KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

krákavý kocour

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirunka
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 14.červen 2016, 10:24    Předmět: krákavý kocour Odpovědět s citátem

Dobrý den,nevím, jestli píši do správné sekce, ale můj téměř devítiletý kocour kráká a vydává divné zvuky. Je kastrovaný. Už tyhle zvuky vydává dlouho. Neřešila, okřikla, neb je vydával pouze když mel vylést na patro. Vzhledem k tomu, ze je kaskadér a skáče už ze ctvrtého schodu, si jednou nabil cumák o protější zeď. Jenže krákání a zvuky začal vydavat i po čuráni kakání a jen tak a to teď hlavne v noci. Štve me to, neb me budí. V sobotu jsem udělala test barvy moči. Je taková hodně žlutá. Nicméně pije, jí, chová se na svůj věk celkem normálně. Přisuzovala jsem to tomu, že je celé dny sám, ale ikdyž jsem doma, nebo se s ním mazlím či pokouším hrát, přestože je nemazlinka, zvuky neustaly.
    Říkám si, že mu naordinuji urologický čaj, jenže je vybíravý a nevím jestli si nečichne a neoffní nos a když ho budu nutit, tak zase nebude pit. Existuje nějaká metóda, jak prohnat kocourka něčím lečivím na čurání, abych mohla zjistit, jestli se zvuky po přeléčení nezlepší?

Děkuji moc

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 15.červen 2016, 21:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Chcete-li kocourkovi pomoci(a zároveň přijít na příčinu těch záhadných zvuků)vezměte ho na veterinu ať mu udělají test moči a krevní test.Vyloučí(či potvrdí)se tím případný zdravotní problém,kočky jsou náchylné k postižením močových cest a ledvin.
Rozhodně mu nedávejte čaje ani jakékoliv léky bez porady s veterinářem.

lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 15.červen 2016, 23:39    Předmět: krákavý kocour Odpovědět s citátem

Urologický čaj bych nepila ani já, natož váš kocourek, už jste ho někdy ochutnala ? Question
Poslechněte Lísinku, radí vám dobře. Laughing Laughing Laughing

mirunka
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 16.červen 2016, 19:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Prášky mu dávat nebudu. Nejím je sama, natoz, abych jim ladovala kocoura. Na vetdrinu ho vemu. Kolik si mam pripravit? 2000,-kc nebo vic? Na urologickem caji jsdm temdr odkojena. Leta jsem trpela mocovima cestama a ze by byl chutny rict nemůzu, ale ze by bych nedobry taky ne. Jsou i hnusnejsi caje! Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Zdravotní problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: