KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Mrtvé hračky

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michela
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 16.listopad 2016, 21:41    Předmět: Mrtvé hračky Odpovědět s citátem

Někde jsem se dočetla, že pokud kočka hračku jednou uloví, už je pro ní mrtvá.
Tím pádem ztrácí zájem. Máte takovou zkušenost? Je fakt, že ve chvíli kdy Mameha myšce urve peříčka, myška jí přestává zajímat. Ale takový míček se asi "zabít" nedá, protože s tím si hraje pořád, byť už vypadá hrozně.. blob8

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kytka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 18.listopad 2016, 17:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše kočky loví své myšky pořád. Ale jen některé a nepřišla jsem na to, podle čeho je vybírají. Myslela jsem, že chrastící, ale taky ne všechny. Říkala jsem si, že třeba jsou myšky výrobci něčím pro kočky navoněné. Ale tím to asi taky nebude, protože určité myšky mají už značně opotřebované, koupou je ve vodě, vůně by dávno vyprchala.
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 23.listopad 2016, 13:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jak která...můj kocour,když se mu přes zasíťovaný balkon podaří ulovit sýkorku,tak ho zajímá jen do té doby,kdy ještě žije ale když jí zardousí,tak mi jí donese k nohám a už ho nezajímá.Udělal to takhle vloni 3x.Za to má svou oblíbenou myšku(hračku) se šustícíma a chlupatýma ušima a tu miluje a lítá s ní po bytě jak šílený už rok a to nemluvím o tom,kolik máme doma hraček.... Very Happy

Patinka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 24.listopad 2016, 19:42    Předmět: Odpovědět s citátem

My máme též stejné oblíbené hračky.. Jedna je strašně ošklivá plyšová ,,rybička", kterou lovila asi 2 dny neustále, pak jí roztrhala a roztahala náplň všude po pokoji.. Pro velký úspěch jsme hračku koupili znovu, nyní je pouze oškubaná, aspon ne roztrhaná.. a pro stejný úspěch jsme pořídili podobnou plyšovou mrkev s peříčkem - evidentně miluje tento typ hračky, určitě to není tak, že si jednou pohraje a konec... Ale zase mám dalších asi 20 hraček, které nám leží na jednom místě už půl roku po tom, co si s nimi jednou pohrála:-) U nás letí výše zmíněné hračky a pěnové míčky... Míčky mi dokonce i sama občas aportuje Smile

Kitty 2 (domácí kastrovaná kočička, momentálně 14 měsíců)

Lucky (venkovní černý kocourek, momentálně 6 měsíců, zatím nekastrovaný)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: