KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Prosba o radu - granule Test of the Wild

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 26.květen 2017, 17:56    Předmět: Prosba o radu - granule Test of the Wild Odpovědět s citátem

Dobrý den,

mám na Vás velkou prosbu, potřebovala bych vědět jakou máte zkušenost s granulemi Test of the Wild - konkrétně Canyon River Feline, odkaz zde:

http://www.bitiba.cz/shop/krmivo_pro_kocky/granule_pro_kocky/taste_of_the_wild/477836#composition

Toto složení se mi moc líbí, protože má 32%bílkovin (to není moc ani málo, tak akorát, velký obsah bílkovin škodí ledvinám, dále má kolem 15% tuku, z kterého si kočka bere energii - ideálně měl by být od 10-20% = čím blíž 20% tím líp a má 3% vlákniny, správně by granule měly mít kolem 5% vlákniny). Dále se mi líbí, že obsahují detoxikační rostlinu yucco schigideru (ale ostropestřec mariánský - sylibum marianum - je lepší, nemá vedlejší účinky na implantáty)a hlavně, že obsahuje kořen čekanky, která je také detoxikační rostlinka (piju ji od mala v Meltě ).

A teď proč chci znát váš seriózní názor: Čekanka je sice detoxikační rostlinka, ale taky lehce projímavá, tak mne zajímá jestli některá vaše kočička netrpí průjmy, protože Felinka dost hubne a je unavená-spinká (zesláblá, paní doktorka o tom už ví a jsme objednány na 10.6. na 10h, že máme přijet na lačno), a tak bych nerada, aby dostala průjem a zhubla ještě víc.
O změně granulí uvažuji, protože za Felinkou jezdím od prosince každý měsíc a všímám si v posledních dvou měsících , že ji Royal moc nejedou (nevím sice jestli ji nejedou jen v moji přítomnosti, protože ví, že dostane kapsičku a dělá mi to schválně a nebo jestli s Royalkami něco je? Na Martina se nemohu spolehnout, protože si Felinky moc nevšímá - vidím to, když přijedu a pokaždé má prázdnou misečku a je jedno jestli přijedu ve dvě odpoledne nebo večer a domlouvat mu, aby ji dal ráno plnou misečku, která má obsah 85g a vydrží jí od rána do večera - je zbytečné, stejně si dělá podle svého Sad ).

Takže prosím o seriózní zkušenosti s Canyon River Feline.

Předem moc děkuji !!!

Tady je odkaz na čekanku:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/byliny-kere-stromy/byliny/38-cekanka-ucinky-na-zdravi-co-leci-pouziti-uzivani

Tady je odkaz na yucca schidigera:
https://www.vitalita.cz/yucca-schidigera

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 27.květen 2017, 8:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, těmito granulemi jsem krmila do doby, nežjsem přešla na urinari granule. Taste chutnaly všem a žádné problémy jsem nezaznamenala. Průjem ani zvracení nebylo po granulích, ale z kapsiček nebo masa. Granule mají k dispozici vždy po celý den a k tomu ráno a večer maso nebo kapsičku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 11.červenec 2017, 12:30    Předmět: Zubni kamen a bolava dasen Odpovědět s citátem

Takže Felinku trápí zubní kámen na všech stoličkách a bolavá dásň, ale granulky Royal už zase baští (sní celou misečku 85g) a přestala hubnout.
Podrobně o léčbě budu psát ve zdravotních problémech - zubní kámen a dáseň.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: