrala, ale mám strach, aby nedošlo k přehřátí těla. Používáte vyhřívanou podložku pro kočku? A pokud ano s jakou máte dobrou zkušenost? Doporučíte mi?

https://www.alza.cz/gallet-cch301-30x40-d5466530.htm?kampan=adpla_produkty_SDA_c_1003824_2o2_GALED549&gclid=EAIaIQobChMIgfTlwLCL4QIVYrftCh1piwuEEAQYAiABEgKGx_D_BwE

https://www.zoohit.cz/shop/psi/pelisky_kose/vyhrivane_pelisky/395114

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krmič
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 18.březen 2019, 19:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne přímo k věci, ale podobné téma Smile
http://www.kockaapravo.cz/pribehy-clanek.php?id=597

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 18.březen 2019, 23:41    Předmět: Vyhřívaná podložka pro kočku? Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing .....
Děkuji, pěkný a vtipný článek! Very Happy Very Happy Very Happy

Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 22.březen 2019, 23:51    Předmět: Vyhřívaná podložka pro kočku? Odpovědět s citátem

Tak jsem psala mail na veterinu ohledně vyhřívané podložky a ptala jsem se, kterou by mi doporučili z uvedených dvou možností s ohledem na to, aby se kočička náhodou nepřehřála a paní doktorka mi odpověděla, že přehřátí se bát nemusím, že zdravá kočička, která nespí po narkóze nebo není nijak jinak indisponována, odejde sama pokud ji to teplo nebude přijemné. Taky psala, že u zdravé kočičky je jedno jestli podložka má nebo nemá regulaci teploty, právě proto, že zdravá kočička, která se může pohybovaz, z podložky odejde, pokud ji to teplo nebude přijemné. Takže jsem se rozhodla, že Felince koupím podložku s regulací teploty mezi 40-65°C (teplota zdravé kočky je 37,3-39,5°C).

https://www.alza.cz/gallet-cch301-30x40-d5466530.htm?kampan=adpla_produkty_SDA_c_1003824_2o2_GALED549&gclid=EAIaIQobChMIgfTlwLCL4QIVYrftCh1piwuEEAQYAiABEgKGx_D_BwE

KáčaV
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 23.březen 2019, 8:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen abyste jí to nemusela každou hodinu a půl zapínat Laughing , koukala jsem, že podložka má automatické vypnutí po 90 minutách. My máme s manželem vyhřívané podložky do postele na chalupě, jednu z Lidlu a druhou z Kauflandu. Hřejí obě pěkně, ale manželovi se bohužel vždy po 3 hodinách vypne. Na obalu to bohužel nebylo napsané, až uvnitř v návodu. Naštěstí zapnutí zvládá sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 23.březen 2019, 11:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Už je objednaná (v noci jsem ji objednala).....Uvidím, když tak mi Felinka vleze do postele......Smile, to ona strašně ráda....Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: