KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Mňokání na wc

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivory
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: pá 12.říjen 2012, 21:43    Předmět: Mňokání na wc Odpovědět s citátem

Před 14 ti dny jsem si pořídila 9 týdenního kocourka, který při užívání svého wc mňouká a mě by zajímalo, jestli to dělá, aby se pochlubil a nebo má nějaké bolesti... mňouká docela často, ještě není pořádně zabydlený,ale přesto mám obavy, jestli tím nehlásí nějaký problém. Děkuji za názory a zkušenosti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: so 13.říjen 2012, 10:43    Předmět: Odpovědět s citátem

A jake pouzivate stelivo? Neprasi moc? Nebo neni moc hrube, muze to bolet, kdyz kocky hrabaji.

jjjaaannniii
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: so 13.říjen 2012, 13:14    Předmět: Odpovědět s citátem

naši kluci oba hlásí a chtějí být pochváleni Very Happy , bolestivé mňoukání by bylo asi poznat, i když....

Janko
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: so 13.říjen 2012, 16:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako kotě taky mňoukala,protože byla zvyklá na pochvalu.Pomalu to pak ustoupilo.Ale určitě bych si to ohlídal jestli nemá nějaké potíže s vyměšováním.

Gino
činčilák * 11.1993 + 22.10.2015
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucie Skřivanová
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 13.říjen 2012, 19:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše kočule neříká nic, ale kocour někdy zamňoukohučí Smile mňááááůůůůůůůhůůůůůůůůů těsně před tím, nežli vstoupí do wc, po potřebě hrabe celou minutu Very Happy Možná nám tím chce říct "bude toho plná lopatka - dvounožci - připravte se na úklid".
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 15.říjen 2012, 8:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje kočky obě mňoukají na WC když vykonají potřebu,dávají mi najevo,abych to laskavě šla uklidit:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Apsalar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 16.říjen 2012, 14:01    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás Alfík dost často hlásí vrkáním, když jde na záchod.. ostatní jsou ticho.. Nějak mě nenapadlo hledat v tom zádrhel. Ale je fakt, že při vlastním konání potřeby je už potichu.

Alfův brácha Brian Black
devoní princezna Sheldemy
Samvěd za Duhovým mostem, Špendlík z vinohradu od 6.3.2013 také bohužel za Duhovým mostem
Terez16
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: st 17.říjen 2012, 11:55    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás jeden kocour hlásí odchod z wc Smile, pouze když jde na velkou. Druhý nehlásí nic Very Happy . Taky si myslím, že to nic nebude.

Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 22.březen 2014, 1:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Lucie Skřivanová napsal:
Naše kočule neříká nic, ale kocour někdy zamňoukohučí Smile mňááááůůůůůůůhůůůůůůůůů těsně před tím, nežli vstoupí do wc, po potřebě hrabe celou minutu Very Happy Možná nám tím chce říct "bude toho plná lopatka - dvounožci - připravte se na úklid".

Ano, souhlas, máme hlasitou muziku (mňoukání) před vstupem na záchůdek, když se chystá na velkou vykládku. Jsme už sehraní, počkám, až se vyprázdní, pohrabe si, zaškrábe na budku, vyleze a jdu to vypratat, ne to začne smrdět. Embarassed

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Patinka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: so 16.leden 2016, 9:07    Předmět: Odpovědět s citátem

moje Kittynka vždy šla na záchod, párkrát mňoukla, taky jsem se bála, jestli jí nic není.. ale paní, od které jsem si ji brala říkala, že doma to dělala taky a paní veterinářka mi poté říkala, že některé kočky tím demonstrují to úsilí, které je čeká Very Happy vždy jsem radši kontrolovala obsah, ale vzhledem k tomu, že vše bylo ok, asi to je fakt jen malá herečka Very Happy teď když povyrostla, dělá to už méně často..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočičí záchodek a stelivo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: