KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Zvýšená funkce štítné žlázy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 02.prosinec 2016, 19:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jo, místo 6 tam mělo být 4Kg (za to se omlouvám). Tvrdí mi, že v září koupil 12Kg balení granulí, které Felinka snědla do konce listopadu. Zarazilo mě to , protože jsem byla zvyklá, že Felinka běžně sní 2 Kg granulí za měsíc. Ale ještě víc mne zarazila ta váha 3,5Kg. Potřebovala jsem vědět kolik Felinka váží, protože jsem se ji chystala odčervit milbemaxem, který se podává do 4Kg (včetně) 1/2 tabletky a nad 4 Kg celá tabletka ( v květnu vážila 4 Kg a v srpnu 4,2Kg). Odčervuji ji 4x do roka. Dostala tedy 1/2 tabletky. Ve středu večer mi volala Martin (krmí mi kočku), že opravil digitální váhu, na které jsem obvykle Felinku vážila, ale v listopadu nešla zapnout, tak mi přinesl starou váhu ještě s rafičkou a číselníkem, na které Felinka vážila 3,5Kg. Zvážil Felinku na spravené váze a Felinka váží 4,3Kg. Domluvili jsme se pro změnu, že na konci prosince zváží pytel s granulemi (koupil nové balení zase 12Kg) a uvidíme o kolik bude lehčí a podle toho poznáme kolik Felinka opravdu sní za měsíc. Zavolala jsem naši veterinářce (byla v zástupu) a vysvětlila jsem ji co se nám teď stalo a ptala jsem se ji jestli mohu Felince dát druhou půlku milbemaxu dodatečně - řekla, že ne, protože působí v momentě podání. Při té příležitosti jsem s ní probrala i to kolik Felinka údajně sní za měsíc a kolik obvykle snědla dřív. Moc se ji nelíbilo, že sní 2x tolik, ale říkala, že je to možný, ale mosela by hodně přibrat, v opačném případě by ji musela laboratorně vyšetřit. Říkala, že, máme vysledovat kolik opravdu sní za měsíc a pokud bude jíst víc než 2Kg a nepřibírat, tak ji máme zavolat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Čeníšek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 30.prosinec 2016, 10:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže Felinka sní 2,3Kg granulí za měsíc (což je v pohodě)!!!! Smile
Koprologické vyšetření trusu dopadlo dobře - negativní
(s Felinkou jsem strávila 4 krásné dny a přitom sbírala bobky Smile - umožnila mi to Martinova teta. Děkuji Evě Bart za radu jak postupovat).
Jinak od této chvíle budu Felinčino krmení objednávat sama.
Omlouvám se za poplašnou zprávu a přeji do nového roku sametovým kožíškům hodně zdraví a majitelům samou radost!!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: