KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Opakovaně zažívací problémy?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ammalka
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: út 08.květen 2018, 12:47    Předmět: Opakovaně zažívací problémy? Odpovědět s citátem

Naše kočička, kastrovaná , bytová, letos v červenci 9 let. Nikdy nebyla nemocná a poslední měsíc si to asi fakt vybíráme Sad
Asi před měsícem měla průjem, během 14 dnů to naštěstí přislo do normálu. Od veterináře dostala léky, probiotika , dietu. Jelikož je už starší a má nadváhu tak nám poradil změnu stravy ( předtím jedla jen jeden druh kapsičky protože nic jiného nechtěla takže jsem to vzdala). Od té doby si zvykla na granule nastřídačku cca 2x týdně kapsička vše pro kastrované kočky starší sedmi let od Royal Canin. Baštila, vše bylo v pořádku.
Už včera večer jsem si všimla, že miska, kterou obvykle vybíli téměř okamžitě je stále plná. V noci jsem ucítila známý zápach a v záchůdku měla jjak normální hovínko, tak příměs kašovité stolice. Ráno už se mi zdála divná, posedávala, koukala, prostě to nebyla ona Sad Jídla se ani nedotlka, jediné co ráno pozřlela tak bylo asi stéblo sena ( ona ho pořád u morčete vytahuje a žere, pokaždé ho přendám, ale ona si najde cestu) jednou zvracela něco hlenovitého zeleného a v záchůdku dopoledně hlenovitý průjem také zelené barvy .
Jsem opravdu nešťastná, samozřejmě hned zítra pálíme na veterinu . Mám strašný strach, že to může být více než zažívací problémy, nikdy jima netrpěla a teď takhle najednou během měsíce?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 08.květen 2018, 19:39    Předmět: Zelený hlenový průjem Odpovědět s citátem

Dobrý večer Ammálko,

jak půjdete zítra na veterinu s kočičkou, vemte rovnou vzoreček kašovité stolice (třeba do přesnidávkové sklenice, pořádně vymyté vařící vodou) a chtějte bakteriologické, virologické a parazitologické vyšetření.

Přeji, ať se průjmu kočička co nejdříve zbaví!!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 09.září 2018, 19:25    Předmět: Zelený hlenový průjem Odpovědět s citátem

Dobrý večer Ammálko,

jak jste dopadly v květnu na veterině, už je kočička v pořádku??
My jdeme taky na veterinu zítra, ale jenom s oušky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 19.září 2018, 11:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Dávejte pozor,aby to nebyly ledviny.nechte kočičce vyšetřit krev.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: