KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

okusování krabice

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenny01
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: čt 19.leden 2012, 22:52    Předmět: okusování krabice Odpovědět s citátem

Zdravím všechny kočkomily. Chtěla bych se zeptat, moje kočka zbožňuje krabice, vždycky si do ní vleze ohryzává ji a pak to plive kolem sebe Smile Lámu si marně hlavu s tím, proč to dělá, jestli je to jen hra nebo to má ještě nějaký jiný význam. Mátě někdo podobnou zkušenost? Kočička kamarádky dělá to samé, je to vtipné je sledovat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatiana
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 19.leden 2012, 23:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehledejte v tom žádný skrytý smysl Wink - kočky prostě krabice milují a rády do nich lezou i je rády okusují. Neznám kočku, kterou by krabice nezajímala.

www.prestickekocenky.cz
www.auris-audio.cz
www.klapkynausi.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 20.leden 2012, 8:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Doplnila bych, že čím větší kočka, tím menší krabice. Nacpou se tam, že po všech stranách přetékají a ven vyhlížejí náramně důstojně. Ale vlastně - nechala jsem pod schody zavřenou banánovku a to bylo potěšení! Tuze rády lezly dovnitř otvorem ve víku a lovily se navzájem těmi malými kulatými otvory. Trávily tam celé hodiny. Když jsem donesla plaché C+C, objevily ji pod postelí, prosoukaly se do ní a spokojeně se tam spolu stulily, schované před zlým světem. Když jsem je hledala, šla jsem najisto do krabice.

Jenny01
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 20.leden 2012, 10:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Je fajn, že je konečně nějaká hračka pro kočky, která je zadarmo a snad nikdy je neomrzí thumbup
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 20.leden 2012, 10:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Jéje, takových je! Takové papírové psaníčko zavěšené na prutu, s tím si vyhrají! (A nepodrápou člověka) Ještě lepší je útržek lehkého hedvábí, které krásně vlaje a hodně vydrží.

eriny
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 20.leden 2012, 10:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo u nas jsou taky krabice oblibene a je holkam jedno, jestli zrovna z krabice neco vyndavam nebo do ni veci skladam Rolling Eyes Vetsinou to vypada, ze kazdy balik, ktery dostaneme, obsahuje kocku a obcas se bojim, ze jednu kocku nekomu omylem i poslu Very Happy

v nebíčku černí kluci Mňouk, Romeo a Montík
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 20.leden 2012, 15:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen si připadám jak bordelář,když se všude povalují krabice s vyříznutýma otvorama,občas vykoukne hlavička nebo packa,či se krabice sama posunuje... Shocked

Tatiana Božíková
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 20.leden 2012, 16:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Víte, já jsem taky tahala ze supermarketů různé krabice, jen pro účel zábavy koček Rolling Eyes . Vždy jsem si v hromadě krabic zálibně vybírala ty nejlepší, a nedbala na kolikrát udivené pohledy kolejdoucích, co že je to za podivnou houmlesačku Embarassed .
Jenže, pak jsem začala trpět paranoiou. V každé krabici - španělské, italské, paraguayské, jsem začala vidět zdroj exotických virů a bakterií, kterými mé kočičky onemocní, a veti na ně nebudou mít léky. Shocked
jsem cvok? Embarassed

KáčaV
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 20.leden 2012, 22:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Já Vás docela chápu, z krabice od banánů mám taky docela strach, ale jinak kocouři krabice opravdu milujou,dcera si k Vánocům koupila novou kancelářskou židli a krabice od ní je u nás neutuchajícím zdrojem potěšení Laughing . Hlavně mrňous ji miluje a startuje z ní na ty ostatní ze zálohy Wink .V obýváku máme zas krabici od odpočívadla,to se bohužel rozpadlo,ale krabice dál slouží jako příležitostný pelíšek. Naopak pelechy jsou u nás obvykle prázdné Confused
Casper
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 11.květen 2012, 23:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Z krabic od ovoce bych měla strach (postřiky).. ale třeba krabice od talířů jsou oblíbené /podle stupně ohryzanosti/.. oba krémoví kocouři ji obsadili ještě když v ní byl původní obsah /tedy set talířů/, no, byli rychlejší než já, naštěstí nic nerozbili Smile

Jinak.. denně zametám nebo vysávám vykousané kousky lepenky.. nechápu co mají na tom, že to ukousnou a plivou po podlaze, případně kus urvou a hodí si to do misky s vodou. Ale když je to baví, mě to žíly nezkrátí a kočičáci mají o zábavu postaráno Laughing Laughing Laughing

10 kožichů + Casper, vůdce našeho kočičího gangu
Pida Pystalka z Tchorzowitz - fretos zákeřnos kousavos
Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 23.březen 2014, 21:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Krabicování je oblíbená zábavka i u nás, a novou krabici neokusujeme, až tak 24 hodin starou. Málokterá mi doma vydrží déle jako týden.

Velký úspěch mají krabice od mléka, džusů a pak něco s otvory.

Úklid kousanců je už rutina, kéž by se i jiný nepořádek tak dobře uklízel. Embarassed

Obrovský úspěch měl pytel od steliva (40 l), strčila jsme si ho pod křeslo a 2 týdny v něm měl Xerxaes založený úkryt.

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicoleta7
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: ne 18.květen 2014, 6:29    Předmět: kousání krabice Odpovědět s citátem

Moje kočka taky ráda okusuje krabici. Chci se jen zeptat, stane se něco když to sní? Protože ona co vidí na zemi, nebo tak...tak hned začne žvýkat.
rafej
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: po 19.květen 2014, 14:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad by se nemělo nic stát.
Jen je potřeba dát pozor:
- na případné kovové spony, které v některých krabicích jsou
- na plastové vázací pásky, aby je kočka nesoukala do sebe
- eventuelně raději nenechávat kousat krabice s potiskem - kvůli barvám v potisku

Nicoleta7
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 21.květen 2014, 14:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověd. Zatím se ji nic nestalo Smile Je to krabice od vysavače.
ruskamodra.com
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: út 12.leden 2016, 20:49    Předmět: krabice je prostě v kurzu i u nás Odpovědět s citátem

http://www.ruskamodra.com/video-krabice-od-bot-vyborna-hracka-pro-kocku/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Hrajeme si s kočkou (hračky pro kočky) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: