KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Netopýr

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maila
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 04.srpen 2015, 10:33    Předmět: Netopýr Odpovědět s citátem

Dobrý den,stala se mě strašná věc,mám postel u okna ,okno otevřené,mám ho zasítované ,aby kočky mohly na parapet,jedna kočka tam tráví celé noci a včera nevím jak to udělala ,ale chytla netopýra a samozřejmě mě ho dala na peřinu Shocked Shocked já jsem slyšela nějakej rachot na okně,myslela jsem ,že chytla nějakýho komára toho většího,otočím se a myslela jsem ,že mě asi klepne pepka,na peřině netopýr ty hnusný křidla roztažený a čumí na mě,fuj to bylo tak něco strašnýho Smile Smile tak jsem ho přikryla rychle peřinou a řvu na manžela ,rychle vstavej ,je tady netopyr ,no to byla komedie,tak ho manžel s tou peřinou vyklep z okna a on odlítl nic mu nebylo,ale ... nemohla ta kočka od toho netopýra něco chytit????? četla jsem ,že přenašej vzteklinu??Normálně mám z toho noční muru Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to bylo strašný Very Happy Very Happy Very Happy kočky jedny Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 05.srpen 2015, 15:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Kočce nebude nic,jen si konečně zalovila a vy máte důkaz že ta síť je nefunkční.Když se dostal netopýr,proleze(a vypadne oknem se všemi následky)i kočka.
maila
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 05.srpen 2015, 17:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Kočky nevypadnou ,nebojte ,to je sít přímo od firmy,ktera sítuje okna,myslim K9 se jmenujou,má větší oka a asi ho protáha,prostě no. Smile nevim jak Smile
Richterova stupnice
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: ne 28.únor 2016, 21:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak když se netopýra nebojí kočka, nemusí se ho bát ani člověk Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: