KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Dvě kočky - jedna s nadváhou

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xxxKamilka
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 17.listopad 2016, 11:31    Předmět: Dvě kočky - jedna s nadváhou Odpovědět s citátem

Dobrý den,
ráda bych poprosila o tipy, jak krmit dvě kočky. Nejdřív jsem měla jen britského kocoura (5let), kastrovaný, cca 6kg, odmalinka měl neustále k dispozici krmivo, vždy si dal jen tolik, kolik potřeboval, žádný problém s vahou.
Před rokem jsme našli opuštěné kotě a vzali si ho domů. Je to holka, má 1 rok, kastrovaná. Neustále má k dispozici krmivo společně s kocourem.
Jde ale o to, že ona se neustále cpe. Je už u nás rok, nemusí se vůbec bát, že by neměla k dispozici granulky. Ale každou chvilku stojí u misky a jí. Nevadilo by mi to, kdyby jí nestoupala váha, je z ní už fakt koule.
Zkoušela jsem, že bych je krmila odděleně 3x denně, jenomže briťák je takový svéhlavý a když je zavřu každého do jiné místnosti a dám misku se žrádlem, tak kočenka se cpe, až má boule za ušima a kocour si nevezme, protože je to briťák, má svou hlavu a přece nebude žrát "na povel", musí prostě sám chtít Rolling Eyes .
Pak jsem testovala, že jim snížím dávku granulí na celý den a nechám jim to celý den v misce, jenomže to zase dopadne tak, že kocour si zobne párkrát a kočena to z velké míry sní sama, takže on má zas hlad a ona je přecpaná.
Krmím Taste of the wild, Pro plan.

Máte nějaké tipy? Budu vděčná.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ostatní témata Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: