KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Vtipy o zvířátkách a jejích majitelích :-)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 11.srpen 2017, 13:24    Předmět: Vtipy o zvířátkách a jejích majitelích :-) Odpovědět s citátem

1) Starší dáma chce investovat do koupě závodního koně. Jednoho si vybere a nechá si ho pro jistotu vyšetřit veterinářem. A říká: "Tak co pane doktore, myslíte, že s ním budu moci závodit?"
Veterinář se podíval na koně a na dámu a říká:" Samozřejmě. A tipoval bych, že ho porazíte."
Smile Smile Smile

2) Muž nenáviděl kočku své ženy a rozhodl se kočky zbavit. Odvezl ji 5Km od domu a nechal kočku tam. Když přijížděl zpět ke svému domu, kočka už tam byla a procházela se po dvoře. Další den se rozhodl nechat kočku 10Km od domu, ale kočka byla opět doma dřív než on. Každý den zvyšoval vzdálenost a odvážel kočku dál a dál, ale kočka se stále vracela ještě dřív než on. Nakonec se rozhodl jet několik hodin, zahnul doprava, doleva, přejel most, zase doprava a tak kličkoval dokud nedojel tam, kde si myslel, že je to naprosto nezapamatovatelné a nechal tam kočku. O pár hodin později volá muž domů ženě a ptá se: "je doma kočka?"
"Ano, proč se ptáš?" Odpověděla jeho žena.
Naprosto zničený muž říká:" Dej mi ji k telefonu, ztratil jsem se a potřebuji poradit":
Smile Smile

3) Na policejní stanici zvoní telefon. Policista zvedne telefon a z telefonu se ozývá jemňoukým hlasem:" Prosím pomoc, k nám do bytu se vloupala kočka".
Ale paní, to nebude tak zlé. "Jaká paní, já jsem kanárek".
Smile

4) Jeden bohatý pániček se rozhodl jet do Afriky a vzal si s sebou kočku. Kočka začala honit motýly a ztratila se. A jak se tak potlouká po buši, uvidí, jak se k ní řítí leopard a chce ji sežrat. Kočka se lekla, ale všimla si kostí roztroušených kolem, usadila se a jednu z kostí začala poklidně žvýkat.
A ve chvíli, kdy se leopard chystá ke skoku, kočka řekne:" To vám řeknu, to byl, ale dobrý leopard, mňam, mňam! Jestlipak jich je tady ještě více?"
Leopard to zaslechl a v poslední chvíli se zarazil a odplížil se do křoví a tam si řekl "fuj, to bylo o fous". Opice, která to všechno pozorovala ze stromu, usoudila, že by se to dalo zpeněžit. Šla za leopardem, všechno mu vykecala za úplatu. Leopard se rozzuřil, že si kočka dělala z něho legraci a řekl opici "vlez mi na záda a uvidíš, co té kočce udělám".
Kočka vidí jak k ní utíká leopard s opicí na zádech. Místo útěku si sedne zády k leopardu a předstírá, že ho ještě nevidí a právě v okamžiku, kdy se k ní leopard přiblížil na doslech, kočka hlasitě zavrčela:" Hernajs, kde je ta zatracená opice, co jsem ji před chvíli poslala pro dalšího leoparda!"
Smile Smile Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marcelaul
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 11.srpen 2017, 16:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezké, vtipné, děkuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: