KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Dezinfekční pěna pro zvířátka

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Očkování, odčervení a další běžná veterinární péče
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 17.červenec 2018, 17:21    Předmět: Dezinfekční pěna pro zvířátka Odpovědět s citátem

Ahoj,

dneska jsem se cestou z práce stavila na veterině pro mořskou řasu Kelp(na zubní kámen), protože po roční aplikaci ji máme, už na dně a jak jsem tak čekala v čekárně, tak jsem si všimla, že v prosklené skříni mají vystavěnou dezinfekční pěnu SkinMed (spray) s účinou látkou chlorhexidin. Je určená pro zvířata (psy, kočky, drůbež, prasata, skot), ale také pro lidi, protože chlorhexidin je obsažen také v ústních vodách. Tak jsem neváhala a hned jsem ji koupila do Felinčiny lékárníčky, protože, už jsem se setkala u Felinky s pořezanou tlapičkou. Tehdy jsem to čistila 3% peroxidem vodíku, Felinka byla strašně statečná-nekousala, neškrábala, neutíkala, seděla na bobku a byla moc hodná, jen po každé kapce peroxidu uhla tlapičkou a kňorala eeeee.Takže si myslím, že tato pěna bude mnohem šetrnější a lépe snášena.

K sehnání vaterina, e-shop, veterinární lékárna.

SkinMed-spray(chlorhexidin), vyrábí Cymedica:
http://www.cymedica.com/www/cz/produkty/skinmed-spray/

https://petdiscont.cz/produkt/258692-skinmed-spray-150ml?utm_source=googleNakupy&utm_medium=ppc&utm_campaign=googleNakupy&gclid=EAIaIQobChMIjYWXvLGm3AIVhqoYCh37-QfmEAQYAyABEgK2BvD_BwE

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Očkování, odčervení a další běžná veterinární péče Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: