KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Zablšené začervené zahnačkované 6alebo7 týždňové mača
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 17.prosinec 2018, 17:50    Předmět: Odpovědět s citátem

evelinas napsal:
Máme sa dobre.Sme stále piati.Aliček,náš modrý obézny kocúr berie Lipovitan,lebo mal zlé pečeňové testy.Má už 7,5 kg ,takže má obezitu,no je to moj mojkáč medvedík.Po oboch operáciach kolien sa odomňa nepohol a stále ma liečil a chodil po nohách.Ked som nechcela tak mi kusol nohavice a pritiahol na gauč.Rehabilituje so mnou už len 2 krát denne a kosti sa krásne zrástli.9 ročná Lejduška má dnes 9 nalezeniny a Smudlinka s Jonýčkom už majú vyše 5 rôčkov.Fionka má už 12 a stále je krásna a zdravá aaj ked strávila 10 rokov vonku.Smudlinka je stále nabrúsená na Jonýčka a je presvedčená,že by mal už 5 rokov obývať búdičku s Fionkou,no už sú všetci posteľový.Zdavíme všetkých.

Evelinas mám radost z Vaší kočičí partičky, přeji krásné vánoční zdraví av roce 2019 hlavně zdraví.
pokud by jste měla čas a chuť rádi tady zhlédneme videjko vašich kočičích miláčků.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 19.prosinec 2018, 16:06    Předmět: Pozdrav Odpovědět s citátem

Milí kočkaři,

taky sem chodím nakukovat co je nového a rovněž mám radost, když se někdo ozve. Felinka je zdravá, má akorát zubní kámen, který ještě není na odstranění ultrazvukem a pomocí mořské řasy Kelp, kterou dostává do konzervičky vařeného kuřecího masa ve vývaru, se ji to nehorší.
Možná sem dám příspěvek o Xylitolu, protože nedávno jsem byla na dni otevřených dveří na jedné veterině-bylo to moc zajímavé, až na ten konec, kde paní doktorka poskytla strašně málo informací k toxicitě potravin a ještě to málo četla z papíru a navíc řekla nesmysl ve vztahu xylitol a kočky.
Tak jestli chcete, tak dejte vědět.

Jinak všem kočkomilům přeji nádherné Vánoce a hodně radosti v novém roce!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 25.prosinec 2018, 13:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny věrné a přeji všechno nejlepší. Z mé staré party už nikdo není, ale mám tři mladší kamarády, kteří mi dělají radost. Jarynek, Dáša a Majda. Mějte se v novém roce krásně a hlavně všem hodně zdraví.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 27.prosinec 2018, 23:15    Předmět: Re: Pozdrav Odpovědět s citátem

Čeníšek napsal:
Milí kočkaři,

taky sem chodím nakukovat co je nového a rovněž mám radost, když se někdo ozve. Felinka je zdravá, má akorát zubní kámen, který ještě není na odstranění ultrazvukem a pomocí mořské řasy Kelp, kterou dostává do konzervičky vařeného kuřecího masa ve vývaru, se ji to nehorší.
Možná sem dám příspěvek o Xylitolu, protože nedávno jsem byla na dni otevřených dveří na jedné veterině-bylo to moc zajímavé, až na ten konec, kde paní doktorka poskytla strašně málo informací k toxicitě potravin a ještě to málo četla z papíru a navíc řekla nesmysl ve vztahu xylitol a kočky.
Tak jestli chcete, tak dejte vědět.

Jinak všem kočkomilům přeji nádherné Vánoce a hodně radosti v novém roce!

Čeníšku mne by ten xylitol versus kočky zajímal, minule jsem si dělala mrkvový salát a sladila jsem ho xylitolem, Majda musí vždy něco "nové" okouknout a zajela tlapkou do salátu. Je bez potíží a zdravá. Samozřejmě si tlapku dokonale olízala.

Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 28.prosinec 2018, 16:12    Předmět: Pozdrav Odpovědět s citátem

Zdravím Lubinko,

jsem ráda, že jste se ozvala.

Píšete, že Majda zajela tlapičkou do mrkvového salátu, ochuceného xylitolem - toho se bát nemusíte, více napíšu o xylitolu v rubrice Ostatní.

Máte novou kočičku Majdu? Vím, že jste psala, že jste měla dvě kočičky, ale že Vám zůstala Filiška.

Hezký večer!

Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 02.leden 2019, 18:57    Předmět: Re: Pozdrav Odpovědět s citátem

[/quote]
Čeníšku mne by ten xylitol versus kočky zajímal, minule jsem si dělala mrkvový salát a sladila jsem ho xylitolem, Majda musí vždy něco "nové" okouknout a zajela tlapkou do salátu. Je bez potíží a zdravá. Samozřejmě si tlapku dokonale olízala.[/quote]

Lubinko, píšete, že Majda ochutnala salát, takže jste si nakonec pořídila další kočičku? A je taky mourovaná? Wink

Přeji krásný Nový rok!
U mne v osobním životě začal pěkně, ale v práci to byla dnaska pohroma.... snad to tak nebude po celý rok.

krmič
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 03.leden 2019, 12:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč je tato diskuse v rubrice Našli se... ?
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 03.leden 2019, 21:02    Předmět: Hledají se kočkaři...... Odpovědět s citátem

krmič napsal:
Proč je tato diskuse v rubrice Našli se... ?

Omlouvám se, ale protože, že sem z kočkařů, které znám z dřívějších let, co často přispívali, někdo aspoň občas napíše jak se jim daří a jsem za to ráda a taky za mne, že touhle cestou chci znovu zapojit do diskuze aspoň ty kočkaře, kteří dříve psávali a oni chodí právě sem (MarcelaUl, Janako, Lubinka, Misaitko, Evelinas, MagdaK, Vixenne......)

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 z 13
Přejdi na: