KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

kotata bez kočky , prosím o pomoc

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ochrana zvířat
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Inoušek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 12.červenec 2017, 10:17    Předmět: kotata bez kočky , prosím o pomoc Odpovědět s citátem

prosím o pomoc , co dělat s cca 3denními narozenými kotaty, kočka se o ne nestara. Našla jsem dnes hnizdo u souseda, čistě náhodou. Co ted?
prosím volejte kdykoli, jsem opravdu bezradná, 731017759

Darya
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 12.červenec 2017, 18:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste obvolat blízká depozita, jestli nemají kočku s koťaty a nebyli by ochotní přijmout ta od vás. Nebo aspoň odkázat někam dál. Kočka se ztratila? Pokud se nesežene kočka, která zrovna kojí, je jediná možnost pokusit se je odchovat ručně, to je ale sázka do loterie a velká práce.

Kvíčenka - splašený deprivantek
Čeněček - nenasytné trdlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Inoušek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 12.červenec 2017, 19:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Depozita jsem už obvolala, bohužel mi ted nemohou pomoci. Ozvala se mi zlata Janako, probraly jsme to. Usoudila jsem, že asi jediná možnost ted je dostat kočku ke kotatum . Kotatka jsou z nepřiliš dobrého prostředí, takže v rámci možností jsem je dostala do tepla do bedýnky, kam nemůžou slepice a jiná zvířata, jen kočka, dala jsem ji tam jídlo.. Kočka je vlastně taky odrostle kotě..asi proto se o kotata nestará....pravděpodobně neví co má dělat,,...Kotata nemůžu pravidelně krmit pracuji na střídavý provoz, je mi to moc líto, ale to bych už nezvladla. Bydlím kousek od Trhových Svin a Nových Hradů a Třeboně, tak kdyby náhodou někdo mněl kojící kočku, a chtěl by pomoci, prosím ozvěte se.

Inoušek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 13.červenec 2017, 12:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Dve kotatka jsou uz v nebi....dve se mi nepodařilo najít...ach jo.....je mi z toho na nic...

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ochrana zvířat Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: