KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Problém se spaním

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anicka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: po 22.únor 2016, 6:05    Předmět: Problém se spaním Odpovědět s citátem

Zdravím Smile

Mame problem s naši kočičkou. Jsou ji 3 roky a mame ji z útulku. Začala poslední dobou dělat bordel v noci, až se nedá spat. Vetsiňou tak do tich 3 ráno spí, ale pak začne peklo a do 6 nezavru oči. Pořad skrabe sedačku, i kdyz ma po bytě dost skrabadel, hraje si se žaluziema, skáče po nas, chodí po bytě a mňouká, ale ta sedačka me budí uplne nejvíc. Přes den si ji ani nevšimne a skrabe si na svých místech, kde muže. Nejhorší je, že kdyz vidí, ze jsem vzhůru tak všechno přestane. Jak si zase lehnu, začne vyvádet. Granulky ma v misticce pořad a kdyz začne otravovat a nedá se to uz vydržet, tak dostane masicko a pak si zaleze a da třeba na 2 hodiny zase pokoj. Podotýkám ze to nikdy nedelala a začala to dělat až ted posledních několik měsíců.

Jak to vyřešit? Co by pomohlo?

Díky moc za všechny rady! Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maila
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 22.únor 2016, 11:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,já si myslim ,že na sebe upozornuje a chce vás vzbudit,aby jste si ji všímali nebo přesně pro to jídlo,jak pišete,mě dělá kočka to samé,když o víkendu déle spíme tak ona neví už jak by nás vzbudila,drápe zaclony,zubama je škube,lítá po nás přez peřinu sem a tam a dokonce se naučila zvracet,protože ví ,že vždycky vstanu a jdu to uklidit,jsem si jistá ,že zvrací,aby nás vytáhla z postele ,protože to dělá jen o víkendu,když jsme dýl v posteli.Je hodně žravá a chce kapsičku,proto nás budí a vyvádí i když tam má granule.Já teda odolávám,nevstanu už ani na to zvracení,protože by si zvykla a zdá se ,že když neustoupím tak se to zlepšuje,taky ji okřiknu to se ví.Záclony mě už asi 3 roztrhala,sedne k ní a zubama to rve a dělá to přišernej zvuk,potvora.Nevím co poradit,jak začnete vstávat a dávat ji jídlo tak to bude dělat asi pořad nevím,já odolávám a zlepšuje se to Laughing Laughing
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 23.únor 2016, 11:08    Předmět: predmet Odpovědět s citátem

Ano upozorňujú na seba.Robil to aj náš Alinko,začal škrábat vchodové drevené dvere.Ja som vztat pred operáciou nevládala,no syn to vyriešil tak,že ho chytil za srst a vyniesol hore.Na druhý den sa to pokúšal urobit znova,no ked počul syna ako ide dole tak mu utiekol.Ja som šla na 3 týždne do nemocnice,ked som sa vrátila všetkých vyháňal z izby aj Smudlinku a celé noci mi liečil operovanú nohu a k svojmu zlozvyku škrabat sa už nevrátil.
blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 23.únor 2016, 13:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělají to potvory schválně, aby nás zvedli z postele, abychom si s nimi hráli, prostě abychom se jim věnovali. mě to teď dělá náš nový přírůstek Sofinka. Je to cca 1roční drak, nesmírně akční kočička. Ty ostatní jsou již kočičky ve věku lenochů a ospalců. Sofie mi drápe dveře od WC (lidského). Zaklopili jsme tedy mísu a dveře jí otevřeli, tak už jí zavřené WC nezajímá a pro jistotu začala drásat dveře skříně. Když to na nás nezabírá, vyhází tedy celou náplň kočičího WC v koupelně. Samozřejmě, že si vybere silikát, protože ten tak pěkně běhá a rámusí po plovoucí podlaze. Doufám, že jí to s věkem přejde, stejně jako ty ostatní. Ty na ní nevěřícně koukají a jsou naprdlé, že je ruší. Smile
Jo a ingnorovat nejde, protože to vydrží klidně i hodinu. A to nevydrží asi naši panelákový sousedé Smile

Belluška a Lucinka *2009 - dvojčata
Sofinka *2015 čili Fofolka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: