KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Vymazaná témata - lze je nějak obnovit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Web - diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Holy
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 13.říjen 2014, 1:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Na stejnou vec jsem se ptal v kvetnu a bez odezvy. Pokud to takto pujde dal, tak nam tady za par dni zustane jen par temat bez odezvy a vse ostatni bude nenavratne smazano.

Tak to tak ctu, tak p. Fenclova se tomuto projektu jiz moc nevenuje, coz je skoda, ale co uz.

Otazkou tedy sestava, jestli se tady nadale vyskytovat s vidinou, ze za rok po nejakem tematu nebude pamatky, nehlede na to, jak uzitecne bylo, a nebo se presunout "jinam".

Moc nevim, jestli nejake "jinam" existuje alespon tak "zive", jako to bylo jeste pred par mesici tady, moc jsem nepatral ...

A nebo dalsi alternativou je sehnat nekolik nadsencu a rozjet vlastni projekt :]

Nechci tady podnecovat k nejake revoluci, jen rikam, ze to je skoda. Praktickych a osobnich rad primo od majitelu neni nikdy dost ... diskusni forum je perfektni na vymenu informaci i na nezavaznou diskusi, bohuzel to automaticke mazani mi absolutne nejde do hlavy ... proboha proc ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana Košťálová
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: po 13.říjen 2014, 23:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý večer, paní Fenclovou neznám a sama jsem jen několikaletou čtenářkou těchto stránek, nikoli přispěvatelkou, nemám s kočkami takové zkušenosti. Mám za to, že paní Fenclová si zaslouží velké uznání i poděkování za to, že tento projekt uvedla v život. Myslím, že to vyžaduje mimořádné nasazení. A vůbec netuším, jak je to s financováním této služby kočičímu společenství. Pokud je paní Fenclová v tuto chvíli už unavená nebo prostě se její priorita přesunula někam jinam, bylo by výborné, kdyby se našel někdo, kdo jí od toho břemene pomůže a zdejší komunitě zachová tento výjimečně užitečný prostor. Pochopila jsem, že paní Fenclová už nemá ani moc sil na to projekt někomu předat, a maličko se nedivím, že se ji nechce podstupovat komunikaci, která by pro ni mohla být náročnou a zraňující - pokud by pociťovala výčitky místo poděkování. Bylo by myslím šťastnější udržet funkční tento portál místo založení nového. Nicméně by to nejspíš vyžadovalo, aby se našel pokračovatel paní Fenclové. Chápu, že teoretizuju, když sama v té věci nic nenabízím. Vlastně jsem hlavně chtěla upozornit na to, že paní Fenclová oživila výjimečnou věc a nemělo by to skončit tím, že jí budeme zazlívat, že nyní je sama někde jinde.

janad
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 14.říjen 2014, 16:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Paní Fenclovou trochu znám, i když ne osobně, ale písemně jsem s ní dřív občas komunikovala. Kočky-online jsou velice užitečný web a je za ním spousta práce. Paní Fenclová má rodinu a vše asi zvládat nejde - nebo jen velice obtížně. Už jen to, že web pořád žije a pomáhá kočkám, je úžasné.
Holy
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 15.říjen 2014, 18:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me nikdo nic p. Fenclove nezazliva (zatim Smile ). To, ze ma rodinu a dulezitejsi veci, kterym je treba se venovat, je pochopitelne. Jeji zasluhy za vznik tohoto projektu ji taky nikdo nevezme. Naopak, byla by velka skoda, kdyby to tady postupne vyhaslo, pak by jeji letita prace prisla castecne vnivec. Podle me by bylo fajn, kdyby predala zezlo dal, tudiz by jeji projekt dal pokracoval s jejim jmenem nekde zvecnenym.

No, a abych teda jen "neteoretizoval" (jak to nazvala Hanka nize Smile ), tak bych se toho treba i po technicke strance ujal. IT je moje zamestnani i konicek a mam "na svedomi" cast jednoho vetsiho CZ projektu, kde jsem na foru nechal ruce, aby bylo v takove podobe, v jake je, cili praxe letita Smile Doma mi delaji radost tri chlupaci a jeste nejaky ten patek delat budou, takze motivace udrzet tuhle komunitu taky je.

Tedy, pokud by se nasel jeste nekdo s dostatecnym zapalem pro vec, kdo by byl ochotnej pomoct po te druhe, netechnicke strance, tak si myslim, ze za predpokladu, ze by p. Fenclova byla ochotna predat sve "dite" dal, by se tady s tim daly delat zajimave veci, ktere by ve vysledku mohly pomoct i sdruzeni.

No, muj prst je natazen, ted zalezi na tom, zda-li za nej nekdo zataha Smile

rafej
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 15.říjen 2014, 21:58    Předmět: Odpovědět s citátem

To, co se tu děje mě tedy šokovalo. Shocked Nikdy bych to nečekala. A to jsem sem dokonce posílala nováčky, aby si početli a poučili se, i když teď už nemám moc čas a sama forum navštěvuji jen výjimečně.

Ale pokud bude obsah automaticky mizet, tak to vážně nemá cenu. Přidávám se s prosbou, aby majitelka, pokud to nezvládá, raději forum někomu předala. To snad není tak moc, koneckonců forum dělají z velké části jeho uživatelé nejen majitel a osobně jsem zažila takové "stěhování národů" už na dvou jiných forech.

Pokud nebude jiná šance, než jít do vlastního projektu, nabídla bych i ruku k dílu.

Příběh kocourka Pídi jsem sledovala s účastí a napětím a je mi opravdu líto, že zmizel z diskuze. Osobně bych mohla alespoň znovu sepsat bylinkové čaje, které byly v tématu vloženy, ale jak ostatní jistě pochopí, nerada bych je vkládala do fóra, kde mohou být zase bez jakéhokoli upozornění smazány.

Holy
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 20.říjen 2014, 20:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, nejak se nam to tady nehejbe :/

Asi zejtra napisu p. Fenclove email ( dle stranek ma email sue[at]kocky-online[dot]cz ) s mym navrhem a nabidkou a pak jej zkopiruju i sem na forum, at je to transparentni.

Spravce fora pan Gasparik nevim, jak moc se tady (ne)vyskytuje, ale vzhledem k tomu, ze jeho posledni [url="http://www.kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?p=162523#162523"]prispevek[/url] je z kvetna 2013, tak to na veci taky moc neprida.

Pokud to zustane bez reakce, tak tim me snahy skonci, nechci se nekomu vnucovat, jen pomoct :]

adilat
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 26.říjen 2014, 20:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to škoda, protože jinak je to tu vedeno velice přehledně, rozdělené na různá témata, ke kterým se člověk může , pokud něco potřebuje, přehledně vracet, Už jsem si tu pár problémků vyřešila.

v budoucnu čeká je přátelství pěkné
rafej
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 27.říjen 2014, 14:19    Předmět: Odpovědět s citátem

adilat napsal:
Je to škoda, protože jinak je to tu vedeno velice přehledně, rozdělené na různá témata, ke kterým se člověk může , pokud něco potřebuje, přehledně vracet, ...

Bohužel, jestli je majitelka fora bez upozornění smaže, tak se k nim asi vracet nebudeme moci. Jinak souhlasím.

Ivy
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 09.září 2016, 20:31    Předmět: webarchiv Odpovědět s citátem

Zkuste webarchiv. Můžete si tam i nastavit datum, které chcete. Určitě tam nebude všechno, ale třeba tam něco najdete.
[url]http://web.archive.org/web/*/http://www.kocky-online.cz[/url]

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 29.prosinec 2016, 9:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Všem věrným přeji krásný nový rok a hodně zdraví Vám i chlupatým přátelům.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Web - diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: