KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

vysavač

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peťula...
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 13.březen 2015, 14:44    Předmět: vysavač Odpovědět s citátem

Prosím o radu zkušené, který vysavač se vám osvědčil?

Já měla https://www.mall.cz/sackove-klasicke-vysavace/zelmer-solaris-twix-5500-0-h-q-21101 Byl skvělý, ale ani ne po čtyřech letech prostě chcíp. Takže už této značce moc nevěřím.

Kočinu mám dlouhostrstou i krátkosrstou, a koberci se nemůžu ubránit. Takže zvažuji, který vysavač si pořídit teď...

"Ať přijdete z práce kdykoli, pro vaše kočky je to vždycky pozdě."
(František PON)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcelaul
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 13.březen 2015, 16:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Máme vysavač Rowenta Silence Force - je speciální na zvířecí chlupy. Vyhovuje i tím, že je tišší. Má speciální nástavec proti chlupům.

Hlavně mám radost z kartáče Beruška http://www.zoohit.cz/shop/psi/pece_strojky/kartace_hrebeny/cistici_kartace/124371
přečtěte si 36 hodnocení zákazníků -
je to hotový zázrak! I po vyluxování se tímto kartáčem ještě úplně lehce vyčeše plno chlupů z pelíšku, které tam zůstaly, z gauče a také určitě z koberce (ty už doma nemáme). Několika známým jsem tento kartáč již koupila a jsou z něj nadšeni. Nejlépe rovnou použít kartáč a teprve pak luxovat, případně látku hodit do pračky. Určitě vyzkoušejte Smile Máloco je tak účinně.

Richterova stupnice
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: ne 28.únor 2016, 21:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Nám se osvědčil rainbow.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patinka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: út 22.březen 2016, 13:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Rainbow jsou perfektní, neviděla jsem doposud lepší vysavače, ale cenově jsou trochu jinde Smile

jedno kotě v bytě Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: