KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Stelivo Brit care ultra fresh

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janiis
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 29.duben 2014, 17:51    Předmět: Stelivo Brit care ultra fresh Odpovědět s citátem

Zdavím kočkomilové, uvažuji o změně steliva a tak bych chtěla znát i Vás názor. Už skoro rok používáme Molly z Interšpáru.. nemáme s ní žádný problém jen mi přijde že máme nějak moc velkou spotřebu. Koupím 10 pytlů a přijde mi že za chvíly je pryč Very Happy Nemám to teda nějak přesně odměřené, vždycky si říkám že až načnu pytel budu hlídat na jak dlouho ho mám ale pak mi to nějak vypadne z hlavy Smile Tak mě teda napadlo zkusit zase něco jiného, víc ekonomičtějšího. Docela dobré ohlasy jsem četla na brit care ultra fresh, cena je za 10 kg od 110 kč do 150 kč na internetu, v kamenných obchodech i 180 kč. Máte někdo zkušenost nebo se za tu cenu dá sehnat lepší stelivo?

http://zachrankocku.cz/

http://www.kockyaumeni.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Beethoven
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: so 10.květen 2014, 13:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem jej koupil a naše kočka na něm je. Velice jemné, krásně hrudkuje. Na netu cena kolem 117 kč já jsem u nás ve zverimexu pořizoval za 160 kč. Protože jsem ke kočce došel jak slepý k houslím.
Zkoušel jsem i míchat se stelivem z Penny (5kg za pár korun) hrudkování pak bylo horší spíš takové blátíčko pak.
Za mě super, až na to že naše mrcha jej strašně vyhazuje když něco zahrabává. Proto pořídíme nějakou boudu a k tomu nějakou rohožku. Dost se vynáší.
Hodlám u něj zůstat. Přijde mi že těch 10kg vyjde v pohodě na měsíc a to po týdnu vždy vše ze záchůdku vyhazuju.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beethoven
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: so 10.květen 2014, 13:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je o tom celá diskuze http://www.kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?t=8845
blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 10.květen 2014, 20:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám stelivo Mr.Beef z Hornbachu. 12 l za 199 Kč a máme ho na měsíc při 4 kočkách a 2 záchodcích. Mají více druhů steliva, jemné, hrubší a bílé a šedé. Já beru to hrubší (tolik se nevynáší) a bílé, to je dražší. Levnější varianta je to šedé a to stojí 249 Kč 2o l. Super hrudkuje a voní po dětském pudru.

Belluška a Lucinka *2009 - dvojčata
Sofinka *2015 čili Fofolka
Janiis
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 19.květen 2014, 12:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem, té diskuze o stelivu jsem si všimla až potom :/ Stelivo už tedy máme, je super, sice se vynáší víc a podložky moc nepomáhají ale to je jen drobnost, hold každý večer musím zamést všude kolem ale to mě nezabije Smile Jediné co se mi občas stane je že z hrudek odpanou kousky takže musím koupit lopatku s menšími otvory.

http://zachrankocku.cz/

http://www.kockyaumeni.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hektor
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: po 19.květen 2014, 13:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Má někdo zkušenost s tímto stelivem v porovnání se Zverlitem?
kocici.mama
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 20.květen 2014, 9:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, já z Brit care přešla na Zverlit, konkrétně červený, a připadá mi lepší. Ani kočičáci nemají výhrady.
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 20.květen 2014, 19:40    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

My používame zelený Zverlit a sme spokojný.
Patinka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: pá 18.březen 2016, 13:53    Předmět: Odpovědět s citátem

my máme Brit Care a super, pravda, vynáší ho ven na packách i když má před wc podložku, ale oproti GreenCat co jsme měli původně (nějaké eko ultra lehké na bázi pilin) se to absolutně nedá srovnat.. to jsme vydrželi den, pak šlo pryč.. týden jsme měli pak hrudkující z místního zveráku, které extrémně prášilo.. takže jsem zkusila brit care a paráda Smile na dovolené jsme měli BioCat, taky fajn, ale na můj vkus dost hrubé a hůř se záchůdek čistil

jedno kotě v bytě Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: