KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kočky v místech naší dobvolené

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Co se nevešlo jinam
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HelenaR.
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: po 20.červen 2016, 10:36    Předmět: Kočky v místech naší dobvolené Odpovědět s citátem

Napadlo mne otevřít nové téma s diskuzí a případnou pomocí kočičkám, se kterými se potkáváme v místech našich dovolených. Někde je to fajn, takže zprávy potěší, jinde je zas potřeba pomoc, kterou třeba nejde najít přímo na místě samém, ale náhoda někdy pomůže a vzájemou spoluprací se dá ledačemu pomoct.
Takže můj 1.příspěvek je z letoviska Baška na ostrově Krk v Chorvatsku. Místo moc krásné, každému doporučuji, dosti zakočkováno, ale kočičky vypadají v dobrém stavu a dle počtu rozestavěných misek v uličkách městečka jsou i zřejmě ochotně krmeny. Jen teď sháním pomoc pro odrostlé kotě, rezavého kocourka, v blízkosti přístavu (ul.Ribarska, před domem č.33-apart.Con Maris). Je tam celá kolonie kočiček, dle misek i pravidelně krmených, ale tento kocourek má příznaky počínající kočičí rýmy. Dá se pohladit, ptž zatím baští, ale chytit do náruče se nedá. Zatím by to spravila jedna injekce Convenie, ale tu jsem bohužel s sebou neměla, ač jezdím vybavena odčervovadly a odblešovadly. Vet v Bašce není, až v městečku Krk - jenže já tam byla jen na otočku jako průvodce s výpravou - ráno tam a večer už zase zpět, takže jsem nestihla nic zařídit. Kdyby prosím někdo z laskavých čtenářů měl cestu do Bašky anebo dokonce byl i veterinářem, zkuste prosím pomoct, díky!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Co se nevešlo jinam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: