KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Zablšené začervené zahnačkované 6alebo7 týždňové mača
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 31.květen 2015, 13:13    Předmět: predmet Odpovědět s citátem

Dakujem Janako,som rada ,že ste sa ozvala.Ano ,viem,že je to nebezpečné,delý nás drevený 2,5 m plot,len na začiatku je pár m obyčajného pletiva,kde sa stretávajú obe strany. Je to pod tujami a minulé leto,ked bol psík malý,trávili tam Smudli s Alim celé hodiny.Smudlinka tam musela spadnút a ja len dúfam ,že si to zapametá.Inač celý čas trávi v kvetnom záhone alebo pod obrovským kozlíkom.Napíšte ako sa darí vašim.Zdravím Vás a Lubinku,no zavriet ich nemožem,sme spolu vonku od rána do večera,ked odchádzam vždy sú dnu,aj ked som dlhšie dnu..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 31.květen 2015, 20:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Vás, děvčata,

děkuju moc za Váš zájem, taky Vás moc ráda "vidím"Smile, u nás vcelku vše při starém, já se pořád motám hlavně kolem našich chlupáčků...
Nového moc není, od zimy mi tu zůstal jeden přírusteček, kočička, která se musela dost dlouho léčit a tak jsme se dohodli s mužem, že ještě jednu navíc přežijeme...Smile
Říkáme jí Modrouška a chlapa si pěkně omotala kolem prstu...Smile

https://www.youtube.com/watch?v=7nmMiPudgxI

Jinak se obávám, lubinko, že ta moje videjka jsou jenom taková pracovní...Smile
Jsem tu jako v kočičím domově důchodců, protože většina kočiček je už staršího věku...až se člověk někdy diví, jak jim to ještě běhá...
Beruška se taky drží, i když ten věk - 17 let - je na ní už znát...
Právě teď to byly tři roky, co je u nás...dokonce se babča snaží číhat ve stodole na myši...Smile
Tohle videjko je jenom pár dní staré...

https://www.youtube.com/watch?v=gmzuBey2U9M

Poslední videjko je z dneška...bylo krásně, tak jsem zase jednou vytáhla foťák...Smile

https://www.youtube.com/watch?v=51rkPRV2UP4

Ale omlouvám se evelinas, že to dávám právě sem do Šmudlinčina vlákna, nechtěla jsem to už dávat někam jinam, když už jsme se sešly tady...Smile

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 01.červen 2015, 15:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Dakujeme za video,tie vaše mačičky sú všetky krásne je vidiet ako vás všetci milujú a idú za vašim hlasom.Je obdivuhodné aká je Beruška krásavica na svoj vek.Ja by som tiež velmi chcela ,aby sa niekdo z mojich dožil vysokého veku.Stále sa však učím,tak snád sa to podarí.Na kulodráhe šikulka bola usilovná ,vidit aká je múdra.Všetky naše mačičky sú úžasné tvory a prajem vela lásky v práci ktorá dáva zmysel.
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 01.červen 2015, 22:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju Vám evelinas za přání, však Vy jste taky dokázala "vyrobit" z takového chudáčka mrňavého úžasnou krasavici...Smile
Já Vám taky přeju, ať se Vám s kočičkama co nejvíce daří, ono je to bohužel někdy i o štěstí, každá kočička tu cestu tak dlouhou napsanou nemá, kdyby se člověk rozkrájel...
Tak hlavně hodně zdraví, Vám i Vašim chlupáčkům...Smile

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 23.říjen 2015, 11:15    Předmět: predmet Odpovědět s citátem

Dnes je tomu 2 roky čo k nám prišla chlpatá ryšavá gulička a celkom si podmanila naše srdcia.Minule som čítala citát-Ked som ta našiel nevedel som čo s tebou a teraz neviem čo by som robil bez teba.Je plná emocii,lásky ,žiarlivosti,hnevu ,no je stále pri mne,ked musím odíst,privítanie nemá konca.Stačí na ňu položit ruku a motor je zapnutý,vzápätí sa do nej jemne zahryzne a ked si uvedomí čo urobila ,zase kusnutie olíže.Zvyšok partie s plnými bruškami zaliezol,len Smudlinka je stále tu,pokial nepomojkám Jonyho ,vtedy so syčaním zalezie do skryne, aby sa po vypršaní hnevu mohla vrátit.Dakujem za tento dar.
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 24.říjen 2015, 1:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten citát je trefný, já to takhle mám zrovna teď s jednou malinkou kočičkou...když jsem zase nedávno našla u našeho baráku skupinku zmoklých mrňátek, málem mě klepla pepka, ale teď už si mě jedna maličká kočinka tak omotala kolem prstu, že je jisté, že ta už z domu nepůjde... Smile
Nevím, kdo je větší závisláček, jestli ona nebo já...jakmile to jde, už je u mě, pořád by se chovala, nechce slézt, práce stojí...jsou to miláčkové... Very Happy
Přejeme Šmudlince hodně spokojených let u milující paničky... Smile

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 25.říjen 2015, 16:51    Předmět: predmet Odpovědět s citátem

Je to krásne kolko lásky vie prejavit predtým opustená chlpatá dušička a ako už naisto vie ktorý človek je pre ňu všetkým.Dúfam,že tú malú šibalku budeme obdivovat aj my a ak budete mat čas,tak nejaké video.
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 26.říjen 2015, 8:24    Předmět: Odpovědět s citátem

evelinas, pár videek bych měla:-), je na nich vidět posun ve schopnostech roztomilých řádilů upravovat interiér, to první je ze září, kdy byli poloviční a to třetí teď nedávno natočené, tak strašlivě to vypadá každé ráno, když vylezu z postele...Smile
Ale když usínají, jsou roztomilost sama..Smile
Miláčkové si z mé kuchyně udělali tělocvičnu, ještě že tu není co zničit, akorát vždycky hodinu uklízím, když usnou...
Teď nás čeká přeočkování a pak je začnu pouštět ven, tam se vyskáčou do sytosti a nebudou dělat takový binec...Smile
Ten můj závisláček, to je ta mourovatá kočinka Lízinka, ta šplhá někdy po závěsech až nahoru a hrozně se jí líbí svět z výšky, to bude pěkný drevokocůr...Smile
Mám teď opravdu veselo...Smile

https://www.youtube.com/watch?v=TjN6e2dGv2I
https://www.youtube.com/watch?v=BVSUy3i7mYc
https://www.youtube.com/watch?v=NWysVQoOfpc

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 26.říjen 2015, 10:34    Předmět: predmet Odpovědět s citátem

Krásne videa.Musela som si ich pustit viac krát,také sú kotata roztomilé.Nechápem ako ich mohol niekto vyhodit do dažda.No vidno ,že sú už všetky v poriadku ,skáču ako gumené loptičky.Ja som to nikdy nezažila,takéto tornádo,k mám prichádzali po jednom no ked mi bude lepšie možno to zažijem.lízinka je pravý múreček asi najživšia a najmúdrejšia,no aj 2 Felixi sú nádherné,určite rýchlo nájdu domov.Aj kožúštek majú dlhší.Nech sa im všetkým darí a vám pevné nervy pri uklízení.
Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 26.říjen 2015, 12:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásné, díky.
janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 27.říjen 2015, 7:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju evelinas i Magdi, podařilo se mi vyfotit tu veverku na garnyži, fotky jsou v albu:-)
Je to zatím vždy stejné, vítězné šplhání, chvilka radosti, potom rozpaky a následně kvílení...Smile
Dolů za pomoci mojí a štaflí...Smile

Tak se mějte pěkně, Šmudlince posílám pohlazení a přání všeho dobrého dlouhá léta...Smile

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 23.prosinec 2015, 19:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Smudlinka,Alinko,Lady,Jony,Fifi a Eva prajú všetkým krásne a spokojné Vianoce.
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 23.prosinec 2015, 20:24    Předmět: Odpovědět s citátem

evelinas napsal:
Smudlinka,Alinko,Lady,Jony,Fifi a Eva prajú všetkým krásne a spokojné Vianoce.

K přání krásných Vánoc, klidu, odpočinku a radosti všem kočkomilkám a kočkomilům se připojuje moje maličkost Laughing a kočulky Filiška a Minka

Magda K.
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 23.prosinec 2015, 23:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Přejeme všem krásné a klidné svátky a žádné marody.
Nás se to tedy netýká, jsme na práškách, jako každé svátky.

janako
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 24.prosinec 2015, 3:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Přeju krásné vánoce a do nového roku 2016 pohodu, co nejméně starostí a hlavně zdraví všem tady i jejich chlupáčkům... Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Našli se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12
Přejdi na: