KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Bezprašné stelivo

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Broňa
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: út 21.březen 2017, 14:33    Předmět: Bezprašné stelivo Odpovědět s citátem

Dobrý den, používáme červený Zverlit, byl fajn, ale teď se zhoršil a opravdu strašně práší, stačí do něj zajet lopatkou a hned se práší jak blázen... když dosypávám z pytle, ani nemluvím, všude oblaka prachu... Můžete mi, prosím, doporučit nějaké jiné podobné stelivo, hlavně bezprašné? Kromě silikátů, ty se nám neosvědčily a kromě toho dřevěného steliva (máme dlouhosrsté kočky, takže by "hoblinky" zůstávaly v chlupech...
Předem děkuji za tipy na bezprašné hrudkující stelivo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krmič
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 21.březen 2017, 19:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už jsem zde psal, jsem spokojen se stelivem Albert - v zeleném obalu, 5 kg za 57,90 Kč.
(Ale tímto nemíním dělat reklamu.)
Na prach si nestěžuji. Spotřeba nízká, za 3 roky jsem nikdy nevyměňoval celý obsah nádoby. Musím ovšem přiznat, že kočka i já zacházíme s kočičím záchodem velmi ohleduplně Smile
Pokud ale používáte červený Zverlit, který je až extrémně jemný, pak je otázka, jak by si vaše kočky zvykly, nebo jestli by vůbec přijaly Albert, který je naopak velmi hrubozrnný.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivuli
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: st 22.březen 2017, 12:13    Předmět: Stelivo Odpovědět s citátem

Dobrý den, já po vyzkoušení Zverlitu - ale modrého jsem přešla na BRIT Excelent... máme kocourka obyčejného, žádný šlechtič. Ale všechny ostatní včetně levných variant z Penny či Tesca nám nějak nesedli - hlavně mě - zdáli se mi dost hrubé a v hnědé barvě to na dlažbě vypadalo před návštěvou hrozně. S Britem jsme oba spokojeni. Pěkné se mu v tom zahrabává a práší naprosto minimálně. Kupujeme ho ve Zvířecí potřeby, Brno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: