KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Neobvyklé hračky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jelizaveta
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 12.listopad 2012, 14:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Inoušku, jestli budete objednávat undercover mouse, tak se mrkněte na facebook českého zoohitu, psali tam na jeden dotaz, že bude dostání ve středu pár kousků. Já ho taky chtěla, ale na českém zoohitu nebyl, tak jsem to objednala z německého.

Winifred - 15. 1. 2013
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 13.listopad 2012, 7:43    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.panicmouseinc.com/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=57

vypadá to taklhe,u nás to prodávali v zoohitu za 499Kč ale bohužel teď jí zrovna nemají akle na německém zoohitu stále je a vyjde asi na 400Kč.Na tom odkazu máte video.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bichette
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 13.listopad 2012, 8:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám ji doma a je fakt, že kočky ji naprosto milují. Je to přesně to, co posílala wanessa v odkazu. Dávají se dovnitř tři áčkové baterky. Má to tři různé rychlosti běhání té "myši" plus jednu, kdy se rychlost různě střídá - ta se líbí asi nejvíce. Jedno velké negativum to ale má - když si kočička hraje jako ve videu, tak je to ok, horší je, když si vleze na ten látkový kryt, pod kterým myška běhá a loví to na něm. To pak ta myš (je to vlastně jen kousek gumy na plastové tyčce) obíhat nemůže, protože jí kočka leží v cestě a jen sebou škube a vydává to příšerný kravál. To samé, když to kočka připlácne packou. Ten zvuk je fakt děsný, je to ztakové ratatata a hrozně nahlas. Minule to běželo 4 hodiny v kuse a málem mi hráblo Very Happy . Ale kočkám se to opravdu strašně líbí, jen doporučuji rovnou koupit i špunty do uší. Very Happy
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 13.listopad 2012, 11:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Pošlete nějaké fotky,taky přemýšlím,že jim to koupím,udělala jste na to dobrou reklamu:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bichette
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 13.listopad 2012, 12:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Jéé, no reklama by se neměla, ale tak to fakt nebylo myšleno. Já jsem tak nějak vždycky pro každou blbost, která se najde. Potřebuji pořád vymýšlet nové podněty pro Lottouška, aby se nenudila, protože pak se chce prát a pořád někoho loví a vzhledem k té její křehké kůži je to pak samé šití. Sad

Pokusím se vyrobit pár fotek, jen musím tu potvoru dovézt - mám ji na chalupě a teď jsem se přestěhovala a v domě jsou strašně tenké stěny, takže jsem ji sebou zatím nebrala, aby sousedy hned neklepla pepka. Very Happy

Inoušek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 13.listopad 2012, 18:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Jéé tak to je super, děkuji za info. Pokusím se hračku sehnat. Akorát nevím jestli vydrží vcelku, když se na ni vrhne moje smečka. Asi ji raději nechám jen pro prcky. Ze všech hraček co mají, vydržela jen koulodráha, ale ta je baví zásadně jenom ve dvě ráno... Laughing

Bichette
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 14.listopad 2012, 9:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Inoušku, já mám taky velkou skupinku a hračka to celkem zvládá. Občas sice nějaký díl odnesou, ale nic ještě nezničily, prostě to jen musím vrátit zpět. I když tedy nedávno jsem viděla Tomina, jak za tu běhací "myšku" odnáší celou hračku na druhou stranu místnosti, ale on je Tomin takový transportér, nosí pořád něco, takže bych z toho nevyvozovala nějaké všeobecné závěry. Very Happy
Jelizaveta
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 15.listopad 2012, 21:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi dnes přišla ta svítící podložka Petstages, Jelinka si s tím hraje, jen když jsem já u toho, samotnou ji to nebaví, ale ona musí mě musí mít vždy u hraní, abych jí chválila a zvedala ji ego. Snaží se vyrvat si světýlka, hledá je pod tou podložkou, koupě nelituji, jen nevím jak dlouhou výdrž bude mít ta hračka. Myslím si, že u koťátek by měla úspěch.

Winifred - 15. 1. 2013
Jelizaveta
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 25.prosinec 2012, 11:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera pod stromeček Undercover mouse a malá má od včerejška postaráno o zábavu, když ji to vypnu, tak u toho sedí a řve, ať ji to zapnu, vysoce návyková hračka, i když je trošku hlučnější.

Winifred - 15. 1. 2013
Lucii
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 01.leden 2013, 20:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše chlupatice dostaly od Ježíčka toto: http://www.zoohit.cz/shop/kocky/hracky/zabava/185429 A celkem úspěch Smile

kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 25.červenec 2013, 14:43    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás má velký úspěch toto http://www.alza.cz/hexbug-nano-d172363.htm .... za málo peněz a kocour loví jak zběsilý Laughing

Janko
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: ne 31.leden 2016, 14:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to hračka pro kočky , tedy doufám Smile ale včera nás koupě potěšila. Koupeno cestou do kina v nákupáku.

[img]Image 14233[/img][/img]

Gino
činčilák * 11.1993 + 22.10.2015
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: