KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Fotky Felinka

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 07.září 2017, 14:04    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Představuji vám Felinku: Smile

http://skritek3636.rajce.idnes.cz/Felinka/

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 08.září 2017, 16:07    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Nádherná mourinka se smaragdovými očima, mourinky miluju.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 08.září 2017, 21:39    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Děkuji Lubinko, mourovaté kočičky taky miluji. Toho svého mourovatého miláčka jsem našla 14.10.2011 na vlakovém nádraží, když ji byly asi tři měsíce. Nechala jsem ji tehdy vyhlásit rozhlasem, že komu se ztratilo kotě, tak jej najde na informacích. Čekala jsem půl hodiny a nikdo nepřišel, tak jsem si ji odvezla. Neměla jsem na ni nic, ale celou cestu spinkala na klíně a krásně vrněla ze spánku. Dostala jméno Felinka, protože latinsky štěstí se řekne felix, takže, kdyby to byl kocourek, tak by se jmenoval Felix,ale protože je to kočička, tak se jmenuje Felinka (v překladu tedy znamená "moje štěstí").

PS: Teď vedle mne spinká Smile

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 08.září 2017, 22:23    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Takovou krásnou mourinku jako je vaše Felinka jsme měli i my, jmenovala se Minka, bohužel nám vloni 22.7. umřela, dosud jí všude vidím, zlatíčko moje mourovaté a měla přesně ty samé krásné smaragdové oči. Nemůžu psát dál, už teď co to píšu brečím,, strašně mi chybí, byla to kočička mého života, úžasné uvrněné klubíčko..........
Ještě máme 2.kočičku, ta se jmenuje Filiška a ta je pravý opak Minky, vrní málokdy, jenom tichounce a mazlit se přijde velice zřídka, je to pani kočka, pravý obraz egyptských božstev-je prostě svá.
Mourinky opravdu miluju, ale už si další mouratou kočičku nemůžu vzít do bytu, vždy bych jí srovnávala s Minkou.
Pohlaďte Felinku za mne, je úžasná.

Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 09.září 2017, 13:45    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Tak jsem Felinku pohladila a pošeptala do ouška, že to má za Lubinku a řekla jsem ji, Lubinka miluje mourované kočičky jako je Felinka - poslouchala Smile. Vždycky, když se s ní mazlím, tak ji něco říkám a Felinka straží ouška Smile.
Už šla ven, venku krásně svítí sluníčko (Východní Čechy).

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 09.září 2017, 13:51    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Zlatíčko Felinka, moc děkuju za pohlazení. A když jde ven-to je na vaší zahradě, nebo chodí i někam jinam ? My máme jenom čistě bytové kočičky, bydlíme v paneláku a sluníčka si užijí jenom na zasíťované lodžii, nebo na okně kde je taky síť.
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 09.září 2017, 14:00    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Felinka chodí ven na naší zahrádku, ale i po okolních zahrádkách. Ráda se schovává v křoví a z křoví pozoruje okolí. Ale, když na ni zavolám Feli, tak přiběhne.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 09.září 2017, 14:30    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

A nosí vám domů k obědu masíčko (myšky)?
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 09.září 2017, 14:40    Předmět: Fotky Felinka Odpovědět s citátem

Jo, nosí, ale naštěstí zakousnuté, takže je doma nemusíme chytat Smile.

Ale taky nosí chycené ptáčky, dva jsem zachránila a sice tak, že jsem Felinku zavřela do obýváku a ptáčka pustila oknem ven. Když jsem pustila Felinku zpátky, tak ptáčka udiveně hledala, kde je Smile

A jednou se mi stalo, když měla rok, tak jsme chodily ven na postrojku, nebo měla hypoalergení granule, protože jsme s paní doktorkou zjíšťovaly jestli nemá potravinovou alergii, tak jsem ji dva měsíce nepouštěla ven a chodila ven jen na postrojku, aby nemohla baštit jídlo od sousedů, tak jsme šly spolu na vycházku a v momentě byla na stromě a já jsem vysela pod stromem na vodítku Smile.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: