KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Olizuje prsty

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krmič
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 25.únor 2017, 20:49    Předmět: Olizuje prsty Odpovědět s citátem

Už asi dva týdny mi kočka intenzivně olizuje prsty na rukou. Třeba si i přitáhne prackou ruku a jako by mi chtěla sedřít kůži Smile
Nikdy před tím mě ani neolízla - známe se od kotěte, bezmála 11 let, poslední skoro tři roky čistě bytová.
Ne že by to byl nějaký velký problém, ale čím to může být? Nejsem si vědom že by se zde cokoli změnilo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 27.únor 2017, 19:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Není možné, že by Vaše kočička mohla mít nějaký zdravotní problém? Člověku se ruce přece jen trochu potí a ji možná přitahuje ta slaná chuť. Asi bych nechala zkontrolovat krev kvůli ledvinám.
krmič
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 27.únor 2017, 21:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, kočka má všelijaké zdravotní problémy. Už dlouhá léta.
Že by teď i ledviny? To je zlý sen.
Naposledy před skoro dvěma roky krev vypadala v tomto ukazateli dobře. Což se ovšem za tak dlouhou dobu asi změnilo.
Kamenujte mne, ale nemám už energii a ani odvahu ji tahat na veterinu.

Kocourekpuci
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: út 22.květen 2018, 17:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu Vám oponovat - máme kocourka (6 Kg), který je během dne nepohladitelný, ale jakmile si večer vleze do postele, první co udělá, jak je hlazen, začne paničce olizovat prsty. Chvíli olizuje, pak se smotá do koule a spí.
Dělá to každý den a na vyšetření byl a je OK.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: