KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Imunita

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdenka Růžičková
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 09.listopad 2015, 8:28    Předmět: Imunita Odpovědět s citátem

Dobrý den, prosím poradíte, co na zlepšení imunity a celkové vitality u kotěte nalezence? Aby bylo odolnější. Mám druhou kočičku, zatím je kotěčko v karanténě a chystáme se na testy kočičích nemocí. Tak bych chtěla něco přidat, abych mu dala co největší šanci na zdravý život. Našla jsem ho před týdnem podchlazené, ušička plné svrabu, podvyživené, velké bříško a jinak jen kostřička, se zánětem spojivek. Po pomalém rozkrmení mě chce sežrat i s miskou a má se k světu. Zatím jsme ho odčervili, dostal ATB a dávám mu pastu od gimpet s vitamíny. Očička už jsou čistá, jen má pořád nafouklé bříško. Ale apatické není ani náznakem Very Happy Stejně se pořád bojím FIP. Uvidíme co řekne doktor. Co ještě na imunitu? Díky. Zdenka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 09.listopad 2015, 9:24    Předmět: Odpovědět s citátem

My sme na tom so Smudlinkou boli podobne.Môžte si to prečítat tu Zablšené a začervené mača v téme Našli sa.Píšem to preto,lebo aj ona mala velké začervené bruško,ktoré sa zmenšilo až po týždňoch a po viacerých odčerveniach.Aj ušného svrabu sme sa dlho nevedeli zbavit.Hlavne to netreba prehnat,všetko treba riešit postupne ,aby sa z chemikálii nepohoršilo.Najdôležitejšia je výživná strava,najlepšie premrazené surové mäso .Ja som jej ho zalievala prevarenou vodou,aby som ju naučila pit.Najprv vylízala štavu a potom zjedla mäsko.Vonku nebola zvyknutá pravidelne často pit,takže sa musí naučit.Je to doležité kôli ladvinám aj do budúcna aj teraz aby sa vylúčili ATB a ostatné.Ste láskavá,že ste si ho nechali a prajem aby sa dal dokopy a robil vám už len radost.
Zdenka Růžičková
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 09.listopad 2015, 21:26    Předmět: Odpovědět s citátem

No, před rokem jsme našli kotě zase pro změnu o dost menší, ale zdravější. Do té doby jsme byli čistě psí domácnost - také samy nechtěné dušičky. Teď je z kotěte krásná roční slečna Smile Uvidíme, co na nové kotě řekne. Krmím vařeným masem a vývar k tomu. Syrové mi ta roční odmítá, tak vařím + granulky (taste of the wild). Starší kočce tohle svědčí. Barf krmím psy, ale kočka mi to jíst nechce. Uvidím, třeba ji to prcek naučí. Nalezence jsem už měsíc vídala kolem jednoho domu v sousední vesnici. Hrálo si tam a skotačilo, tak jsem myslela, že jim patří, ale před týdnem, když jsem viděla, že čapí v křoví a mňauká, tak jsem ho ulovila. Kostřičku se zalepenýma očkama a "logrem" v uších. Paní z toho domu, mi k ní chtěla dát i matku a otce... Takže tak. Teď čekáme, až veterináři dojdou testy na felv a fiv a snad to bude dobré a můžem začít seznamovat. Mám z toho, že by byla nemocná, hrůzu. Tak snad to dobře dopadne...
Dia LCS
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 04.leden 2016, 10:24    Předmět: Betaglukán sirup Odpovědět s citátem

Betaglukán sirup, prírodný imunostimulátor. Cicušky prijímajú tento sirup veľmi dobre.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: