KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Daruji Felimazole exp 12/17 - hyperfunkce štítné žlázy

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Bazárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nudlinek
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: út 26.červenec 2016, 18:50    Předmět: Daruji Felimazole exp 12/17 - hyperfunkce štítné žlázy Odpovědět s citátem

Dobrý den,

daruji Felimazol 2,5mg s expirací do prosince 2017, je to celé balení, náš 17 let starý kocour nakonec léčbu kvůli problémům s ledvinami nemohl podstoupit a léky se někomu mohou hodit.

Pište nejlépe na nudlinek@centrum.cz

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 27.červenec 2016, 1:02    Předmět: Daruji Felimazole exp 12/17 - hyperfunkce štítné žlázy Odpovědět s citátem

My jdeme za 10 dnů na kontrolu se štítnou žlázou, Filiška nyní bere 5mg Felimazol, vybrala z celého balení už asi 80 tablet, takže si myslím, že už bude mít hodnoty lepší a pokud bude muset něco brát, tak určitě ten menší 2,5 mg Felimazol. Určitě vám dám vědět jak jsme dopadly. Laughing Laughing
Pokud by někdo dřív o něj projevil zájem tak mi prosím napište, jestli ho ještě máte. Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nudlinek
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 27.červenec 2016, 9:58    Předmět: Odpovědět s citátem

dobrý den, zatím jste první, takže na Vás budu myslet Smile ať má kočička super hodnoty, nejlépe takové, že felimazol nebude potřeba Smile a když bude, napište, ráda Vám pošlu pro kočičku..

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 27.červenec 2016, 10:20    Předmět: Daruji Felimazole exp 12/17 - hyperfunkce štítné žlázy Odpovědět s citátem

Já samozřejmě budu moc ráda za ten Felimazol který máte, ale na druhou stranu, proč vám veterinář nevrátil peníze za tento lék, když zjistil že je pro vašeho kocourka kvůli hodnotám ledvinných funkcí nevhodný Rolling Eyes Vždyť vy jste na jeho pokyn tento lék pro kocourka koupila Rolling Eyes
Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 28.červenec 2016, 10:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám též nenačnuté balení 2,5 mg kdyžtak se ozvěte.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 28.červenec 2016, 13:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Nudlínek a Lísinka - děvčata vy jste zlatíčka, určitě se ozvu 3some
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 14.srpen 2016, 23:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Nudlínek a Lízinka, tak po kontrole máme sice hladinu hormonů o trochu nižší, ale stále musí brát Filiška Felimazol 5 mg Rolling Eyes
Devčata moc děkuju, nabídněte prosím dále, určitě se najde někdo, kdo 2,5 mg Felimazol využije, jste obě kočičí angel7 angel7

Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 05.březen 2017, 22:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabídka Felimazolu stále aktuální.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 05.březen 2017, 22:31    Předmět: Daruji Felimazole exp 12/17 - hyperfunkce štítné žlázy Odpovědět s citátem

Lízinka event. i Nudlínek naše Filiška bohužel stále musí brát 5mg Felimazol, zrovna minulý týden jsem za něj platila 1150 kč za nové balení, bohužel hodnoty stále nejsou takové, aby mohla klesnout na 2,5 mg dávku.
Děvčata pokud jste na Facebooku - chodím na tzv. Catmanii - jednak kvůli různým radám pro kočky a jednak tam chodí spousta děvčat z kočičích útulků, kde by určitě útulkové děvčata byli moc rády za Felimazol pro útulkové kočičky, prosím zkuste jim tam Felimazol nabídnout, byla by veliká škoda kdyby vyšel vniveč.
Předem moc děkuju a taky moc děkuju že na mne myslíte Laughing Laughing Laughing

Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 05.březen 2017, 22:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Dejte prosím vědět když najdete zájemce,sociální sítě jdou mimo mne.Byla by škoda kdyby prošla expirace.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 05.březen 2017, 23:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Lísinka napsal:
Dejte prosím vědět když najdete zájemce,sociální sítě jdou mimo mne.Byla by škoda kdyby prošla expirace.

Jdu na to, dám tam děvčatům vědět, ale nejdřív mi prosím napiště mi kolik máte tablet a co by jste si za to přála.

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 18.březen 2017, 22:34    Předmět: Daruji Felimazole exp 12/17 - hyperfunkce štítné žlázy Odpovědět s citátem

Lízinko prosím napiště mi kolik máte tablet toho Felimazolu ať to můžu nabídnout útulkům na Facebooku
Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 02.duben 2017, 10:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se za pozdní odpověď,mám celé balení tj 100 tablet 2,5 mg.Nic za ně nepožaduji,hlavně když někomu pomůžou.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 17.duben 2017, 22:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Lísinka napsal:
Omlouvám se za pozdní odpověď,mám celé balení tj 100 tablet 2,5 mg.Nic za ně nepožaduji,hlavně když někomu pomůžou.

Lízinko napsala jsem vám soukromnou zprávu. Teď jsem omlouvám za pozdní odpověď zase já.

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 15.květen 2017, 13:12    Předmět: Daruji Felimazole exp 12/17 - hyperfunkce štítné žlázy Odpovědět s citátem

Lísinko našla jste tu soukromnou správu?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Bazárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: