KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Astmatická kočička
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 08.listopad 2017, 9:52    Předmět: LabVet Odpovědět s citátem

Dobrý den Káčo V,

Nejsem z Prahy a v LabVetu v Holešovicích jsme s Felinkou nebyly, ale v roce 2013 jsem o tom uvažovala, a tak jsem tam tehdy zavolala a domluvila se s nimi (nakonec jsme tam nejely, odběr hlenu jsem si udělala sama na tampony a odvezla do Brna) - tehdy by nás v pohodě vzali na vyštření bez žádanky od veterináře a navíc tam jezdí veterinář, takže můžete přijít, veterinář skoukne vaše zvířátko a doporučí druh vyšetření, které potom provedou v LabVetu - aspoň tak mi to bylo popsáno v roce 2013 pracovnicí LabVetu. Tak bych Vám doporučila, aby jste si na webových stránkách našla telefoní číslo na LabVet a zavolala jim tam a domluvila se s nimi - byly ochotny.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
E.la
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 08.listopad 2017, 13:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem tam byla se stolici na preventivni rozbor ohledne parazitu, zadnou zadanku jsem nepotrebovala. Pokud se pamatuju, maji info na strankach.

KáčaV
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 08.listopad 2017, 21:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za odpovědi, taky už jsem uvažovala,že tam zkusím zavolat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: